"Ние, нашите и вашите"

  • 58 528
  • 350

https://nova.bg/accents/view/2017/02/02/172716/%D0%BD%D0%B8%D0%B … D0%BD%D0%B0-nova/

Новият български сериал на NOVA е поредната изненада за зрителите тази пролет. Комедийната драма "Ние, нашите и вашите" ще събере две съвършено различни семейства в една истински забавна история за втория шанс.

Скрит текст:
Двама влюбени на средна възраст, пет деца и тъща под един покрив – запознайте се с новосъздаденото семейство Иванови. Лили е първата любов на Христо, а Христо – нейната първата любов. Между първата целувка и сватбата им са минали повече от 20 години, през които двамата имат по един брак зад гърба си и общо пет деца – две дъщери за Лили и трима синове за Христо. Има и още едно предизвикателство пред тях – главната героиня Лили се завръща не само при първата си любов, но и в родната България, защото с предишния си съпруг е живяла в Гърция и Англия.

Възможна ли е любовта и още по-важно – възможен ли е бракът, след като веднъж си се опарил? Непосилен товар ли са пет различни по възраст и темперамент деца? Какво ражда сблъсъкът на поколенията и достатъчна ли е любовта, за да изглади недоразуменията, особено когато освен възрастта, разлики има в социалния статус, интересите и разбиранията за живота на героите? И какво е да се върнеш в родината си, търсейки своето място и истинската любов?

Резултатът от 5 на 0 в полза на миналото или на бъдещето ще бъде?

"Ние, нашите и вашите" търси отговори на тези и много други въпроси с широка усмивка, оптимизъм и надеждата този път всичко да се нареди и късметът на семейство Иванови да проработи.

Според официалната статистика в България 47% от браковете завършват с развод, а над 2 000 000 българи живеят или са живели за известно време в чужбина, затова темата на "Ние, нашите и вашите" е естествено близка до зрителите, а позитивизмът на сериала ще зарадва изострения глад за "добри новини" на аудиторията.

Сериалът е творческа адаптация на хитовата испанска поредица "Los Serrano", която има международен успех в над 20 страни. Продуцент е екипът на Димитър Гочев, в чиято професионална биография са записани имената на едни от най-успешните български сериали. Те залагат на своя авторски подход и прочит на оригиналната версия, така че да я направят максимално близка до българския манталитет, начин на живот и хумор. Любими български актьори ще изиграят възрастното и средното поколение, а творческият екип е сигурен, че детските и младежките роли са поверени на бъдещи звезди.

"Ние, нашите и вашите" ще стартира по NOVA още през март.
Виж целия пост
# 1
 bouquet за темата
 newsm78 #Crazy hahaha за копи пейста на ???сериал правен от вип брадър Joy
Виж целия пост
# 2
Ще го видим, дано не е много зле.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Ще дам шанс. Колкото повече сериали, толкова повече опит.
Виж целия пост
# 4
https://nova.bg/accents/view/2017/02/14/173891/%D0%B5%D0%BB%D0%B … 0%B8%D1%82%D0%B5/
Виж целия пост
# 5
Включвам се в темата.
Засега ми харесва,имат някои словесни попадения.
Виж целия пост
# 6
Моделът....''Стъпка по стъпка''
Добри актьори.....Слаб сценарий
Слаба игра на децата....
Манджа с грозде....засега!!!!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Много зле
Виж целия пост
# 8
Дребният е сладурче,останалите са големи дървета  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Точно на Стъпка по стъпка ми напомни..разбира се много лошо наше изпълнение...Много ми е дразнеща Елка Петрова..
Виж целия пост
# 10
Аз  чух ,че оригиналът е някакъв гръцки сериал.
Виж целия пост
# 11
На мен ми е забавен.
Децата са сладурчета, само дано по-натам се поочупят.
В кои дни ще го излъчват?
Виж целия пост
# 12
Страхотни са и като подбор и като съчетание. Много ми харесаха получава им се поне за сега играта ще го гледам с нетърпение. 😉
За сега като гледам програмата май си остава всяка сряда от 21ч.през другите дни всичко е заето от 21ч..😉
Виж целия пост
# 13
Аз  чух ,че оригиналът е някакъв гръцки сериал.

Испански,мислех че ще е бозичка но ми хареса,откраднат живот например не ми е интересен.Кирил Ефремов ми харесва много още от под прикритие.
Виж целия пост
# 14
Изгледах двата епизода. Хареса ми. Посмях се доволно. Laughing Определено ще го загледам.
Наистина напомня на "Стъпка по стъпка". Дано само не развалят сюжета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия