Име за девойка с А

  • 9 166
  • 77
# 30
Гласувах за Аделина, Ади на галено, много ми харесва.  Heart Eyes
Ели - също.
Докато четях темата ти, щях да ти предложа Адел, но видях, че си го отхвърлила - така да се каже.
Успех в избора!
 bouquet
Виж целия пост
# 31
Аделина
Виж целия пост
# 32
Аз не харесвам Аделина, защото всичките Аделини, които познавам - и деца и жени са ужасно грубовати. Иначе самото име ми е безразлично. Предпочитам Адриана.

Много харесвам имена с А иначе - Аника ми е фаворит. Също и Анелия, Амелия, Амаранта, Анастасия, Алба.

Елия мисля, че в оригинал е мъжко име (еврейско).
Виж целия пост
# 33
Ооо Вампирче, честито!  Grinning Много лека и лежерна бременност ти желая.

От анкетата Аделина.
Ана-Мария нещо не ми допада, не знам защо, от двойните с Мария ми харесват други много повече, но ти искаш с А. Други двойни с А приемаш ли?
Преди време харесвах Адела.

Алиса не ти ли харесва? Да вкараш малко приказен елемент?
Виж целия пост
# 34
Какво ще кажете за Ангела,Адриана и Йоана?Йоана не е с "А" но някакси ми се връзва с Ана,Анна и тн...
Виж целия пост
# 35
Дежи, мерсии Hug
Лежерна е вече доста, хаха Laughing И понеже имам име за момче от преди години още, сега ще е мома Mr. Green

Атти, по принцип чета през телефона и чак сега видях линка с песента - разкошна е, благодаря bouquet

Може и двойно, ако ми хареса Peace
Адрияна не ми харесва, имах съученички с това име и не са ми приятни асоциациите.
Йоана не става, защото е производно на Иван (баща ми е Иван) и ще му станат много Laughing А за всички хора ще си е кръстена на него.
Алиса - наши познати имат Алис, а ние не искаме да повтаряме деца от обкръжението, но все пак бих го ползвала, ако таткото го хареса.
Пред Ангела бих предпочела Ангелина и не е невъзможно в някой момент да се класира, ако Аделина спре да ми харесва. Всъщност от там се сетих за Аделина.

Благодаря на всички, които се включват, за да ми помогнат Hug

Виж целия пост
# 36
Анжела
Анджела
Анджелина
Виж целия пост
# 37
Сега гледам, че Аделина май няма имен ден според бг православен календар, това притеснява ли те, предвид, че баткото празнува на голям празник с дядо си? А Ангелина има добър празник.
Виж целия пост
# 38
Аника?
Анна - София?
Виж целия пост
# 39
Имаме си съученичка Арлина, готино звучи.
Виж целия пост
# 40
Анастасия, Антонина, Анна това са ми любимите имена с "А" звучат ми внушаващо и запомнящи се. И едно странно, което не харесвам, но на теб може да ти хареса - Алейна
Виж целия пост
# 41
Имаме си съученичка Арлина, готино звучи.

Арлина наистина звучи красиво, някак приказно и екзотично. Предлагам Адалия, любимо ми е.
Виж целия пост
# 42
Гласувах за Аделина.
Адриана също е много хубаво име.Както и Анелия , Анна.
Виж целия пост
# 43
От изброените, единствено Амелия и то с уговорки. Другите са ми отвратителни.

Име за момиче с "А" почти няма, което да ми харесва. Може би Ана, заради романа. И Алина.
Виж целия пост
# 44
Харесвам Алиса, Алена, Ава  Heart Eyes И Андреа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия