Спечелете коледен ваучер с Baby Crema

  • 14 615
  • 255
Този декември най-нежните коледни моменти идват с Baby Crema!

Купете продукт и може да спечелите коледен ваучер за подарък на вашите деца на стойност 20 лв. от магазини "Хиполенд". Потърсете промоцията в магазина до вас от 1 до 31 декември 2016 г.

Споделете с нас мнението си и може да спечелите един от допълнителните 4 ваучера "Хиполенд". Напишете като коментар своя отговор на въпроса: какъв продукт с марката Baby Crema бихте избрали да купите, за да участвате в официалната ни промоция. На 12 декември на томболен принцип ще бъдат изтеглени четирима от вас, които ще получат коледен ваучер за подарък на стойност 20 лв. от магазини "Хиполенд".


Виж целия пост
# 1
какъв продукт с марката Baby Crema бихте избрали да купите, за да участвате в официалната ни промоция.
Аз избирам мокрите кърпички на Baby Crema,вече съм ги използвала за сина ми и съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 2
Мокри кърпички, сапун или шампоан бих купила.
Виж целия пост
# 3
Харесвам мокрите кърпички на Baby crema , както и шампоана за коса и тяло Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Шампоан бих закупила.
Виж целия пост
# 5
Мокри кърпички Baby Crema
Виж целия пост
# 6
Харесвам всичките ви продукти, особено кърпичките. Купих няколко пакета за да участвам в промоцията в DM, която беше до 30 ноември, но нямах късмет, дано сега имам  Simple Smile Бих купила отново мокри кърпички - с две малки деца никога не са излишни.
Виж целия пост
# 7
Мокрите кърпички, ползвала съм ги и бих ги ползвала пак.
Виж целия пост
# 8
Много харесвам шампоана, купувам го редовно за децата и пак него бих го купила, за да участвам в официалната ви промоция.  Peace
Виж целия пост
# 9
Активно използваме мокрите кърпички Simple Smile това е продукта, който избирам
Виж целия пост
# 10
С две ръце посочвам мокрите кърпички - това е нещото, което наред с памперсите използваме ежедневно.  Close-mas:
Виж целия пост
# 11
Мокрите кърпички бих купила отново, а и за да участвам в промоцията.
Виж целия пост
# 12
Мокри кърпи и шампоана 2 в 1.  Hug
Виж целия пост
# 13
У нас се използват влажни кърпички на Baby Crema, както за малките, така и за нас, че и за кучето. За бебето купуваме и от универсалния шампоан. Нямах късмет със скреч картите и много се надявам да ме огрее тук  Laughing
Виж целия пост
# 14
Харесвам мокрите кърпички на Baby crema, също и шампоан 2 в 1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия