ИМА ЛИ МАГАЗИНИ НА H&M СОФИЯ?

  • 7 370
  • 57
Всеки път като ходя в чужбина и си купувам страхотни дрехи от магазините на H&M и все се тръшкам , че в България нямат магазин. Скоро някоя беше  споменала, че имат и тук, но аз не съм виждала /или не съм обръщала внимание/. Помагайте с адреси, плс!
Виж целия пост
# 1
Няма! Дочух, че май ще има в новия Mall на Стамболийски Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Значи грешно съм разбрала  ooooh! Сега само ще се надявам да направят ПОНЕ един такъв магазин! Мерси за инфото!
Виж целия пост
# 3
Ееее,  най-после!
Пращали са ми детски дрехи от чужбина  с тази марка - невероятно качество  (8 години не са мръднали) и винаги са много красиви.
Виж целия пост
# 4
Дрехите им са невероятни! На големия ми син съм купувала от Виена страхотни неща, а и съвсем не бяха скъпи. Сега и малкия ги износи, дано да отворят и тук магазин, ама да не ги"побългарят", че.....
Виж целия пост
# 5
Имат страхотно разнообразие на модели, цветове.........супер са. Качеството е доста добро.....само остава да отворят магазини и у нас. Дай Боже да е скоро!
Виж целия пост
# 6
супер е магазина,чакам да го отворят и тук:-))))
Виж целия пост
# 7
Аз знам, че имат цех в България и шият тук на ишлеме, дори съм си купувала от техен магазин в Холандия блуза на която пише, че  е ушита в БГ, но за жалост нямат магазин тук. Дано това, че част от производството им е тук ги накара да отворят магазин и в нашата държава. Аз също съм много доволна от дрехите им.
Виж целия пост
# 8
Дайте сайт,моля!Искам да видя за какво става въпрос!
Виж целия пост
# 9
www.hm.com - това е сайтът!!!
Виж целия пост
# 10
http://www.hm.com/
Да супер са, качествени за ниски цени  Wink идеална комбинация Grinning

И аз знам че в новия МАЛ на Стамболийски ще го има  Wink
Виж целия пост
# 11
Аз знам, че имат цех в България и шият тук на ишлеме, дори съм си купувала от техен магазин в Холандия блуза на която пише, че  е ушита в БГ, но за жалост нямат магазин тук. Дано това, че част от производството им е тук ги накара да отворят магазин и в нашата държава. Аз също съм много доволна от дрехите им.
В България ги шият и по-точно в Плевен, във фабриката на "Яна".
А кога ще отварят MALL-а?
Виж целия пост
# 12
БЛАГОДАРЯ!Много сте мили...и бързи smile3525
Виж целия пост
# 13
Аз знам, че имат цех в България и шият тук на ишлеме, дори съм си купувала от техен магазин в Холандия блуза на която пише, че  е ушита в БГ, но за жалост нямат магазин тук. Дано това, че част от производството им е тук ги накара да отворят магазин и в нашата държава. Аз също съм много доволна от дрехите им.
В България ги шият и по-точно в Плевен, във фабриката на "Яна".
А кога ще отварят MALL-а?
март-април 2007
Виж целия пост
# 14
И аз много ги харесвам, скоро даже унищожих без да искам един панталон. Радвам се, че ще ги има и в България!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия