Буди се с плач?

  • 867
  • 21
От няколко дена малката се буди нощем с плач и то по 4-5 пъти поне! CryНезнам какво може да е?Зъби май не са-поне не личи засега.Първата нощ си помислих,че е превъзбудена,ама то продължава вече 5 дена така...Има ли място за притеснение?
Виж целия пост
# 1
И при моите се случва.
Може да сънува някакакви неща.
Аз гушках и успокоявах...и си премина този период.
Виж целия пост
# 2
aaa, зъби са, зъби са. и петра се буди така с рев. откакто си имаме един зъб и ние сме така - вече месец. но, хубавото е, че е на цикли. 4-5 нощи се буди по 1000 пъти с рев, после 5-6 нощи спи нормално, после пак се зацикля. тъй ще е. въоръжи се с търпение и здрави нерви.
Виж целия пост
# 3
Ох,Реза и аз така правя,но вече като таласъм ходя....кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked
Виж целия пост
# 4
кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked

Индивидуално си е...
При Елина продължи доста време...да не кажа, че още го има, но замаскирано.
Сега когато се събуди не плаче, ами направо си пристига при нас в леглото без да я усетим дори.

При Диана мина доста бързо...за около месец.
Виж целия пост
# 5
Реза,Майчето-благодаря!  bouquet
Поне ме успокоихте,че не съм само аз така....
Виж целия пост
# 6
Мисля, че са зъбки. Не се притеснявай, като избият ще мине.
Виж целия пост
# 7
И ние имахме такъв период преди около месец. Със сигурност не бяха зъби, защото още нямаме такива. Вдигах я, гушках я,спокойно и говорех и лекичко я полюлявах. Или е бил някакъв кошмар или понякога се случваше като я вдигна да се уригне.
Виж целия пост
# 8
при нас това обикновенно се получава когато ни никнат зъбите или когато й е запушено нослето.Но мойе и просто да се е стреснала нещо или просто да е превъзбудена
Виж целия пост
# 9
До едната годинка на Йоана с мъжО бързахме да си легнем рано-рано, защото не се знаеше каква нощ ни чака. Една с една нощите ни не си приличаха. По едно време даже се редувахме, когато се събуди малката и трабва де се гушка, приспива наново и т.н., едната вечер ставаше мъжа ми, а на другата - аз. Радвам се, че като стана на годинка се нормализираха нещата и вече не се редуваме, защото и до сега се събужда от време на време, но се хващаме за ръчичика (кошарата й е до спалнята ни от моята страна) и продължаваме да спим.
При всяко дете е различно. Но на вашата възраст е напълно нормално да е зъбки. Лошотиите докато си покажат върховете и пробият венчетата голям зор виждат малките (поне при малката беше така, виж с баткото нямаше такива проблеми при никненето)
Виж целия пост
# 10
Лиляна,Дани вече има две зъбчета,затова мисля,че не е от зъбки!И аз така правя-гушкам и я и я люлея,но това е по 20-ина минути 4-5 та и 6 пъти през нощта!Докато понеча да я сложа в леглото и  ....пак Cry

.....п.п.Честит малък рожден ден на детенце  
Виж целия пост
# 11
tutti ,ние сме почти от 5м така.Има и по-спокойни(ако може да се каже така )нощи,но понякога се буди с рев на 10 мин.Малък ад е.От две седмици освен рев,се мята из цялото легло като риба на сухо.Доста е активен по принцип,но и зъбите го мъчат зверски.
Виж целия пост
# 12
При нас в повечето случай е от сън-явно кошмари,но се е случвало и като я вдигна да се уригне силно-нещо в стомахчето я е мъчило.
Виж целия пост
# 13
кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked
Споко и търпение! Аз от три години съм като зомби! И скоро няма да свърши (при мен поне). Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 14
Ох,Реза и аз така правя,но вече като таласъм ходя....кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked

Ами и аз незнам КОГА -  Калоян има вече всички (за възрастта) 16 зъба и пак всяка нощ се буди с рев, с писък, а понякога хлипайки  #Crazy и няма край  Rolling Eyes сънува ли - какво ли - незнам  newsm78 но надали скоро ще свърши  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия