Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 253
  • 270
# 195
Скрит текст:
добре де, какво се правите. това да си цял живот моногамен е реалистично за много малък процент от хората.
защо е нужно човек така да се мъчи цял живот, с цел на какво?
Скрит текст:
откакто свят светува и има брак, хората са имали афери,любовници от всякакъв пол и тн. това е положението, това е човешката природа. Чак такива категорични изказвания  за една банална изневяра...вижда ми се позьорско.
 Да, има хора, които са си идеално верни цял живот, но кому е нужно чак таъв перфекционизъм? 50 години да не пипнеш друга жена/друг мъж...
Никой не дава медал за такива неща.
Скрит текст:
има доста по-важни неща и в взаимоотношенията и в живота.
Едва ли ще разбереш, но .....
Не допускаш ли, че има хора, които не се "мъчат" да са верни, просто изневерите/кръшканията/хойканията не са им сред важните неща в живота?    Laughing

Аз например, съм намерила МОЯ човек и не ми трябват други.И хич не се мъча да съм вярна, по-скоро мъчно бих изневерила.    Mr. Green

Когато с моя мъж сме се шегували по темата, винаги съм се майтапела (но си е и истина), че за да изневеря, то трябва кандидата да е по-готин, по-богат, по-ерудиран, по-умен, по-атлетичен, по-красив, абе, да е по-по-по-най от мъжа ми.Ами, не съм срещала досега достоен "заместник".    Laughing
А как да кръшнеш с някой по-ниско от половинката?То си е срив за егото....     Joy

Виж целия пост
# 196
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

като минимум 50% от мъжете И жените  изневеряват, сигурно и повече. Дайте сега за всяко кривване да се разделяме...


Краси, естествено че има такива хора ---които са природно моногамни и за тях не е проблем. Но това НЕ СА болшинството от хора, мъже и жени, които имат нужда я от тръпка, я от сексуално разнообразие, я от по-екстремни емоции.

Това е истината, какво чак толкова престъпно има в някакво приключение, наистина не мога да разбера? то иначе ми звучи все едно човек жив да се погребе. едно и също цял живот. Ами ужасно е! Затворник без вина!

Но естествено, че за някаква мимолетна тръпка не си струва да се разваля семейство, ако там си има любов. На теб може да ти се струва невероятно, но може а има и любов към съпруга, и изневяра. Даже най-често е така.

Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.
Виж целия пост
# 197

Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.
Точно това си мислех, когато бях на 15 и току що се бяхме свалили с първото ми гадже. Точно заради тези клаустрофобични идеи го разкарах и от първия миг знаех, че в един момент ще го разкарам. Но, как да ти кажа, не може цял живот да стоим на 15. В някакъв момент вземеш че пораснеш.
Виж целия пост
# 198
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

като минимум 50% от мъжете И жените  изневеряват, сигурно и повече. Дайте сега за всяко кривване да се разделяме...


Краси, естествено че има такива хора ---които са природно моногамни и за тях не е проблем. Но това НЕ СА болшинството от хора, мъже и жени, които имат нужда я от тръпка, я от сексуално разнообразие, я от по-екстремни емоции.

Това е истината, какво чак толкова престъпно има в някакво приключение, наистина не мога да разбера? то иначе ми звучи все едно човек жив да се погребе. едно и също цял живот. Ами ужасно е! Затворник без вина!

Но естествено, че за някаква мимолетна тръпка не си струва да се разваля семейство, ако там си има любов. На теб може да ти се струва невероятно, но може а има и любов към съпруга, и изневяра. Даже най-често е така.

Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.

Не са природно моногамни, а просто както самата Краси написа не срещали нещо по-добро, с което да изневерят. Тя го написа много точно. Да не говорим, че ако пък си и финансово зависим/а да тръгнеш да си търсиш любовник/ца си е направо щуротия, да изпускаш питомното. Финансово зависимият винаги "обича" и никога не "изневерява", защото знае какво може да загуби. И също така зорко бди да не му изневерят, защото пак знае колко е рисковано и, че може уж тръпка, ама накрая да стане друго. И "любов" след сума ти години заедно си е чист навик, ако питаш мен. А навиците умират винаги най-трудно.

Нищо престъпно няма в никое приключение, което не наранява никого.
Виж целия пост
# 199
ОХ,АМАНчето си призна, че е една от петдесетте процента Simple Smile

 За мъжете не зная какво точно ги подтиква да изневерят, но една жена едва ли би кръшнала ако има идеални семейни взаимоотношения. Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.
А мъжете все още не мога да ги разбера какъв им е мотива? Или поне тези, които получават всичко от съпругите си.
Виж целия пост
# 200
Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.


да бе да сигурно...

Парадоксално, но понякога жените на разни алкохолици и изверги са им верни и не могат да ги разкарат защото ги "обичат". А жените с уважителните и хубави отношения кръшкат...защо--нужда от тръпка.

Погледнете и в тоя форум. Или "Мъжът ми ме бие, изневерява и не знам си какво, но аз го обичам" или "мъжът ми е свестен, обича ме, но нещо липсва. и тогава се появи ТОЙ".

Не казвам, че това е добре или правилно, но е факт, че в живота често избираме "вредното" . Това разбира се е встрани от темата, де. но въпросът е, че човешката природа си е човешка природа.  Дори под заплаха от смъртно наказание, жените в разни ислямски държави кръшкат, а какво остава за България.

За мъжете не знам, но когато съм си в България мога да кажа, че всеки втори познат женен мъж (естествено и неженен, де) ми е предлагал директно или индиректно секс и моето впечатление от България е, че хората само със свалки се занимават. Особено женените. Не мисля, че тия герои са били лудо влюбени в мен. Просто виждат сексапилна жена и защо да не се пробват...и съм сигурна, че за тях това е ежедневие. Така, че не знам на кого какво му липсва, но е факт, че мъжете масово кръшкат или поне се пробват и където ги огрее.
Виж целия пост
# 201
Скрит текст:
Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.


да бе да сигурно...

Парадоксално, но понякога жените на разни алкохолици и изверги са им верни и не могат да ги разкарат защото ги "обичат". А жените с уважителните и хубави отношения кръшкат...защо--нужда от тръпка.

Погледнете и в тоя форум. Или "Мъжът ми ме бие, изневерява и не знам си какво, но аз го обичам" или "мъжът ми е свестен, обича ме, но нещо липсва. и тогава се появи ТОЙ".

Не казвам, че това е добре или правилно, но е факт, че в живота често избираме "вредното" . Това разбира се е встрани от темата, де. но въпросът е, че човешката природа си е човешка природа.  Дори под заплаха от смъртно наказание, жените в разни ислямски държави кръшкат, а какво остава за България.

За мъжете не знам, но когато съм си в България мога да кажа, че всеки втори познат женен мъж (естествено и неженен, де) ми е предлагал директно или индиректно секс и моето впечатление от България е, че хората само със свалки се занимават. Особено женените. Не мисля, че тия герои са били лудо влюбени в мен. Просто виждат сексапилна жена и защо да не се пробват...и съм сигурна, че за тях това е ежедневие. Така, че не знам на кого какво му липсва, но е факт, че мъжете масово кръшкат или поне се пробват и където ги огрее.
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Виж целия пост
# 202
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

 newsm10

Аз явно съм тотално сбъркана, защото не ми минава през ума мисълта за изневяра, въпреки че семейният ни живот не е идеален, имаме си и ние проблемите, кога повече, кога по-малко. Но просто не проявявам капка интерес към други мъже, моят си ми е достатъчен и като съм си го избрала съм приела, че той е Мъжът в моя живот. И това не е наложено поведение, просто съм си такава.
Виж целия пост
# 203
Скрит текст:
Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.


да бе да сигурно...

Парадоксално, но понякога жените на разни алкохолици и изверги са им верни и не могат да ги разкарат защото ги "обичат". А жените с уважителните и хубави отношения кръшкат...защо--нужда от тръпка.

Погледнете и в тоя форум. Или "Мъжът ми ме бие, изневерява и не знам си какво, но аз го обичам" или "мъжът ми е свестен, обича ме, но нещо липсва. и тогава се появи ТОЙ".

Не казвам, че това е добре или правилно, но е факт, че в живота често избираме "вредното" . Това разбира се е встрани от темата, де. но въпросът е, че човешката природа си е човешка природа.  Дори под заплаха от смъртно наказание, жените в разни ислямски държави кръшкат, а какво остава за България.

За мъжете не знам, но когато съм си в България мога да кажа, че всеки втори познат женен мъж (естествено и неженен, де) ми е предлагал директно или индиректно секс и моето впечатление от България е, че хората само със свалки се занимават. Особено женените. Не мисля, че тия герои са били лудо влюбени в мен. Просто виждат сексапилна жена и защо да не се пробват...и съм сигурна, че за тях това е ежедневие. Така, че не знам на кого какво му липсва, но е факт, че мъжете масово кръшкат или поне се пробват и където ги огрее.
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
е то защото само на мен се предлагат тези юнаци. айде сега. ежедневие е за повечето жени. А пък женените са много по-активни в "поиските".
и да им изпращам подсъзнателно сигнали, това оправдание ли е? Има жени, които и съзнателно си ги изпращат, за каква моногамия говорим тогава ако мъжът е готов да скача на всяка, която съзнателно или несъзнателно му изпраща сигнали. Тогава говорим за принудителна моногамия, породена от това, че никоя не го е поискала.
Виж целия пост
# 204
На мен ми се вижда глупаво да седнеш да се чудиш дали ти изневеряват, когато нямаш други основания за притеснение, освен собствената си ревност. И не бъркайте ревността с женската интуиция, много е удобно да си оправдаеш низките чувства с интуиция, но не е същото. Интуиция е, когато ме заболи сърцето и след малко мм ми звънне от болницата, че са го приели по спешност, а ревност е да не си вдига телефона и на мен да ми се появи "онова гадно чувство".
Нищо не е нужно да правиш, защото тези неща сами се разбират. Не си цапай ръцете с проверки, защото може би не си права и само ще се погнусиш от себе си, когато го разбереш. Просто изчакай, ако има нещо за разбиране, няма да може дълго скрито да стои.
Виж целия пост
# 205
Най-гнусни са тип ''чичко'',който се сваля и предлага на девойки.Друг е проблемът,че и разни девойки се и съгласяват.
Моето впечатление е,че в България много често се среща типажа ''Коко Динев'',който си има слугиня вкъщи и си разиграва коня и слуша мама.
Виж целия пост
# 206
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Еми така де, тя си казва, че е от този тип, които не могат с един мъж.
Държанието й явно е такова и такова отношение отсрещно получава, нормално. Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Еми така де, тя си казва, че е от този тип, които не могат с един мъж.
Държанието й явно е такова и такова отношение отсрещно получава, нормално. Simple Smile
А, това съм го пропуснал. 
Виж целия пост
# 208
заповядай:
Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.
Виж целия пост
# 209
Мисля, че трябва да се дефинира какво разбирате под изневяра. За  мен мимолетна връзка основана на секс не е изневяра. И аз съм имала така и съпругът ми също и никога не сме се криели един от друг. Това е просто секс - удоволствие за мига.  Емоционалната обвързаност според мен е изневярата . Тогава когато вложиш чувства ,мисъл и по някакъв начин се обвържеш с някой. Еднократния секс за забавление не е изневяра. Мисля, че всички изневеряват стига да има възможност и условия за това .  Ревността всъщност е израз на нашата  несигурност и неувереност .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия