Ин витро в Истанбул - тема 21

  • 121 046
  • 738
# 90
Герда, благодаря ти за бързия отговор. За всички, които са пациенти на Мемориал и са с коли могат да ги държат в болницата безплатно. Само трябва да кажат на координаторката си, че са с кола, за да им даде карта за паркинга.
Виж целия пост
# 91
Греда, благодаря ти за бързия отговор. За всички, които са пациенти на Мемориал и са с коли могат да ги държат в болницата безплатно. Само трябва да кажат на координаторката си, че са с кола, за да им даде карта за паркинга.
Да, точно така, за всички пациенти и без значение колко дни трябв да останете на процедура.
Виж целия пост
# 92
Относно Аджъбадем,
Ние бяхме на среща с представители им тук в България. Ако някой иска да ми пише на лични и ще потърся координати. Препоръча ни ги наш приятел, които е друг тип лекар и е работил в Турция, каза че са на много високо ниво.
На срещата ни обясниха, че те са голяма верига болници имат лаборатории, цял екип от учени, че Турция е много силна в няколко посоки - ин витро, онкология, хематология и стволови клетки. Даже едва ли не толкова били големи, че другите болници и Мемориал им ползвали услугите. Каза че техните учени са успели за пръв път в света да произведат кожа от стволови клетки - 6 метра кожа. Не помня много от разговора, но такива фантастични неща съм ги запомнила. Мисля че Бюлент беше професора, за който ми говориха, показаха ми и клипове с българки, които са правили процедура там. Пратиха ми и цени за нашия случай, разлика имаше, но не беше значително голяма с цените на Мемориал. Казаха, че могат да организират преглед до няколко дни.
Все пак не можах да намеря информация за хора, които са правили процедура там и решихме първо да идем на преглед в Мемориал. Прочетох интересни статии от проф. Кахраман и решихме за Мемориал.

Колкото до купуването на Токуда, надявах се че ще започнат да правят процедурите тук в България на турско ниво и това беше една от идеите ми да ида на консултация. Но осъзнах, че това е невъзможно поне засега. Да, те ще започнат да обучават екипа на българските си клиники, но никога професори от класа на Кахраман, които си имат предостатъчно работа и пациенти в Турция няма да тръгнат да пътуват, за да правят процедури тук. А и болници като Мемориал са такива заради цялото което са - от лаборантите, санитарите до професорите. Дори да дойде някои лекар и да донесе познанията, дори да се купи последно поколение апаратура, много време ще мине докато се промени българския начин на работа.
Виж целия пост
# 93
В Пловдив си организираме среща на неделно кафенце с мами борещи се за мечтата, постигнали мечтата си.
Ако някой има интерес или е наблизо е добре дошъл.
Виж целия пост
# 94
Здравейте!
След 4 неуспешни опита в България и напредване на възрастта аз също се насочвам към Турция. Интересувам се някой дали има някакви впечатления, мнения за Acibadem и проф Тарик.

Acibadem  клиниките в Истанбул са 4 на брой. Това действително са най -скъпите болници в Турция с най - добрите лекари. Не знам точно в коя от клиниките е професор Тарък, но аз съм с първи и единствен успешен опит от болницата на проф. Бюлент. Стимулацията ми беше направена изключително професионално, но нещо не ги бива с организацията и комуникацията с медицинските сестри. Обмислям да се местя в Бахчеджи за второ. Мемориал също го изключвам, защото няма директна връзка доктор - пациент. Всичко се извършва с посредници.
Виж целия пост
# 95
Здравейте, предстои ми 4 ЗЕТ в мемориал.Този път сменят подхода на подготовката. Сложих си лукрин депо на 2 ден от цикъла и броя 21 дни и започвам подготовката за трансфера. Никъде не намерих инфо за блокаж преди ЗЕТ и каква е ролята му след като няма да имам стимулация. Ако някой има подобен опит ще ми бъде от полза. Благодаря и успех на всички.
И ...уж съм с блокаж и няма да имам цикъл пък вече 2 пъти ми зацапва откакто си сложих лукрина.
Виж целия пост
# 96
radostta84, Дано това да е твоя трансфер и твоето бебче. Аз лично не знам как ще подходят към теб, затова най-добре се свържи лично с лекаря или Севда.
Виж целия пост
# 97
El_Vel, винаги ще съм ти благодарна затова ,че ми отвори очите за Турция,а и наклони везните при избора ми за клиника!
 Hug Hug Hug
Агенцията ,за която обещах да питам и които мои познати ползваха при опитае  Караджъ турс,а момичето се казва  Звезделина. Телефонния и номер мога да дадам на лични ,при интерес  !
Виж целия пост
# 98
El_Vel, винаги ще съм ти благодарна затова ,че ми отвори очите за Турция,а и наклони везните при избора ми за клиника!
 Hug Hug Hug

А, как се дърпаше само...хахаха Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Помагала съм, помагали са ми...и съм много щастлива,че голяма част от тези момичета вече са мами. Дано тази радост дойде при всички ни.
Виж целия пост
# 99
Тара, какво невероятно обяснение си направила. Heart Eyes Няма начин човек да не се справи. Wink
Виж целия пост
# 100
Да,Тара ,мъжа е турчин  Занимават се с организацията  на всякакъв вид лечение,което предлага болница Мемориал. Незнам подробности ,но момичето много лично се  ангажира с всеки пациент ,без допълнителен лев да взимат отгоре. Нищо не пречи ,който ска да провери и този вариант.
 Има нещо такова El.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 101
Ние пътувахме и с градски транспорт, само пластика си купихме и заредихме на входа на метрото,който е в близост до автогарата. 
Виж целия пост
# 102
Момичета, честита Баба Марта. Да сте здрави и засмени, скоро с бебета дарени!
Виж целия пост
# 103
Стас, и в рими даже  Mr. Green Heart Eyes
Честита Баба Марта и скоро всички тук с кореми. bouquet Hug Praynig
Виж целия пост
# 104
Тара, благодаря за подробната инструкция. Ще го добавя на първа страница в следващата тема ако нямаш нищо против!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия