Къде в Пловдив? - 57 тема

  • 62 964
  • 748
# 735
В районното, според мен обаче ще имаш някаква глоба  Thinking
Виж целия пост
# 736
Бързите са на Волга. 100% ще имаш глоба. Най-вероятно ще е 20 лв ако ти е първо нарушение.
Виж целия пост
# 737
Бързите са на Волга. 100% ще имаш глоба. Най-вероятно ще е 20 лв ако ти е първо нарушение.

Всички бързи ли са там?
Не става въпрос за моята лична карта, но мисля, че е първо нарушение.
Аз преди година си бях просрочила издаването на паспорта с около два месеца също и в райнното не ме глобиха. Споменаха за някакъв срок, но не запомних.
Виж целия пост
# 738
Бързите и експресите да на Волга само. За паспорта има срок на давност за глобата, за ЛК няма такъв. А и на Волга са най-стриктни в това отношение.
Виж целия пост
# 739
Мерси, Шушулче.
Виж целия пост
# 740
Олеле, не знаех, че бързите са там.  Rolling Eyes

Шушулче, мерси много за инфото, вече издирих салона, но там има номер само на него, не на самата Нина, предполагам няма да е проблем. Благодаря още веднъж!  Peace
Виж целия пост
# 741
Търся някакви координати на доцент Кунчев от "Каспела".
Виж целия пост
# 742
Търся някакви координати на доцент Кунчев от "Каспела".
Кунчев или Кумчев, нефролог?
Виж целия пост
# 743
Кумчев - нефролог.
Явно погрешно съм чула името.
Открих негов мобилен телефон чрез търсачката. А и Гугъл веднага ми поправи грешката в името  Grinning
 
Виж целия пост
# 744


Виж целия пост
# 745
Здравейте, къде в Пловдив мога да намеря калъфи за табуретки с ластик? Едно време имаше на покрития мост на Новотела, но не знам има ли ги още...
Виж целия пост
# 746
Здравейте дами, може ли някоя от вас да ми препоръча добър кариолог в Пловдив. Но не просто някой, а наистина доказал се специалист с добри отзиви от пациенти. Моля ако някой знае да ми каже, а  и да работи със ЗК..... Ще съм благодарна. Simple Smile
Виж целия пост
# 747
Има актуална тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=887605.705;topicrefid=20

Аз съм доволна от Др Филипов,кабинета му е до втора поликлиника в една кооперация.
Виж целия пост
# 748
Благодаря за инфото Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия