Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 57 тема

  • 77 923
  • 742
# 555
Благодаря  Hug На долния клепач слагам очна линия само ако си правя двойна като тази:

В останалите случаи действам със сенки.



Срахотен грим и цвят на косата междудругото  Heart Eyes Тази двойна линия никога не съм я можела
Виж целия пост
# 556
Никога не съм харесвала Ким Кардашиян, но не мога да отрека, че се гримира страхотно!  Heart Eyes

Такава очна линия е много ефектна, пък и винаги можеш да омекотиш линиите със сенки, ако не се получат добре.
Виж целия пост
# 557
Здравейте момичета, ползвали  ли сте тази марка основа за сенки и ако имате впечатления, моля да споделите.Благодаря!  bouquet
http://www.zlatnaribka.com/osnova-za-grim-za-ochi-nyx-eye-shadow-base?page=3
Виж целия пост
# 558
И още един вид основа за сенки от същата марка.
http://www.zlatnaribka.com/image/cache/data/-NYX/-ESB/product-ES … -main-500x500.jpg
Виж целия пост
# 559
Аз ги имам, първата даже я има в 3 разновидности. Взех бялата, защото на бяло цветовете стават по-контрастни, но не става бяло, като платно. Игнорирам я, защото от както ползвам Пейнт пот - не искам да рискувам с друго.

А втората взех, заради големи хвалби, после последва вълна недоволство. Както писах - желанието ми да не рискувам е по-силно от любопитството да я пробвам  Peace

Както за всеки продукт, така и за тях има и добри и лоши мнения, индивидуално е и трябва да се пробва Simple Smile
Виж целия пост
# 560

Това е моята любима база  Peace Вълна от недоволство не е имало  Peace Все пак всичко си е индивидуално и не очаквай от първия път да нацелиш най-идеалния за теб продукт. Най-малко нуждите и изискванията се променят с опита и времето.

Ето тук продават sample на базите (а и други продукти) на MAC, та който иска може да пробва Пейнт Пот-а http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Paints_Paint_Pots_Chromaline_Cr … ase_Flui_s/77.htm
Виж целия пост
# 561
Цитат
не мога да отрека, че се гримира страхотно!  Love

Така е наиситна. Само, че надали се гримира сама  Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Ооо, може и тя. Предполагам често залага на професионалисти, но и сама се справя отлично  Flutter
Виж целия пост
# 563
Elle-meme , A.l.e.n.a. , благодаря за отговорите.Момичета, високо оценям вашите впечатления и препоръки.За мен сте истинско вдъхновение. Hug
Виж целия пост
# 564
Ти най-добре започни с една база. После можеш да пробваш и втора и трета ... Рядкост е да попаднеш на своя продукт от първи изстрел Simple Smile

Хубаво е да ползваш база, като започнеш - ще направиш разлика, а с времето ще намериш и най-подходящата за теб самата  Peace
Виж целия пост
# 565
Момичета, не знам дали в тази тема е мястото, но от известно време ми се иска да попитам дали знаете за молив за устни двойник на Mac SOAR? Mного ми харесва, не знам каква е цената, но предполагам че като за ранга на Мас ще ми е много да дам за молив... В гугъл гледах, но не открих нищо. Иска ми се да намеря по-бюджтен вариант  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 566
Прекрасен е Soar!

От личен опит не мога да препоръчам, по снимки:
L’Oréal Rosewood Lip Liner


NYX Mauve Lip Liner
Виж целия пост
# 567
Преди много години, като още си очертавах устните използвах молив на Буржоа, цветът приличаше точно на Soar. Може би още го продават. Не се сещам дали имаше име или номер, но те нямат много цветове така че ще се забележи  Grinning  Peace
Виж целия пост
# 568
Този молив вместо червило ли се използва? Гледам разни блогърки го ползват именно така, а не просто за очертаване?  Thinking
Виж целия пост
# 569
Лично аз Soar го използвам вместо червило  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия