заешка мас

  • 25 008
  • 15
Казаха ми,че много помага за стиите.Даже и за вече появили се стрии.Имате ли опит.И каде да я търся? Hug
А какжо ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 1
Ха,интересно,не съм чувала за заешка мас.
Виж целия пост
# 2
ще следя темата с интерес  Mr. Green
даже ако се разгърне, може да я включа тук
Виж целия пост
# 3
ще следя темата с интерес  Mr. Green
даже ако се разгърне, може да я включа тук

Да,само за заешка мас не се е писало. Party Party Party
Виж целия пост
# 4
На мен ми звучи зловещо като знам какви са сладки и мили зайченцата..
Абсурт да се мацотя с мас от зайче.. Crazy
Виж целия пост
# 5
На мен ми звучи зловещо като знам какви са сладки и мили зайченцата..
Абсурт да се мацотя с мас от зайче.. Crazy

Аз пък много обичам да ям зайче, даже утре ще си купя, защото ми се дояде... Peace
Виж целия пост
# 6
И аз не съм чувала за заешка мас newsm78
Виж целия пост
# 7
за вече появли се не ми се вярва  Thinking
иначе може да предодвратява образуване, но то много ясно - щом е мас  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз съм чувала/чела преди време ама нещо за лекуване ставаше дума със заешка мас. За загряване или нещо такова. Thinking
Виж целия пост
# 9
Преди време редовно се ''обзавеждах'' с пришки от неудобни обувки. Веднъж цели рани имах. Една комшийка ми даде малко заешка мас-  зараснаха ми раните за няколко дена. Знам, че много помага също и при изгаряния. Може и за стриите да помогне- но по- скоро като превантивна мярка.
Виж целия пост
# 10
Чувала съм,че заешката мас (чиста) заличава белези.Предполагам,че и при стриите ще има ефект.Мой познат преди години претърпя катастрофа,имаше шевове по цялото лице.Мажеше се около 2-3 месеца със заешка мас и всички белези се заличиха.
Мила84,опитай!Ако не ти помогне,поне няма да ти навреди!После да не забравиш да споделиш!
Виж целия пост
# 11
Реших да пробам сас заешката мас,но дано не мерише като свинската че няма да се мажа.Аз и сега си се мажа с какво ли не така че още нещо няма да ми навреди.
А вапроса е откаде да си намеря заешка мас newsm78
Виж целия пост
# 12
.
А вапроса е откаде да си намеря заешка мас
едва ли ще намериш по магазините. потърси от познати, които гледат зайчета-като го заколят/милото Sad/ да ти отделят-така е най сигурно. аз сега се сещам, че нашите винаги имат в хладилника заешка мас и си мажеха ръже и пети, когато са напукани.ще взема да пробвам-от тях знам, че е много полезна!но ако трябва продължително да се мажа-що зайци ще трябват Joy
малко офф: като се заговорихме за мас искам да ви споделя нещо дето е малко гадно и не знам доколко вярно, но може някой да е чувал нещо подобно. значи баба/лека и пръст/ ми е разказвала, че навремето нейни дружки се мазали с мас от смок smile3555 и им растяла много бързо коса и много хубава ставала, но тя самата никога не е опитвала, защото изпитвала ужас само при мисълта за това. аз също, докато пиша  no
Виж целия пост
# 13
значи баба/лека и пръст/ ми е разказвала, че навремето нейни дружки се мазали с мас от смок smile3555 и им растяла много бързо коса и много хубава ставала, но тя самата никога не е опитвала, защото изпитвала ужас само при мисълта за това. аз също, докато пиша  no

 #Puppy dog #Puppy dog #Puppy dog
Виж целия пост
# 14
Чувала съм,че заешката мас (чиста) заличава белези.Предполагам,че и при стриите ще има ефект.
Мила84,опитай!Ако не ти помогне,поне няма да ти навреди!После да не забравиш да споделиш!

newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия