Много дълъг стана този пост, надявам се не ви отегчавам, но темичката наистина е много позитивна и уютна и дано този път прекарам повече време тук като непушач!
Нещо се наситих на цигарите, дори ме дразнят, особено миризмата
Намалих цигарите до малка кутия /10 цигари/ за 2-3 дни. Проблемът обаче е съпруга ми - хем иска да ги отказва, хем не иска. Като наркоман е
Бивш активен спортист е. Дробовете му свиркат ужасно. Много ме дразни
Сега ще използвам, че сега сме във финансова криза поради напускането ми от работа и започването на нова с в пъти по-ниска заплата
, въпреки че знам, че той по-скоро ще стои гладен, отколкото да не си купи цигари.

Сега се сещам, че никога не ми купуваше цигари, ако ще 3ч. посред нощ да е, отивам сама до денонощния.... 

Очаквай само хубави работи от организма си за в бъдеще. Може би малко ти отмъщава сега в началото, скоро ще ти се отблагодари.
Радвам се, че малко по малко натрапчивата мисъл за цигари си отива и даже преди няколко дни си пийвахме винце вкъщи и си бъбрихме и аз чак преди да си легна се сетих, че не съм се сетила въобще за цигара
. Макар че тази ситуация не е от най-трудните за мен, особено пък когато никой на масата не пуши, но не е и от най-лесните. Аз пушех най-много от скука, затова и пропуших, и сега в тези моменти най-осезаемо ми се пуши. Дълго време се заблуждавах, че пуша, за да се успокоявам и напълно скъсах с тази илюзия наскоро, при предишен жалък опит да спра цигарите. Не бях пушила един ден и на втория вече озверяла се прибирам от работа и си купувам цигари, защото ми беше доста нервно. И паля... и нищо, още ми е нервно, съвсем леко ме отпусна. След това ми се прецака компютъра и още няколко подобни битовистични глупости и в крайна сметка си беше един супер нервен ден с цигари, които обаче вече не забелязвах кога и как изпушвам.
Зад гърба си вече имам шест дни без цигари. Изненадващо за мен нямам кризи, през деня изобщо не се сещам, само вечер, когато съпруга ми си идва от работа /той си идва след 19:30 часа, когато вече съм свършила цигарите и го чакам да си дойде, за да пуша от неговите
/. Ясно съзнавам обаче, че си стоя основно вкъщи и нямам кой знае какви изкушения. Вчера излизах на кафе с приятелки и пушиха покрай мен, то и в цялото заведение се пушеше, де, но не ми се допуши. От утре съм на нова работа.
Цяла седмица 3-5 цигари дневно на фона на кутия - кутия и половина дневно и то силни цигари. Вчера изкара без да пуши, защото беше под строгия ми взор
Забелязах, че кашлянето му чувствително намаля, свиренето на гърдите също, както и че сутрин няма така лош дъх.
поздравявам те за преодоляната ситуация!!! Стискам ти палци с бебеправенето!
Едва ли ще качваш повече( освен ако не си бременна...
)

Препоръчани теми