какво за разхлабване?

  • 3 904
  • 35
мами, от ябълковия сок се запича и понякога става много нервна, ако пропусне ден-два. на тази възраст(2месеца и 1/2) как може да я разхлабваме?
Виж целия пост
# 1
Ако спреш да даваш други неща, освен мляко, стомаха на детето ти ще се чувства отлично.
Виж целия пост
# 2
Пъхаш термометъра в дупето за две-три минути и сте готови. Само че внимавай да не го практикуваш често, защото червата стават лениви. Освен това може и с дръжка от мушкато, пак в дупето.Или и дай пюре от сини сливи.Сега друго не се сещам.
Виж целия пост
# 3
Негативно съм настроена към това да се мушкат термометри,мушкати и подобни  неща в дупето на бебе.Препоръчвам ти масажи на коремчето по посока на часовниковата стрелка или сапунена топла вода се впръсква с малка спринцовка в дупето.И наистина, спри соковете щом я запичат има време и за тях.
Виж целия пост
# 4
Опитай с чай "Blevit L".
Виж целия пост
# 5
На нас най-добре ни действаше сок от прясто сварена тиква,също и плода пасирана на пюренце.
Виж целия пост
# 6
Ако спреш да даваш други неща, освен мляко, стомаха на детето ти ще се чувства отлично.

с две ръце подкрепям
Виж целия пост
# 7
Ако спреш да даваш други неща, освен мляко, стомаха на детето ти ще се чувства отлично.

с две ръце подкрепям

И аз!!!
Виж целия пост
# 8
Абе много сте малки, ама сок от круша ще помогне със сигурност, веднъж дадох настъргана сурова круша и 1 седмица имаше растройство  Sick
Виж целия пост
# 9
Аз също бях започнала да му давам сок от ябълка и имахме същия проблем.Сега го спрях и детенцето се чувства добре само на кърма.
 Иначе като го мъчи акито правя масажче на коремчето с мехлемчето Бейбинос и му помага.
Виж целия пост
# 10
ПОДКРЕПЯМ С ДВЕ РЪЦЕ!!! става и за толкова малки бебчета... Wink
Виж целия пост
# 11
На нас най-добре ни действаше сок от прясто сварена тиква,също и плода пасирана на пюренце.


Не вярвам да предлагаш на бебе на 2 месеца и три седмици да се даде това newsm78!

Ако спреш да даваш други неща, освен мляко, стомаха на детето ти ще се чувства отлично.

Аз също бях започнала да му давам сок от ябълка и имахме същия проблем.Сега го спрях и детенцето се чувства добре само на кърма.
 Иначе като го мъчи акито правя масажче на коремчето с мехлемчето Бейбинос и му помага.

Аз подкрепям мнението на Никол и tane.
Виж целия пост
# 12
Щом се запича,спри го-има време да я захраниш Stop
Виж целия пост
# 13
Абе майки, вие изобщо мозък имате ли? Какви са тез термометри, мушката и спринцовки? Имате бебе, не животно! Потресена и възмутена е меко казано като прочета нещо подобно!!!
Виж целия пост
# 14
Първото ми дете също беше запечено.Рядко но се случваше .От ранното въвеждане на  сокчетата и ранното захранване.И на мен ми бяха казали с термометър,но си е голяма мъка.Вторият ми син беше само на кърма до 6 месеца и нямахме проблем със запек. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия