Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 22

  • 60 659
  • 768
# 450
Впрочем, той е с асцендент дева и затова е толкова красив. Този асцендент дава скули и най-красивите хора като цяло са с асцендент под знака на дева:

http://www.astro.com/astro-databank/Garko,_Gabriel

Горе, вдясно може да кликнете, за да видите астрологичната му карта. Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Скрит текст:

Frascati- пише, 4е  в този   град били с адуа
elvina мерси за  уточнението / макар 4е не разбирам от астрология/
   
Виж целия пост
# 452

 
Скрит текст:
напоследък Габко май  има слабост към странни шапки и пиърсинг - не знам дали е то4на думата  /оше от снимките в Reverso-Glamclub на 09 го забелязах/
Виж целия пост
# 453
Здравейте милички Hug

Напоследък много задачки и непредвидени събития се струпаха и нямам много време за писане, Габриел остана на много заден план Wink Важното е, че отбелязахме рождения му ден и му пожелахме щастие в личен план и нови филми/сериали, с които да ни зарадва! Heart Eyes

Виждам, че и Мария Hug, и Шаци  Hug и Кали Hug и другите момичета никакви ги няма, ехооо, поне с една емотиконка се обадете Praynig

Виж целия пост
# 454

Скрит текст:
лиа привет,  ти не релаксираше ли на някъде из чужбина- пожелавам ти го / или аз сам останала с грешно впечатление/ а вместо това - ангажименти
Скрит текст:
Виж целия пост
# 455
Няма вече релакс, дали тук, дали в чужбина....предстои общо взето напрежение  newsm53

Скрит текст:
Упс Heart Eyes

Виж целия пост
# 456
Скрит текст:
е, ама след твоя колаж има плакнене на о4ите


и малко затъмнение
Виж целия пост
# 457
Добро утро и успешен ден! Hug





James Blunt - You're Beautiful
Виж целия пост
# 458
ехооо здравеите - и аз да напиша поне един ред 4е не съм влизала отдавна - едно друго 4е не остава време за нищо  Joy ляттото те4е в пълна сила и тези които са успели да излязат от градската среда благородно им завиждам - аз от ангажименти не мога да се спра - 4овек си казва у4илище няма ваканция ве4е трябва да е - ама няма вакнция - само домашни  hahaha  ina4e дано лятото ви да е приятно , да сте по сянката или краи водата ( в по добряи вариант ) и да се радваме с 4аша студена напитка и слдаодлед в ръка  Peace
Виж целия пост
# 459


Скрит текст:
привет, благодаря на двете  ви за пожеланията- естествено  са към всички тук / те ще ме разхлаждат - друго хубаво няма да ми се случи /
Виж целия пост
# 460
Кмароо Hug, Елвина Hug, Муци Hug

Наминавам пак да сложа една свежа снимка на Габриел....... за емоционален тонус Heart Eyes

Виж целия пост
# 461

Скрит текст:
лия, добро утро на теб и малката ни компания тук - хайде стягайте багажа че Габко вече е на плажа
Виж целия пост
# 462

лека ве4ер и от мен
Виж целия пост
# 463
лелеллел кмаро този моемнт го помня идеално - лелел когато не можеше да спи заради оная Simple Smile направо е изумително как му устоя - аз не бих могла - и как се мъ4еше през нощта защотото тя го реже - ех хехе 4еп соел отиде на моста  Heart Eyes
Виж целия пост
# 464

от вчера в goabeach_genova

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия