Прахосмукачка робот - Прочети, преди да питаш! - 12-та тема

  • 120 093
  • 751
# 510
На цената от сайта ми направиха отстъпка за плащане в брой и ми излезе 1850 лв   Hug
Виж целия пост
# 511
Сумата е твърде висока.Не знам ,но за тези пари определено би трябвало и да готви ,а мъжът ми спомена и други неща...
Тази 12 серия е даже с по-ниска цена.
https://www.amazon.es/LG-VSR9640PS-Hombot-Square-Turbo/dp/B01M9F … eywords=lg+hombot
Чистенето е еднакво ,ако не ви трябва екстрата управление през смарт телефон или да си наблюдавате дома ,просто не си струва цената.
Аз имам 6 серия ЛГ,купих 9 серия на дъщеря ми.Разлика в чистенето няма.
Виж целия пост
# 512
Имам питане относно Xiaomi.
Писах на ЛС на Alipazar но явно не съм единствената и не смогва да се повтаря  bouquet
Мисля да върна моето Неато на Амазон и да си поръчам Xiaomi. Така че очаквам ползващите такива роботи за мнения.
http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum-Cleaner-Ro … White-372010.html
този с какво се различава от другите цветове в линка, има ли всички приставки, четки, филтри и т.н.?
[/s]

Здравейте,
Видях съобщението на sevgito с голямо закъснение, надявам се отговорът да е от полза въпреки това Simple Smile .
Xiaomi имат само един модел робот и само един цвят-бял. Понякога обаче в китайските сайтове вместо различни цветове търговецът предлага през опцията "цвят" да избираш различна комплектност -  в случая от твоя линк като втори "цвят" имаш възможност да поръчаш робот плюс резервни четки, филтри, виртуална стена; третата опция е за доставка от европейски склад - не знам дали това носи някакви ползи освен, че вече е обмитен, но винаги, когато съм го гледала, е много по-скъпо. Моят робот дойде от китайски склад. В основния комплект получаваш само робот, упътване, зарядно и един малък уред - комбиниран гребен с ножче за почистване на четките от косми. Ако има някаква промоция, може евентуално да ти предложат безплатни стикери в различни цветове, те се лепят върху белия робот.
Виж целия пост
# 513
С малко закъснение да се включа и аз, нашата Маринка Roomba 980 която имаше проблем със страничната четка бе оправена от сервиза за по малко от седмица ( сменен бе блокът на страничната четка, като и тя също бе подменена с нова, въпреки че нямаше нужда). Но то както се казва като тръгне на карък и се почва, изгоря ни и лаптопа, та и с него бе ходене по мъките от некомпетентни сервизи в който го доумъртвиха лаптопа, та се наложи да търсим нов и докато изберем и вземем вина време, разбира се за да е пълно щастието и телефона също се скапа и в сервиза любезно ми обясниха че няма смисъл да се прави, а да се ориентирам към друг. Та лоша серия беше и  да се надявам че вече с каръка съм приключил за тази година.
Виж целия пост
# 514
Здравейте! През последните дни доста четох, но никъде не попаднах на информация за роботизирана прахосмукачка Donkey DL880. Моля, ако някой има някакво впечатление или мнение да сподели.
Виж целия пост
# 515
Моят Закс е Netao D3 connected - страхотно чисти, макар че има проблем с дългите ресни на килимите и трябва да съм около него, за да го отплитам. Труди се върху площ от 90м2, но ако е в някоя стая и му се спъхне батерията плаче за помощ милият - няма сили да се довлече до зарядната станция. Иначе е змейче за мръсотията. И аз нямам в момента друга прахосмукачка, но има места които си изискват такава.
Виж целия пост
# 516
Изгодна оферта за днес
https://www.amazon.es/LG-VR8602RR-Hombot-Turbo-Serie/dp/B01M9FZE … JZ5BV16FBWS8ZCHWN

Как й се чудя. Имам Румба 650, ама нещо ми е шумна и бавно ми чисти хола, но май ще си я ползвам още.
Виж целия пост
# 517
Изгодна оферта за днес
https://www.amazon.es/LG-VR8602RR-Hombot-Turbo-Serie/dp/B01M9FZE … JZ5BV16FBWS8ZCHWN

Как й се чудя. Имам Румба 650, ама нещо ми е шумна и бавно ми чисти хола, но май ще си я ползвам още.
Голяма ли е разликата между 8ма и 9та серия? И серия 8 на Румба подобна ли е като клас на серия 8 на ЛГ?

Прочетох по голяма част от темата....и аз съм убедена вече че ми трябва робот.

Нанесохме се от седмица в къща с голяма площ и мисля че ще е много удобно. Какво се случва със стъпалата? Предполагам не може да се справя с тях въпреки че като ви чета че някои модели се катерели...нашите стъпала не са стръмни.

И още ние сме на  естеств. паркет и камък. Някакви особености или съвети? Дали да търся 2 в 1 или само прахосмукачка?

За момента се ориентирам към румба 960 или ЛГ някакво...освен ако не ме убедите в друго Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Този робот коментирахме май месец пак беше намален.Просто е идеален за тази цена
Виж целия пост
# 519
Супер изглежда роботчето!  Как поръчвате от испанския амазон? От Германия и Англия съм ползвала превозвач и е много евтино, но от Испания нямам идея как е най-изгодно. Благодаря!
Виж целия пост
# 520
Офертата е супер, но нищо не разбирам от този испански и не зная как да поръчам. Не виждам бутон за поръчка, а само бутон за активиране на прайм. Трябва ли да ползвам прайм, или не?

Ох, една свястна икона няма, подходяща за завършек на питането ми.
Виж целия пост
# 521
Офертата е само за Прайм клиенти. Отдолу си има за обикновените - 488 евро.
Мисля че Прайм-а беше безплатен първият месец и после може да се откаже  newsm78

П.С. Пробвах - не пращат до БГ и Англия Sad
Виж целия пост
# 522
Благодаря ти Ели_дечкин, жалко, че няма доставка до БГ и Англия.

Допълвам - на мен ми излиза, че може до Англия, или нещо греша:
Este producto puede ser enviado a Reino Unido (isla principal).
Виж целия пост
# 523
До Англия го поръчах предния път.Нямаше доставка до тук.
Прайма е безплатен веднъж годишно за 30 дни на акаунт.Активирате го и го деактивирате след поръчката за да не забравите .Ползвате си 30 дни нищо че сте го деактивирали.
Пазарувам от Франция Германия Испания Италия, нали не мислите че знам тези езици.Сайта е идентичен ,а и пуснете преводача та Хром
Виж целия пост
# 524
Благодаря ти Ели_дечкин, жалко, че няма доставка до БГ и Англия.

Допълвам - на мен ми излиза, че може до Англия, или нещо греша:
Este producto puede ser enviado a Reino Unido (isla principal).

Точно това си пише но аз пробвах и с двата адреса които имам регистрирани ( Бг и англ. ) и ми изписа че не може. Но това като  обик. клиент, нямам прайм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия