Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 236
  • 744
# 420
Какво ще рече двойни капки? На шише 50 мл, колко капки да сложа?
Виж целия пост
# 421
100 капки.
Виж целия пост
# 422
Момичета D&P са пуснали нов аромат на Viktor & Rolf -Bonbon, някой да го е пробвал как е? Поръчките към тях през страницата им във фейсбук ли правите, защото сайта публикуван на страницата им не се зарежда. Знам, че е коментирано и преди но каква е цената им.
Виж целия пост
# 423
Момичета,чета ви с интерес...днес ходих до  Кауфланд..да видя щанда на Баргело.....ми то много неща нямаше....свършило...свършило...така каза жената,било е до изчерпване на количествата...забравих да я попитам,а после ще има ли от тях наново....вие какво знаете по въпроса?
Виж целия пост
# 424
Ди Енд Пи-50ца 21лв.Отдавна не съм влизала в магазина им,всъщност съм ги посещавала само веднъж.
Виж целия пост
# 425
Новия списък на Парфен някой има ли го?
Виж целия пост
# 426
знаете ли дали има някаква реплика на Versace Signature by Versace
Виж целия пост
# 427
Jacomo de Jacomo един много хубав парфюм
Виж целия пост
# 428
И Omnia Crystaline са пуснали Ди енд Пи, много се питаше за нея назад в темите.
Виж целия пост
# 429
кой са новите най-новите имитации на Зак?
Виж целия пост
# 430
No_ela, това са последните имитации на Заг.

DIESEL  BAD - МЪЖКИ
CHANEL No 5 L' EAU
GOOD GIRL CAROLINA HERRERA
BURBERYY WEEKEND BURBERRY
MAGIE NOIRE LANCOME
KENZO WORLD
Виж целия пост
# 431
Къде в Пловдив има Заг Зодиак?! Гледам в сайта им някакви адреси, но дали са актуални?! Нявсякъде ми е удобно да отида Grinning
Виж целия пост
# 432
Имат магазин на Пешеходния мост, но по- назад в темата изказаха недоволство от обслужването и качеството( май), та не знам дали точно там си струва посещението.....
Виж целия пост
# 433
Имат магазин на Пешеходния мост, но по- назад в темата изказаха недоволство от обслужването и качеството( май), та не знам дали точно там си струва посещението.....
Този на пешеходнич мост затвори. Мисля, че се е преместил в ЖК Тракия, но не помня точно  Peace
Виж целия пост
# 434
Това сега го научавам, значи отпада този магазин, къде другаде има магазини на ЗЗ в П-в обаче не зная...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия