Искам да кажа ... (112)

  • 56 649
  • 755
# 750
Ох, Гена,  сестице...  Laughing
Аз съм много неорганизирана и с две деца не знам как бих се оправила, тези с по три- четири за мен са някакви магьосници. Ама не от тези, които оставят децата да се гледат едно друго и да се оправят захвърлени и напикани из къщата, пък  кое оцелее - така и баба Айше от махалата знае. Че и в гърдите се бие ooooh!
Виж целия пост
# 751
Хм,да взема да го абонирам и моя ученик,че ту аз,ту баща му клечим и нещо обясняваме. Ще ги поразгледам и ще му предложа...обаче много го мързи завалийката...Майчичко  Mr. Green.Той и татко му не е много пъргав и чевръст,всъщност  bowuu.
Ша, Hug.Ще си кютаме,освен. Нямам сили и мерак аз. Най-много да се изнервя и да крякам на всички. Аз си обичам да си имам време за себе си.
Виж целия пост
# 752
Аз с две по едно време докато бяха малки, мислех доброволно да ходя при психиатъра, да ме спаси,пък за повече не знам какво да кажа.Представям си се с три едновременно прохождащи сама в къщи,както съм била с двете. Rolling Eyes ,картинката щеше да е  Shocked
Виж целия пост
# 753
Има ли сайт, на който са събрани всички самолетни компании на едно и ще ми изкара всички полети за търсената дата?
Виж целия пост
# 754
Като ги дам на ясла и градина по цял ден, мога и 5 да отгледам, Ша. Имаше една майка от предучилищната на малкия, която не можех да понасям - майка на три, която все изтъкваше, че щом тя с трите деца (разпределени по институции от едногодишни) можела да се занимава с всевъзможни тъпотии от типа на печене на гевречета за сурвачки, мъфини за коледния базар и подобни, с които нормалните родители не искат да имат работа, значи всеки можел. Въпросната е медицинска сестра в училище, което значи, че в никакъв случай не се е затрупала с работа и може да си пече тъпите гевреци по цял ден, колкото да прави сечено на тези, които имат по-важна работа от украсяването на сурвачки за часа по трудово. На такива патки ми идва да им извия вратовете, във всеки клас поне по една такава инициативна се намира  Close
Виж целия пост
# 755
НОВА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия