С какво ви дразнят свекървите – 73

  • 68 179
  • 739
Старите теми


Знам, че по принцип Тарталета пуска темите, но в предната доста прехвърлихме 50 стр.
Виж целия пост
# 1
Да ни е честита новата празнична тема  Wink Очаквам следващите драми да са по повод студени сарми и превтасали питки.
Виж целия пост
# 2
Да ни е честита новата празнична тема  Wink Очаквам следващите драми да са по повод студени сарми и превтасали питки.

Айде, и някоя загорена баница за цвят! Grinning
Виж целия пост
# 3
Да ни е честита новата празнична тема  Wink Очаквам следващите драми да са по повод студени сарми и превтасали питки.

Айде, и някоя загорена баница за цвят! Grinning
Още малко търпение. Идва Коледа
Виж целия пост
# 4
Благодаря за новата тема!  bouquet
  Да й е честит рождения ден на моята свекърва! Жива и здрава много години и да не се решава да идва на гости:) Изпратиха пари и на детето за Коледа, синът й си говори насаме с тях -аз съм щастлива!
Това за мен е странно...и моята не я харесвам особено,но я уважам като майка на мъжа ми и изтърпявам,ако дойдат да ни видят и ходим 2 пъти в годината да ги видим и тях.Както мъжът ми търпи и се отнася уважително към моите родители,така и аз към неговите.
Виж целия пост
# 5
Пфу, какво хубаво на чисто! Simple Smile Мерси за новата тема!
 Моята също даде пари за Коледа, да взема на децата каквото желая. Най-добре ми е така и й благодаря. Ще сме при нея уикенда, че ни се налага, последния път успя да ме ядоса, да видим сега как ще е.
 
Виж целия пост
# 6
И аз отброявам дните до Срещата Simple Smile. Вчера ми звънна, че ще слага туршийка, да има като се приберем,  аз я посъветвах с повече карфиол да е, че синът и' така я обича.  Simple Smile
Като му споделих за туршийката, му светнаха очите като на дете пред корекомско яйце и каза - майка прави страхотна трушия, густо!  Sunglasses Трябваше да си мълча, да му е Коледна изненада.
Виж целия пост
# 7
И аз отброявам дните до Срещата Simple Smile. Вчера ми звънна, че ще слага туршийка, да има като се приберем,  аз я посъветвах с повече карфиол да е, че синът и' така я обича.  Simple Smile
Като му споделих за туршийката, му светнаха очите като на дете пред корекомско яйце и каза - майка прави страхотна трушия, густо!  Sunglasses Трябваше да си мълча, да му е Коледна изненада.

Хм, сякаш тя не знае какво харесва синът й. Една порядъчна свекърва би спретнала скандал по този повод.
Виж целия пост
# 8
Малко нетактично, но какво дават на децата ви вашите  свекъри и родители за Коледа и Нова година? Говоря като  парична стойност. Знам, че всеки е с различни доходи, но горе-долу. Искам да си сверя часовника, защото все си мисля, че е малко.  
Виж целия пост
# 9
Малко нетактично, но какво дават на децата ви вашите  свекъри и родители за Коледа и Нова година? Говоря като  парична стойност. Знам, че всеки е с различни доходи, но горе-долу. Искам да си сверя часовника, защото все си мисля, че е малко.  
По около250-300лв за РД и за Коледа/НГ и колетчета през годината с книжки, дреха, ръчно направена картичка/шапка/играчка, играчка и най-вече книги.

Благодаря за новата тема!  bouquet
  ..
Това за мен е странно...и моята не я харесвам особено,но я уважам като майка на мъжа ми и изтърпявам,ако дойдат да ни видят и ходим 2 пъти в годината да ги видим и тях.Както мъжът ми търпи и се отнася уважително към моите родители,така и аз към неговите.
Не могат всички да са еднакви в представите си за отношенията. Каквото такова.
Уважавам ги, мога да ги изслушам, не бих се карала с тях ,но не забравям и надали някога ще ги почувствам близки.
Виж целия пост
# 10
КАГ, моите родители отделят според моите разбирания голяма сума - по около 100 лв на внуче за подарък, плюс лакомства, плюс това, че сме им на главите по около три дни. Това е за Коледа. За Нова година няма подаръци, но и ние не правим на децата си такива за този повод. Обаче и двамата са работещи и на този етап са преценили, че могат да си го позволят. Аз постоянно пък им мърморя, че това е излишно.

Свекърва ми - 100 лв за племенника на ММ и 50 лв за нашето.
Виж целия пост
# 11
По 50 лв.и от двете страни.
Виж целия пост
# 12
Лелеле, как изписахте предната тема, едва я дочетох!

Моите родители и свекъри нямат големи възможности, между 20 и 50 лв на дете успяват да отделят.
Виж целия пост
# 13
По 100 лева от двете страни. Мисля, че е много за подарък, купувам за половината, другото отива е сметките им.
Виж целия пост
# 14
Малко нетактично, но какво дават на децата ви вашите  свекъри и родители за Коледа и Нова година? Говоря като  парична стойност. Знам, че всеки е с различни доходи, но горе-долу. Искам да си сверя часовника, защото все си мисля, че е малко.  
По около250-300лв за РД и за Коледа/НГ и колетчета през годината с книжки, дреха, ръчно направена картичка/шапка/играчка, играчка и най-вече книги.
Shocked
Моята свекърва не знаела, че може да се прати колет до Чехия, какво остава до друг континент.
По 20 лева са отделяли свекърите. Родителите ми отделят повече и въпросът не е в материалното състояние.
За рд на каката не изпратиха нищо, майка ми ми преведе пари в сметката Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия