Сребърна вода

  • 966
  • 5
Здравейте...вероятно много от вас я дават на децата си и са запознати в благотворното и влияние...все си мислех,че правя най-доброто за детето си,като избягвам лечения с лекарства...още преди година попаднах на сайта на д-р Михайлов,от които взаимствам много методи и съм излюключително доволна...една много важна обаче информация ми е убягнала...той препоръчва профилактично прием на среб.вода за дете 3 x1 ч.с.на ден около 20 дни и после 10 дена почивка...с цялата си глупост аз давам на синът ми(2г.10м) 1с.л. на ден от септември(откакто тръгна на ясла)... много тъпо от моя страна...тези от вад,които я прилагат, моля ви кажете основателни ли са притесненията ми?
Виж целия пост
# 1
И защо му даваш сребърна вода без особена причина??? За аргирия чувала ли си??? Не е много ясно колко голямо количество може да поеме едно дете, така че престанете с тези глупости... То бива откачени майки, но такова нещо...Давала му тя  ooooh! Sick Tired
Виж целия пост
# 2
Е сега видях какво е аргирия, поне от този сайт да се ограмотя, освен че си губя времето.
Давала съм по няколко дни сребърна вода когато е бил с разстройство, но не повече от четири - пет дни. Слагала съм и в носа, смесена с клеева тинктура.  Почиствам и очите при конюнктивид.
Спри да я даваш, в интернет пише че болестта настъпва много бавно, сигурно няма нищо притеснително за сега.
не се паникьосвай излишно.
Виж целия пост
# 3
Сребърна вода за пиене не съм давала. Слагала съм в носа на децата при начало на разболяване, ефект не съм видяла.

Спри да я даваш на детето и се посъветвай с лекар. Можеш да пишеш или да се обадиш и на самия д-р Михайлов.
Виж целия пост
# 4
В някоя нормална държава,авторката на темата вече щеше да лежи в затвора.То има безхаберие и глупост,но това е недопустимо.Повечето българи си мислят ,че знаят всичко и почти никога не се допитват до специалисти.Да четеш по форумите и статиите за обща култура- да,но да се лекуваш и още повече да " лекуваш" детето си  #Cussing out #2gunfire....
Виж целия пост
# 5
Знам, че ако се използва постоянно сребърна вода за пиене, концентрацията на сребърни йони в нея не трябва да превишава 0,05 mg/l. Ти каква вода даваше на детето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия