Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 37

  • 125 071
  • 736
# 120
Може ли да ми  кажете някоя марка розова вода,но такава от която наистина сте доволни и матиращ и траен фон дьо тен.Аз днес си взех розова вода на  Agiva  ,ще споделя ако съм доволна,а какъв е ефекта от тази бронзираща пудра на Катрис омазнява ли и блести ли много,като основа ли я ползвате,на мен от бялата основа на Катрис ми излязоха малки, ситни пъпчици по челото и на бузките малко
Виж целия пост
# 121
Бронзиращата пудра на Катрис я ползвам за контуриране на скулите и понякога на носа. Не ми омазнява и не блести. Със светла кожа съм  и ползвам цвят Медиум, за да стане сянката.
Розова вода ползвам на Престиж и съм много доволна. Обтривам лицето сутрин и вечер и много ми помага, когато ми излезе тук там някоя пъпчица. Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Благодаря за отговора, pandishpandichka  bouquet
Виж целия пост
# 123
Розова вода ползвам на Милва от години и съм много доволна Simple Smile скоро пробвах и на Ейвън и тя ми допадна.
Виж целия пост
# 124
Скрит текст:
Бронзиращата пудра на Катрис я ползвам за контуриране на скулите и понякога на носа. Не ми омазнява и не блести. Със светла кожа съм  и ползвам цвят Медиум, за да стане сянката.
Розова вода ползвам на Престиж и съм много доволна. Обтривам лицето сутрин и вечер и много ми помага, когато ми излезе тук там някоя пъпчица. Simple Smile

И аз съм доволна от розовата вода на Престиж.
Виж целия пост
# 125
Аз днес си взех хининова вода на Милва,мисля да си помажа малко коренчетата с нея,въпреки че имам коса до кръста много ми изтъня и състоянието и се влоши ,та имаме ли отзиви за тази хининова вода,иначе от розовата на Агива съм доволна
Виж целия пост
# 126
Аз почти привършвам хининовия шампоан на Милва, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 127
Доволна съм от олиото на Орзен за суха коса.Ухае страхотно и доста трайно! Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 128
Аз почти привършвам хининовия шампоан на Милва, доволна съм  Peace
И аз съм доволна от този шампоан.
Виж целия пост
# 129
Препоръчайте ми измиващ гел за мазна кожа,някой ползвал ли е на Биодерма себиум гела
Виж целия пост
# 130
Препоръчайте ми измиващ гел за мазна кожа,някой ползвал ли е на Биодерма себиум гела
страхотен е Peace
Виж целия пост
# 131
И на мен ми харесва, но си го вземам като е на промоция  Peace
Виж целия пост
# 132
И на мен ми харесва, но си го вземам като е на промоция  Peace
Благодаря ви ,още утре съм в  Лили да си го взема...Simple Smile .Преди 4 дена станах на 30 и малко се стресирах...Simple Smile сега само козметика ми е в главата и знам че след 30 трябва още повече да се грижим за кожата си
Виж целия пост
# 133


Силно препоръчвам тази бронзираща пудра на дамите със светла кожа. Ухае прекрасно и трайно на кокос! Не оранжавее - много е важно за мен.  Трайна е и е матова, без блестящи частици - страхотна за контур.
Виж целия пост
# 134
Аз вчера си взех околоочен крем на Балеа с уреа. Laughing Исках да е само хидратиращ,че ми се появи едно сухо петно точно под окото.Само снощи си сложих,но сякаш днес очите ми са малко подути.Дали е възможно да е от него?Или защото днес спах до по - късно?! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия