Любимите джинси

  • 1 261
  • 20
Имате ли си любими джинси, как изглеждат, от колко време ги носите. Аз за съжаление си нямам, всеки път като си купя някакви си мисля, да това са те, но много скоро след това се оказва че не е така. сега имам някаква идея в главата си как да изглеждат но нищо подобно не срещам. Искам да са прави, плитки, хубаво синьо но не тъмно и не светло. Не знам дали ме разбрахте, ама ако някъде сте видяли нещо подобно свиркайте.Предпочитам нещо марково, защото знаете че това се носи с години.
Виж целия пост
# 1
Охххххххххх,болна тема....Рядко се харесвам с джинси.Миналото лято си купих от Том Тейлър страхотни-носих,носих,носих ...и те се скъсаха...След това си взех от Пепе Джийнс също толкова страхотни.Онзи ден ми се скъсахаааааааааа  CryНе ги свалих значи...Забелязала съм,че определени марки имат точния за мен модел.В зависимост от структурата става въпрос.
Виж целия пост
# 2
Имах, обаче се скъсаха. После си купих едни други, които вече сдават багажа и сега не мога да си намеря подходящи. Междувременно си купувах още няколко пъти, обаче не са добри.
И двата лубими ми чифта са на Мотор и двата купувани от ЦУМ, но вече магазина там го няма, а в другите им магазини дънките са с доста по-лошо качество - явно не са точно Мотор  Close и дори и да са същия модел има разлика в кройките.
Виж целия пост
# 3
Имам си,ама те периодично се сменят  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ако не ви е проблем пишете марка и моделче-как изглеждат.
Виж целия пост
# 5
Както писах - Мотор, ниска талия, прави крачоли, номер 27/30(тва е дължината, а не широчината  Twisted Evil), модели ще напиша довечера. Единия беше мисля 606.
Виж целия пост
# 6
Имах си и още си ги имам, но не знам дали ще дойде заветния ден, в който да се намъкна в тях - поне 46-47кг трябва да стана Tired
Левис са и са напълно изчистени, светло сини и прави Peace
Виж целия пост
# 7
Имам си, да, но първо трябва да се вталя значително...............Иначе джинсите са D&G, сиво-черни, изтъркани отпред, с ниска талия.
Виж целия пост
# 8
Имам си любими розови джинси от около месец  Simple Smile Взех си ги от Саш в ЦУМ. Това са най-невероятно меките и приятни панталони, които съм носила. С джобове отстрани по бедрата са и никога не бих предположила, че ще ми стоят добре такива. Но като ги видях реших да ги пробвам и те залепнаха за мен Wink Все едно плувам в памук  Hug
Виж целия пост
# 9
Имам си ,да
Виж целия пост
# 10
Моите любими джинси са на около 4 години - JOOP! -ей, казвам ви, преди около месец се прокъсаха леко от пред до ципа. Ама то беше носене......Иначе са прав модел, стоят страхотно /те и затова са ми любими Wink/. За пореден път се убеждавам, че скъпото е качествено - струваха 280 лв. А моя мъж си купи преди Коледа дънки от еднин квартален "бутик" /то, аз го накарах/ и му окапаха копчетата.....е, знаете ли кога пак ще влезе в такъв магазин?...
Виж целия пост
# 11
Имам си любими джинси, но не съм ги обувала от около 3 години Mr. Green
Ще ми станат пак някой ден - не съм изгубила надежда.
Иначе са Мотор, с ниска талия, много меки и удобни. Липсват ми!
Виж целия пост
# 12
"Калвин Клайн", леко избелели, на талията отпред изрязани, отзад малко по-високи. Мъжът ми го донесе от Щатите (тоест, истински са  Wink), малко след като родих. Сега вече са ми големи, за съжаление. Ама си ги пазя, за след второ бебе, евентуално.  Wink
В момента любими- едни ластични на Манго, тъмно сини.
И най-новите - скейтърски, с мно-о-ого широки крачоли, ниска талия, тесни в таза. Май те ще са фаворита тази пролет.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Моите любими бяха едни на Benetton с ниска талия, все едно за мен ги бяха шили Laughing, от носене ги скъсах Joy  EmbarassedОт тогава не мога да намеря джинси, които толкова добре да ми стоят Sad
Виж целия пост
# 14
Имам си, да. Един чифт на "Мис Сиксти", много ги харесвам, много са хубави и много добре ми стояха...Не съм ги обувала от около 3 години, щото не влизам в тях Embarassed Но все още са ми любимите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия