Препоръчайте ми училище след 4 клас?

  • 1 920
  • 6
Здравейте, предстои ни кандидатстване на дъщеря ми след 4 клас. Живеем в ж.к. Дружба 1 и все пак ми се иска да е близо или да има удобен транспорт. Успехът и е доста добър и се е насочила по-скоро към  към изучаването на езици, отколкото към математиката. Моля препоръчайте ми училище или мнения за  училищата от анкетата или други в района. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
В 138 са добри само математическите паралелки и учителката по китайски.
За другите две не мога да помогна с мнение за прогимназията.
Виж целия пост
# 2
В 119-о в прогимназиален етап чуждите езици са английски и руски. За руски нищо не мога да кажа. Английският е горе-долу. За 2 години класът им смени 3 преподавателки. Но английският не е разширено изучаване, а съвсем стандартните часове, предвидени от програмата. Руският е като зип. Там паралелките са профилирани по друг принцип. Виж ето тук какви ще бъдат за следващата учебна година. http://www.119sou.com/bg/priem/5.klas
Часовете, които определят профила на паралелката са всъщност зип. Гледам, че за следващата година няма да има чисто математика и чисто бел, а към руския в зип са добавили и английски. По математика и бел има добри преподаватели, стига да ви се падне някой от добрите. Но пък гледам, че интересите й са езици, така че не знам колко ефект би имало. Децата, които са добре по английски, обикновено ходят на допълнителни школи (Британика, Адванс).

За 31-о мога само да кажа, че имат немска и испанска паралелка плюс математически. Дъщеря ми беше приета в немската, но се отказа, така че нямам реално инфо как стоят нещата там като преподаване на езика. Но пък от Дружба 31-о ви е много удобно като транспорт, трамваят оставя детето почти пред училището.
Виж целия пост
# 3
Момичета, благодаря за бързите отговори  bouquet
Виж целия пост
# 4
Моля, всеки, който има наблюдения или информация да сподели. Ще се радвам на мнения и за други училища в района на Слатина, Подуене, Младост. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 5
ще следя с интерес Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Отново моля, всички  които имат наблюдения или информация да споделят. Ще се радвам на мнения и за други училища в района на Слатина, Подуене, Младост. Благодаря предварително!  Важно ми е много , а няма време вече Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия