Къде в Пловдив? - 70 тема

  • 67 811
  • 748
# 735
И аз не съм доволна от Ноте де Вино и Централ парк.
Виж целия пост
# 736
Здравейте!
Не знам, дали това е точната тема, за въпроса, който ще задам.
Ако не е ,моля да ме извините.
Предстои ни пътуване от  Пловдив за чужбина. Ние сме от Бургас,следователно ще пътуваме до там с личния си автомобил и там трябва да го оставим.
Въпроса ми е как вървят,като цени охраняемите паркинги в Пловдив?
Какви са цените за ден? Ще ни трябва за седмица.
Виж целия пост
# 737
Здравейте.Интересувам се има ли в Пловдив магазин на Заг зодиак и къде ?
Виж целия пост
# 738
Здравейте!
Не знам, дали това е точната тема, за въпроса, който ще задам.
Ако не е ,моля да ме извините.
Предстои ни пътуване от  Пловдив за чужбина. Ние сме от Бургас,следователно ще пътуваме до там с личния си автомобил и там трябва да го оставим.
Въпроса ми е как вървят,като цени охраняемите паркинги в Пловдив?
Какви са цените за ден? Ще ни трябва за седмица.
На пракинга на панаира (закрит) можело да се плати и да се остави, има денонощна охрана - 60 лв месечно, 2лв./час, сигурно за по-дълъг период може и отстъпка да предложат.
Виж целия пост
# 739
Цените бяха около 50-60 лева месечно по кварталните паркинги. Панаирът вероятно ще е скъп. Кажете в кой район се очертава да оставите колата, за да ви е ориентират по-добре момичетата.
Виж целия пост
# 740
В Тракия, зад Кауфланд е 50лв
Виж целия пост
# 741
Момичета,дайте препоръка за добър хотел на пешеходно разстояние до центъра и стария град.
Виж целия пост
# 742
Момичета,дайте препоръка за добър хотел на пешеходно разстояние до центъра и стария град.
Хотел Дафи? В Капана се намира.
Виж целия пост
# 743
Хотел Дали (на Отец Паисий)
Виж целия пост
# 744
Момичета,дайте препоръка за добър хотел на пешеходно разстояние до центъра и стария град.
Бизнес Хотел Пловдив. Хотел Реал. Дафи. Хотел Експо. Хотел Норд.
Такситата в града са много евтини и може по отдалечен да вземеш, но да е по спокойно и да няма проблем с паркинга. Примерно Хотел Плаза. Евтини, хубави стаи, голям паркинг, чист въздух.
Виж целия пост
# 745
Момичета,дайте препоръка за добър хотел на пешеходно разстояние до центъра и стария град.
Бизнес Хотел Пловдив. Хотел Реал. Дафи. Хотел Експо. Хотел Норд.
Такситата в града са много евтини и може по отдалечен да вземеш, но да е по спокойно и да няма проблем с паркинга. Примерно Хотел Плаза. Евтини, хубави стаи, голям оаркинг, чист въздух.
bouquet
Благодаря ви!Ще препоръчам!
Виж целия пост
# 746
Хотел Дали (на Отец Паисий)
Отзивите за него не са добри, може цената да е ниска. В капана едва ли ще има къде да паркират. Сетих се за Одеон, до пощата. Герджика, до моста на Герджика. Има и един Челси, евтин в центъра, но цената е оправдано ниска.
Виж целия пост
# 747
Здравейте!
Не знам, дали това е точната тема, за въпроса, който ще задам.
Ако не е ,моля да ме извините.
Предстои ни пътуване от  Пловдив за чужбина. Ние сме от Бургас,следователно ще пътуваме до там с личния си автомобил и там трябва да го оставим.
Въпроса ми е как вървят,като цени охраняемите паркинги в Пловдив?
Какви са цените за ден? Ще ни трябва за седмица.

Като гледам най-евтин ви е паркингът на самото летище - http://www.plovdivairport.com/bg/parking. Ако оставите колата другаде ще трябва и такси в двете посоки по 12-15лв.
Виж целия пост
# 748
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия