Всичко за семейните добавки за деца (детски): въпроси, отговори, получаване - 35

  • 67 336
  • 751
# 465
Постоянен адрес исках да напиша и навсякъде съм написала "постоянен"  ooooh!
Виж целия пост
# 466
Постоянен адрес исках да напиша и навсякъде съм написала "настоящ"  ooooh!
Виж целия пост
# 467
По принцип, всеки е длъжен да има адресна регистрация - постоянна или временна, там, където живее.
Ако родителите на някакъв етап вече не са семейство и са се разделили, с или без брак преди това, документът, който удостоверява кой се грижи за детето и упражнява родителските права (и има право на детски надбавки, ако покрива критериите), е решение за упражняване на родителски права, за което се минава по съдебен ред.
Виж целия пост
# 468
София/Люлин/ДСК - Има превод.
Виж целия пост
# 469
По принцип, всеки е длъжен да има адресна регистрация - постоянна или временна, там, където живее.
Има постоянен адрес (по лична карта) и настоящ. Удостоверение за втория е точно за случаи (поне не се сещам друга причина), когато някой отскоро или временно живее другаде. Двата адреса могат да съвпадат, могат и да не съвпадат - иначе щеше да е само един по закон. А са два.
Не знам къде е длъжен да живее човек.
Наложи ми се сравнително скоро да изваждам удостоверение за настоящ адрес, става по-бързо.
Виж целия пост
# 470
Не знам къде е длъжен да живее човек.
Наложи ми се сравнително скоро да изваждам удостоверение за настоящ адрес, става по-бързо.
Настоящият ти адрес може да е: 1. постоянния ти адрес; 2. временен адрес. Настоящият ти адрес е този, на който живееш.
Казах, че по принцип си длъжен да имаш регистрация, че живееш там, където живееш.
Виж целия пост
# 471
Съгласна съм! Точно щях и пействам това:
http://pravatami.bg/952/
Виж целия пост
# 472
Поредната глупост.Декември пак
Виж целия пост
# 473
Габрово, Юробанк - има.
Виж целия пост
# 474
Поредната глупост.Декември пак.
Иначе ще останат без работа, горките .....
Виж целия пост
# 475
Поредната глупост.Декември пак.
Иначе ще останат без работа, горките .....
Преди вие да напишете поредната плюнка, се замислете дали не е имало промяна, която да влиза в сила след нова година.
Виж целия пост
# 476
Каква плюнка,госпожо?Я се разхождайте с дете с увреждане да събирате документи и да подавате през четири месеца.И къде е логиката преди и след 28 юли?
Виж целия пост
# 477
Нали не си мислиш, че някой си ги измисля тези срокове за собствено удобство?
Виж целия пост
# 478
.
Виж целия пост
# 479
Ама как какъв е проблема?С увреждане или без вчера подадох документи и на края на годината пак трябва.Сложно е да ви обясня,но за мен е трудно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия