СУЕВЕРИЕ.....

  • 2 830
  • 56
# 15
Дъщеря ми най-напред каза "мама", а пък второто ми дете е момче. Така че за мен това правило не важи. То, в крайна сметка, ще бъде или едното, или другото. Значи при едни ще е вярно, за други - не.
Виж целия пост
# 16
Поредната глупост.
Виж целия пост
# 17
За пръв път чувам такова нещо. А ако първото дете са близнаци?  newsm78
Или тогава мама и тате няма да искат второ?!  Joy
Виж целия пост
# 18
Peace
Виж целия пост
# 19
Чувала съм го, ама въобще не вярвам Naughty
Виж целия пост
# 20
Чувала съм го- ама при племенниците ми не мина- Ники каза баба- ама пак се роди момченце Twisted Evil
Виж целия пост
# 21
И аз съм го чувала това, ама изобщо не вярвам в тия щуротии. То винаги 50 % ще е вярно, то няма голям избор.
Виж целия пост
# 22
И аз не вярвам.
Виж целия пост
# 23
 newsm78 Даже не съм го чувала  #Crazy , но и няма как да му повярвам Joy
Виж целия пост
# 24
Чувала съм го

Как ми се иска да е вярно.Сина ми каза първо мама и баба и само тях повтаря.А аз искам по нататък второто да бъде момиченце
Виж целия пост
# 25
И аз сьм го чувала,но го смятам за поредното суеверие! Laughing
Виж целия пост
# 26
Чувала съм го, но не вярвам в суеверия. И макар, че по всички суеверия трябва да чакам момче - и аз наистина чакам момче, го отдавам на съвпадението. Wink
Виж целия пост
# 27
Да, вярно е! Mr. Green В 50% от случаите наистина е така. Остава да се надяваш, че ще попаднеш в тях (ако така ти се иска) Wink
За съжаление (или по скоро за радост) ние попаднахме в останалите 50%. Дъщеря ми каза първо баба, а сега си има прекрасно братче. Hug
Виж целия пост
# 28
и аз съм го чувала но и при мен май няма да излезне вярно дъщеря ми каза първо баба а след няколко дена живот и здраве чакаме момченце
Виж целия пост
# 29
Чух за това от една колежка, но да си призная не искам да се сбъдва. Каката каза тати - на момче, ама аз искам още едно сладко момиченце 4470
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия