По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 10

  • 46 826
  • 745
Добре дошли в новата тема!   Flowers Four Leaf Clover

Темата е насочена към широк кръг от потребители, включително двойки и жени, използващи донорски материал, които:

   - опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
   - в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
   - са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
   - опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
   - в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.


Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки, желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линкове към предишните теми:
Виж целия пост
# 1
аз го чета като трансвагинална лапароскопия.
Не знам дали съм права.
Точно Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Таричка hug
Еее Кристи изпревари ме Mr. Green
Сега ще ме наръсиш с прашец за наказание Naughty Laughing
Ема, проучи. Насреща съм, ако имаш нужда от инфо. Два пъти съм минавала през това  Wink Не си прави предварително изводи. Събери смелост за една консултация поне. Знам колко е трудно да се прескочи психологическата граница, но безкрайното чакане не е по-добра опция и не е в твоя полза.
Биуена, трансвагинална лапароскопия  Wink
Виж целия пост
# 3
Та.ра благодаря,да е на късмет bouquet

Ема,благодаря ти! Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви Hug

Таричка, мерси за темата, дано се напълни с хубави новини и повече оптимизъм, от който всички имаме нужда Heart Eyes

Виж целия пост
# 5
Еее Кристи изпревари ме Mr. Green
Сега ще ме наръсиш с прашец за наказание Naughty Laughing
Аз досега никога не съм ръсила Rolling Eyes Даже не знам къде е иконата Embarassed
Виж целия пост
# 6
Хахах скицата ми тя Mr. Green  Ееех стискай кълки да мога да те видя другата седмица най-после  Praynig Нищо пиши ръс ръс, ако трябва Sunglasses Аз ще си представя, че ме ръсиш.
Виж целия пост
# 7
Еее Кристи изпревари ме Mr. Green
Сега ще ме наръсиш с прашец за наказание Naughty Laughing
Аз досега никога не съм ръсила Rolling Eyes Даже не знам къде е иконата Embarassed


Срамота Joy То ще родиш скоро, още не си ни наръсила, я да се поправиш веднага Naughty Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз точно от син пращец се страхувам, ама се надявам Кристи да ми послужи за талисман  Heart Eyes
Шшш от много писане ще си забравя инжекцията ейй ooooh!
Виж целия пост
# 9
Ма ти верно сега ме накара да се разтърся и явно съм сляпа! Намерих оплождане, бременна, простиране, прахосмукачка, тестове, бебета, колички...ма не и ръсене Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 10
Тара, благодаря за темата  bouquet
Дано да ни е на късмет  Heart Eyes Hug
И аз ще се наредя за наръсване с прашец  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Та-ричка, благодаря за темата. Да изтрепете бързо гадината и да се върнеш на ринга  Hug.
Виж целия пост
# 12
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Май намерих! Ма що е само розАв?! Или ще свърши работа?
Виж целия пост
# 13
Търкул  newsm79 newsm28
Виж целия пост
# 14
Еми такъв е само. Ама аз и розов искам  Flutter
 newsm79 newsm79
Край всички забременяхме вече щом Кристи ни наръси Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия