"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 57 тема

  • 31 247
  • 752

   

Актьори:













Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
   
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

   

Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
   
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:

 

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       



Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
                


Повече за сериала може да откриете тук:

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
   

 


 


 


 


 

Темите:
 

 

                      
 

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!   
Виж целия пост
# 1
Ринка, newsm51

Виж целия пост
# 2
Здравейте и тук! newsm51

Аз питах за чайника,понеже нали се правят колажи и веднаги си ги представих на някой билборд по чорапи да пият чай Joy Joy Joy
А как сладко се целуват-направо като на истина.Туба съм я забелязала,че по един маниер си действа партньорите-все ги гали по един и същ начин.Енгин много не мога да го коментирам.Той беше любимец на майка ми от Брак с чужденец,ама там беше бая комичен Wink
Виж целия пост
# 3
Ринка,



А иначе, за чая знаят всички. Вече и такива, които не гледат сериала.  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Ети, при нас лафа за чая тръгна от първата им интимна нощ когато отидоха на хотел уж само да изпият по един чай и да слушат музика.

Ако за това питаш де?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Разбрах аз,но това го гледах месеци след вас....
Виж целия пост
# 6
Ринка  newsm51

А в коя серия беше: в управлението Йо казва на Ел "Ела да изпием по едни чай" тя каза "Пак ли чай", а той отговори "Винаги чай"   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сигурна съм, че феновете бъзикаха с този диалог СЦ  Grinning
Виж целия пост
# 7
Ринка  newsm51

Ети, при нас лафа за чая тръгна от първата им интимна нощ когато отидоха на хотел уж само да изпият по един чай и да слушат музика.

Мда, вафлите така и не можаха да го изместят  Grinning
Виж целия пост
# 8
Пу за мене първа на спалнята , проба ша правя дали няма да паднат, тамам ли ще им е матрака и най вече има ли място за белезници доколкото виждам има даже и халки може да има под матрака за въжета, па ако няма нищо ще им предам безплатен урок за какво може да служи тиксото в нашето ежедневие
1. да не ти се разлива храната от буркана
2. запушва разкърцани прозорци да не дуфа вътре
3.хладилника ако не се затваря с тиксо се затваря
4.
5.
6.
7................
издавам само след платен хонорар
Виж целия пост
# 9
... и най вече има ли място за белезници доколкото виждам има даже и халки може да има под матрака за въжета, па ако няма нищо ще им предам безплатен урок за какво може да служи тиксото в нашето ежедневие

Голям си подстрекател, деврем!  Hug Специално я разгледах тази спалня, но май няма къде да се връзват с шал например?  newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 10
Деврем убедена съм че рамката под матрака е метална Wink
Виж целия пост
# 11
Деврем убедена съм че рамката под матрака е метална Wink

Щом казваш!  Peace Ама можеха да сложат там една метална рамка зад възглавничките.  Wink Хем да пасне на стила на евето, хем да послужи при нужди.
Виж целия пост
# 12
Не, рамката под матрака не е метална. Това е тип американско легло, те не са с метални рамки и са с повдигнато дървено дъно и дебел матрак.

Ама кой ви е казал, че те искат да се връзват?  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Едно такова щеше да свърши хубава работа.   Wink



Ама кой ви е казал, че те искат да се връзват?  Joy Joy Joy Joy Joy

За тях не знам, но ние искаме.  Grinning Е, аз де!  newsm43
Виж целия пост
# 14
Привет в новата винтидж-тема  Wink hahaha hahaha
Наблегнах на купона в реала, а съм изпуснала веселбата тук.
Мога да предложа шаренки шушонки за Елчето, само да ги намеря. Обаче аз виждам и друг проблем - в КВФ на почит беше черния потник на Керим, тук - черната тениска... може би за ситуацията ще ходи и черен сутиен с ръкави за Ел. Та като почнем от свалянето на кофража /разбирайте официалното спално облекло/, после търсене на опорни точки за белезниците и въженцата и.... че то дошло време за работа - къде остана чая  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия