Искам да кажа ... (103)

  • 53 815
  • 812
# 525
На мен ми се прикла прасе, като го чета Куркума.  Joy
Виж целия пост
# 526
Аз пък искам януари да си е точно такова, каквото е. Има кога да е топло и да пия вино навън. Сега искам да има сняг, а аз да съм вътре на топло и да си ям горещата супа от кисело зеле Mr. Green Е, можеше и една ракийка, но да не бъдем максималисти.

Мотика и аз само на картинка съм виждала Blush
Виж целия пост
# 527
Е, всички си имаме срамни прояви. Ето аз едва завчера разбрах какво е доктор Гайдурков. Мислех, че е герой на непристойни вицове.

Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning
Виж целия пост
# 528
Е, всички си имаме срамни прояви. Ето аз едва завчера разбрах какво е доктор Гайдурков. Мислех, че е герой на непристойни вицове.

Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning
Гайдарски е отличен специалист, ако визираш него.
Виж целия пост
# 529
И Гайдурков е такъв. Съпругът ми от близо година е на неговия режим, ами тук не могат да повярват на резултатите
Виж целия пост
# 530
Именно, де, прочут човек, затова се срамувам.
Виж целия пост
# 531


Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

За прасе ли говорим още? Mr. Green
Виж целия пост
# 532
За любителите на китара - по БНТ дават представянето на формация "The teachers" на миналогодишната Аполония. Невроятни са Heart Eyes  Ужасно ми липсват танците!

Отивам да чета за Гайдурков, че аман от срамните ми прояви Laughing
Виж целия пост
# 533


Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

За прасе ли говорим още? Mr. Green

Аз поне да - и през цялото време.

Белиндее, заникъде си. Мотика не подхващала, прочутите хора не знае... какви са тия китарени учители, да се поизложа и аз. Тъй или инак телевизор нямам.

Какво се разбъбрих тука и аз, а утре трябва да ставам в 5,30, коли да подготвям за път, да карам, да бачкам....

Виж целия пост
# 534
Нищо не разбрах, ма ай, нали съм с хубави гуми, ще издрапам утре #Crazy
Виж целия пост
# 535
Прочетох. Малко куку-руку ми идва на мене тоз доктор, ама щом казвате, че е прочут Grinning
Виж целия пост
# 536
Че какво му пречи кукурукуто на прочутостта? Напротив, много помагало това вълшебно свойство, че да станеш известен по белия свят. Мога и цял поменик примери да дам. Много е по-трудно да се прочуеш, ако не си се пуснал от хорото.

Или някой флейтист се е заглавил в комина, или има страхотна виелица в моето село.
Виж целия пост
# 537
Докторът не го знам, но с мотиката бяхме първи дружки, когато прекарвахме ваканциите при баба  Mr. Green.  Ами така, де - то корнишони, домати и какво ли не имаше за обгрижване.
Виж целия пост
# 538


Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

За прасе ли говорим още? Mr. Green

Аз поне да - и през цялото време.





Това беше шега, ама... Само мойто ми ги разбира, май, и само аз неговите. Heart Eyes Е, и наште приятели, де.  Party  Липсва ми дискусия за хумора. Бях пробвала преди време една тема, но не вървеше. Интересно ми е кой на какво се смее, какво му е забавно...
Виж целия пост
# 539
Режимната Кате да чете- Опичаш тиквата. Ако искаш с малко вода. Пусни я на вентилатор малко да я опърлиш. Взимаш горещо парче, слагаш му парче кокосово масло от горе. После посипваш с накълцани орехи и канела.  До тиквата в чинията си слагаш голяма топка заквасена сметана или маскарпоне. Така аз ям тиквата.
Мотики и лопати има в мазето. Не са за мен. В момента бачкам с 2 броя различни в пицарията. Eдната супер лека, модерна, а другата- с тежка и супер дебела дръжка. Познайте коя се ползва повече!
В нашия град снегът изненада всички. Кметът ни още е изненадан. На обяд, докато отивах на работа имаше накривени стълбове, виснали до тротоара кабели и счупени клони. Да не говорим за непочистения сняг до късно тази вечер. Утре ще е същото дередже, уви.
И аз не отивам никъде без сладка почерпка. Зависи къде отивам нося домашно или купено от магазина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия