Къде в Пловдив? - 70 тема

  • 67 726
  • 748
# 270
Включвам се с бързо питане, понеже не намерих решение за момента. Къде в Пловдив може да се поръчва кетъринг с доставка на диетично хранене съобразено с индивидуални нужди? В София има... но в Пловдив? Мерси много!
Ресторант Веджик, веган храна.
Виж целия пост
# 271
От коя хлебарница ще купуваме вкусни козунаци newsm78
Виж целия пост
# 272
Миналата година купих козунаците от пекарната до църквата Св. Иван Рилски. Отпред, точно до светофара. Бяха много хубави.
Виж целия пост
# 273
Аз вземам от баничарницата на "Мария-Луиза" - има различни видове и не са големи като грамаж.
Виж целия пост
# 274
Миналата година купих козунаците от пекарната до църквата Св. Иван Рилски. Отпред, точно до светофара. Бяха много хубави.
И на мен ми харесват там.
И една пекарна до юг-енерго. Също много хубави!
Виж целия пост
# 275
От коя хлебарница ще купуваме вкусни козунаци newsm78
Дон Батон зад Четвъртък пазара.
Виж целия пост
# 276
Миналата година купих козунаците от пекарната до църквата Св. Иван Рилски. Отпред, точно до светофара. Бяха много хубави.
И на мен ми харесват там.

Още един глас за там  Peace
Виж целия пост
# 277
Старата пекарна (или хлебарница беше  Rolling Eyes) до автогара Родопи и в Тракия, срещу ДКЦ 5. Хлябът им е чудесен, макар и с мая, закуските и козунаците също.  Peace
Виж целия пост
# 278
Трябва да си купя куфар. От къде да гледам? Предишните ги купихме от Метро, но много бързо им се развалиха колелцата. Ползвала съм преди години на Самсонайт, но в момента не мога да си го позволя финансово.
Виж целия пост
# 279
В Лидл имаше
Виж целия пост
# 280
В кой Лидл?
Виж целия пост
# 281
Трябва да си купя куфар. От къде да гледам? Предишните ги купихме от Метро, но много бързо им се развалиха колелцата. Ползвала съм преди години на Самсонайт, но в момента не мога да си го позволя финансово.

На Естил са качествени и на добра цена, имам техен от преди 7-8 г и не е мръднал, може да разгледате в сайта и ако Ви устройва да посетите някой от магазините им  http://www.estilbags.com/


Аз търся официална рокля, моля да споделите магазини, където мога да разгледам.
Виж целия пост
# 282
...Аз търся официална рокля, моля да споделите магазини, където мога да разгледам.

Строго вечерна или не толкова тежкарска? В новата колекция на "Елизабет" има много приятни коктейлни модели. В "Е-фос" на "Отец Паисий" /до Арлет/ също има интересни неща.
Виж целия пост
# 283
Виоленза, благодаря!
Виж целия пост
# 284
Разгледах сайта на градския транспорт. Трябва да упътя близка, а не живея в този район и във връзка с промените в транспорта моля за помощ. Какъв автобус трябва да хване от централна гара, за да се придвижи до МЦ"Кючук Париж". Прочетох за 7,16,116, но доколкото разбрах тече ремонт на Коматевско шосе. Предварително благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия