Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 344 001
  • 3 260
Добре дошли в новата тема за Празнични красоти!

Тема 1: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=745458

Виж целия пост
# 1
Цоп в темичката.  Много я обичам.
Виж целия пост
# 2
И аз при вас  Hug
Виж целия пост
# 3
И аз тук Simple Smile
Влюбих се в снимката с декорацията  Heart Eyes .
Искам КОЛЕДААААААААААААААА
Виж целия пост
# 4
Сред всичките ми приятели винаги аз съм първата, която повдига коледната тема. Сигурно съм им омръзнала. Още с първия по-хладен полъх и вече съм готова да приключвам с лятото и да започва коледното настроение. Ще ви следя с интерес!
Виж целия пост
# 5
Записвам се и аз да ви следя, хич ме няма в декорацията, ще черпя идеи. Laughing
Виж целия пост
# 6
Да се прехвърля навреме в новата тема.  Grinning

Може ли да споделиш повече за магазина?
Да, това е Хобисвят - в Кючук Париж. Добре зареден е с хоби материали:
http://hobbysvqt.com/
Виж целия пост
# 7
Хоп и аз в коледното настроение се гмуркам.

Благодаря за темата  bouquet
Виж целия пост
# 8
Бърз запис от мен и продължавам да ровя из Пинтерест и да си пълня албума Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 9
запис и от мен
Виж целия пост
# 10
За съжаление нямам снимки, но обожавам коледната украса.
Не съм правила никога постове тип "запис", но темата силно ме изкуши!
Виж целия пост
# 11
И аз тук.

И за да е по темата, миналата година си взех течен коректор и на голям куп шишарки цапнах връхчетата с коректора, седят като снежни. И ги наслагах под елхите, че ние във всяка стая имаме елха  Joy.

И правим различен тип украса - сребристо и червено, сребристо и синьо и голямата е малко по-радвижена, без да е шарения.

Аз от октомври си мисля за украси и само чакам да дойде 1.12 и съм готова за украсяване  ukliam1 #Milti
Виж целия пост
# 12
Яяяя,каква тема имало.Ще следя с интерес.Тъкмо вчера си събрах шишарки и жълъди с цел да измисля украса от тях.
Виж целия пост
# 13
Тази година съм решила да съм еко, ще мисля украса само с естествени рециклируеми материали  bowuu
Виж целия пост
# 14
Запис.  Flutter
И аз имам албумче в пинтерест от няколко години. Не че съм изпълнила нещо от него, но много ме вдъхновява да си гледам приятна украса Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия