Термометър-биберон?

  • 9 839
  • 17
Здравейте, искам да попитам дали някой ползва термометър биберон. Моля дайте мнение,  мерят ли точно температурата и коя марка е хубава?
Виж целия пост
# 1
изостанала ли съм или какво ама сега за първи път чувам за такъв тернометър smile3538
и аз ще следя да вида какво ще кажат майчетата които са го ползвали,ако е точен да купя един,че то така не си е работа Satisfied
Виж целия пост
# 2
Аз бях купувала такъв за батето, но той беше свикнал с ортопедична биба и тази не я зацока.За това нямам мнение дали стават или не.
Да ви кажа, не е голяма хамалогия да се мери Т с обикновен термометър.Става бързо в дупето и поне ще сте сигурни, че резултата е верен.
Ако мислиш да си купуваш такъв - не дей!Аз мога да ти подаря моя.Не съм го използва изобщо.Не е известна марка, но предполагам, върши работа колкото и другите.
Виж целия пост
# 3
и аз знам че в дупето е най-точно,но толкова ме е страх,че досега не съм й мерила температурата там,а под мишницата.ако обаче е точен този тернометър това е вариянт за такива шашнати майчета като мен. Embarassed
Виж целия пост
# 4
С обикновен термометър ни е голяма мъка-плаче, върти се и меренето си е цяло приключение. Карамелена, ако не ползваш твоя мога да го взема, дори не като подарък.
Виж целия пост
# 5
Не го ползвам.С удоволствие ще ти го подаря.Само трябва да разровя шкафовете да го намеря.Ще се разберем на ЛС, как да стане контакта.
Момичета въобще не е трудно, нито страшно да се измерва Т в дупето.Единствената опасност е, че бебчо може да се изака тогава и да изцапа подложката Laughing
Виж целия пост
# 6
Оооо, ама аз сега виждам даже, че термометъра ще отиде при един Калоян.Ама как няма да му го подарим? Heart Eyes
Бебето ми също се казва  Калоян Party
Виж целия пост
# 7
най-лесно е с термометър за ухо, докато спи, но пък Омрон нямат, или поне не съм виждала такъв. Най точни от електронните са Омрон, а аз най-имам вяра в обикновените. Проблемът при електронните е че не трябва да мърда човечето, за да отчете стабилна Т за няколко секунди, а това  е мисия почти невъзможна.
Виж целия пост
# 8
Сестра ми има термометър за ухо на Омрон, но меренето не е много точно, защото децата мърдат и не може да измери добре температурата.
Виж целия пост
# 9
В кв. Иван Вазов в София, до пазара, в блока с пощата има аптека - там продават такива термометри за 6.40 лв. Не знам каква марка са, но според мен вършат работа.
Виж целия пост
# 10
най-лесно е с термометър за ухо, докато спи, но пък Омрон нямат, или поне не съм виждала такъв.

Имат и аз го имам. Наистина е много лесно меренето на Т с него. Мери за секунди и точно, но ако детето мръдне може и да даде грешен резултат. Ако е мръднал меря пак. Peace Но обикновенно успявам да го задържа за няколко секунди. Много съм доволна от този термометър.

Сега по темата за термометър биберона. На времето на дъщеря ми само с такъв съм мерила Т - незнам каква марка е бил; то някога нямаше кой знае какъв избор. Много ми беше удобно. Дори и докато спеше и го слагах вместо залъгалката и си й мерех Т, което не виждам как ще стане ако се мери с обикновен термометър в дупето.
Виж целия пост
# 11
Последно виждах в Технополис термометър биберон - 19.00 лв и така ме хваня яд, че вече си бяхме купили електронен обикновен ама ..............
Виж целия пост
# 12
Аз имам термометър бибирон,но не отчита правилно.Сверих го върху себе си с още два обикновенни.Това го забелязах скоро.А и самата биба е доста голяма и на щерката  й се повдига.
Виж целия пост
# 13
Взехме такъв в началото,но когато мъника е с  Т и реве немога да го залъжа с този термометър и сега ползваме електронен който може под мишничката или в дупето-с мек накрайник е!
Виж целия пост
# 14
Ние също имаме термометър-биберон, но го ползвам много рядко, защото е по-дълъг от другите биби и малкия се блещи много. НЕ му знам марката, сруваше 20-тина лева.Имам и такъв за ухото на Омрон - страхотен е, мери за секунди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия