Лятото отмина,тук е вече есента,надежда всяка има за мечтаната 2-ра черта - 163

  • 28 928
  • 715
# 570
Шоки - по-добре ли си?
Виж целия пост
# 571
Май съм по-добре.
Виж целия пост
# 572
И от мен тихичко честито на Шушулчето!  bouquet
Шокич, а така!  Hug

Много нови момичета видях последните няколко страници. Добре дошли, представете се с няколко думи.

Виж целия пост
# 573
Кашмирче, На 26 съм от Ямбол. 55 Приятно ми е. С ММ много искаме да си имаме бебче Simple Smile Чета ви с най-голям интерес, пиша в различни теми, но не смея много да се включвам, защото вие се познавате от доста време, а аз новобранеца тепърва ви опознавам. Всички сте много готини.
На Шушулчето пожелавам от все сърце късмет  newsm17. Малко и аз да се отприщя и да взема да контактувам с вас.  Hug
Виж целия пост
# 574
Добре дошла, Ели!  Hug От колко време бебеправите?
Виж целия пост
# 575
Благодаря! Вече десет месеца!  Wink Аз съм писала и в друга тема.
Виж целия пост
# 576
 Blush Извинявай, малко ме нямаше мен. Желая ви скорошен успех.
Виж целия пост
# 577
Е, няма нищо. Благодаря ти, Дай Боже всекиму  
Виж целия пост
# 578
Добре дошли на новите момичета Ели и mariqpb  Hug
Ели - следиш ли овулацията по някакъв начин?

ПП: С прашец ръсят само бременните момичета  Wink
Виж целия пост
# 579
 Grinning оле, така ли се изложих  Embarassed Да, следя я с тестове за овулация от 3 месеца, но досега само веднъж я хванах миналия месец и след това имах проблеми с яйчниците и бях на АБ. Мисля, ако и този месец не стане да започна да меря БТ. И през новата година, ако все още няма резултат, да тръгваме по изследвания.
Виж целия пост
# 580
Шушулче, тихичко честито   bouquet
Виж целия пост
# 581
Шушулче, тихичко честито, мила.  Hug

Добре дошли на новите момичета, пишете смело, не хапем   bouquet

Пънче, благодаря ти за инфото за листериозата - живо ме интересува, ма да видя кога ще се престраша да отида да ме бодат...

Шоко, радвам се, че си по-добре  Hug

Момичета, да ви питам - пия метилирана фолиева, заради мутацията, която имам. Това, което ме вълнува обаче е, че заради тази мутация, не усвоявам добре и Б12,абе въобще Б-групата е слаба работа... освен с храната има ли някаква преработена форма, коато мога да пия... чета в англоезични източници, че в такива случаи се предписва активно Б12... ама не мога да намеря инфо продава ли се в Бг или само инжекции са варианта?
Виж целия пост
# 582
Еее, Шушулко, да поздравиш Шушул, че правилно е изчислил кога да играе на компа  Mr. Green Честито, честито!
Сигме, аз по принцип блондини не харесвам, та се надявам да му потъмнее косичката по някое време  Whistling
Виж целия пост
# 583
Еха, хайде бе Шушулче, от кога те чакаме. Стискам палци всичко да върви по план.
Добре дошли на новите попълнения в темичката.
Агарче: за съжаление не съм запозната как стоят нещата в БГ. Тук има хапчета за тези, които не я усвояват.
Аз се опитвам да се разболявам. Боли ме главата цял ден, една кашлица ме е хванала. А от другата седмица трябва да съм на работа. Намрънках се.
Виж целия пост
# 584
Агарче и аз съм с тази мутация. Аз в момента пия метилиран Б12, но заупен от ай хърб. Не съм търсила тук. Ако искаш мога да ти покажа кой, дъвче се по една таблетка дневно.  Peace

П.П. Ето го : http://www.iherb.com/ZOI-Research-Vitamin-B12-Methylcobalamin-5- … ;sr=null&ic=3
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия