AVON обсъждане на продукти - тема 21

  • 103 594
  • 763
Добре дошли в темата за обсъждане на продукти на ейвън

Виж целия пост
# 1
Първа!  Mr. Green
От новия каталог съм харесала 4-ка сенки за очи. Цената е доста добра и мисля да си ги поръчам.
Виж целия пост
# 2
Реге, благодаря за новата тема  bouquet, момичета благодаря за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благодаря за новата тема  bouquet
Какви са ви впечатленията от серумите за коса? Имат ли някакъв ефект?
Виж целия пост
# 4
Благодаря за новата тема  bouquet
Какви са ви впечатленията от серумите за коса? Имат ли някакъв ефект?
От серумите съм много доволна.Винаги вземам за косата на дъщеря си.Много лесно се разресва косата и не се накъсва.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за новата тема,  _re_ge  bouquet

Да прехвърля питането си от предишната тема - някой може ли да ми препоръча силно овлажняващ лосион/масло за тяло?  Peace
Виж целия пост
# 6
Започнах новата к-я . За себе си поръчах  един парфюм, дето ще излиза от продажба; дантелен лак и фдт , също и четката за руж- имам я и е мека,хубава, заслужава си. Спреят за изсушаване на лак също е добър.
Виж целия пост
# 7
Благодаря за темата.
От предната имаше питане за слънцезащитните. Доволна съм от детския с тюркоазения цвят на лосиона.
Виж целия пост
# 8
И аз да се разпища в новата тема.
Използвала съм слънцезащитни и за след слънце продуктите. Хубави са. А и миришат хубаво!
Виж целия пост
# 9
Хоп и аз в новата тема, благодарности за нея  bouquet

Нещо не пропускам месец без поръчка напоследък, сега пак съм разлистила новия каталог  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Започнах новата к-я . За себе си поръчах  един парфюм, дето ще излиза от продажба; дантелен лак и фдт , също и четката за руж- имам я и е мека,хубава, заслужава си. Спреят за изсушаване на лак също е добър.

какъв е този дантелен лак?
Виж целия пост
# 11
Интересува ме балансиращият диск от Бутик-брошурата. Дали е качествен или да заложа на уред от магазин за спортни стоки? Имам съмнения, хич не бях впечатлена от спортния им часовник. За диска мисля, че е важна еластичността и издръжливостта на материала. Ако някой има релевантно мнение, моля да се включи.
Виж целия пост
# 12
какъв е този дантелен лак?
[/quote]
На стр 9 в актуалния каталог са "дантелените" лакове. И аз съм им хвърлила око, но в последно време не попадам на продукти. На каталога ми харесват, а в действителност не изглеждат тачно така. Но това не ми попречи да си спретна паръчка за чудо и приказ.... парфюм, лосион за тяло  (поредният), червило, гланц, слънцезащитен лосион, душ-гел, гел за лице... с две думи -половината каталог. А днес най-после си получих комплекта с йогурт. С голям мерак го чаках, но не съм впечатлена честно казано. Някой питаше за силно хидратиращ лосион. Този с йогурт според мен е такъв. Кожата ми е нормална и на мен ми идва прекалено хидратиращ.
Виж целия пост
# 13
А днес най-после си получих комплекта с йогурт.
[/quote]
Как би описала аромата?
Виж целия пост
# 14
Записвам се в темата с 2 въпроса. Някоя от вас поръчвала ли е колиетата Cynthia и това с червилото от нетна 7? Много ми харесват от брошурата, но дали и на живо ще си струват?



Търсих в руския форум, но не успях да открия нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия