Всеки вече вижда, че сме двама - СЕПТЕМВРИйчето шава в мама /Тема 5/

  • 52 422
  • 766
# 720
...има, няма такъв - той да си го даде... #2gunfire
  Laughing hahaha

Да ви кажа, аз днес най-после отидох на ЖК /не съм ходила от 9 г.с./. Сестрата веднага ме смъмри, че не съм ходила от февруари. После написа "не посещавала редовно ЖК".  Laughing Аз си ходя, но на частно. И днес за пореден път се потвърди, че ЖК по ЗК е напълно безсмислено. Д-ра ме прегледа за 35 секунди, каза, че плода е жив и до там. Чаках сто часа да се изпишат куп бумаги.
Накрая сестрата като пита каква ми е плацентата, той си измисли, че е задна, защото изобщо не се беше сетил да погледне. А тя е предна.  Crazy Grinning Голяма тъпотия!
След 31 г.с. ми казаха да ходя всяка седмица на тонове.
Иначе бебето е седалищно. Дано се обърне до 9 м.!
Кръвното ми е потресаващо - 85/50.  Shocked Rolling Eyes


Виж целия пост
# 721
Постоянно с коментари. Оня ден се срещам с една позната(и тя септемврийка). Чака първо детенце. Виждаме как едно дете на около 3г.се тръшка на майка си. Коментира,че нейното дете не би се държало така. И аз преди да родя обвинявах родителите за такова държание. Но ми дойде на главата. Та кой каквото си иска и каквото си иска да говори,докато не ми „обуе” моите обувки не ме засяга.
Виж целия пост
# 722
На вас започнаха ли вече да ви дават съвети да не си подстригвате косата? Нещо ставало - режел се късмета на бебето  Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 723
хаха ее как, ако чакаш момче и се подстрижеш, ще му отрежеш бубата Grinning  Joy аз затова ще имам момиче....няколко пъти се подстригвах  Laughing
Виж целия пост
# 724
И ММ не ми дава да се подстрижа, синчето щяло да има малка пишка
 hahaha  . Косата ми е адски дълга сега, ама поне не пада и е една хубаваа. Heart Eyes
Иначе да знаете, да не седите със скръстени крака, че детето ще е кривокрако!
Виж целия пост
# 725
И да не простирате, че детето ще е капризно :d
Виж целия пост
# 726
ххахахааххаххахахха
Преди време свекито се опита да ми пробута да ям яхния с праз...  Rolling Eyes Аз такова никога не съм близвала, няма и занапред как да се случи... тогава тя се опита да ми каже, че щом съм видяла яденето - трябвало да хапна малко, защото детето го искало... Е, обясних й, че в центъра на София същия ден съм видяла около 16 сладкарници с пасти, торти, сладки и какво ли още не, но не съм спирала да ям във всяка от тях  Joy Жената се отказа да ме убеждава  hahaha

Иначе ние чакаме девойка и мисля до 1-2 седмици да отида и да се подстрижа... не мога да се занимавам с бабини деветинини  Laughing А майка ми даже и на студено къдрене е ходила, докато е била бременна с мен  Party
Виж целия пост
# 727
Пфъ,пишката на момчето зависи от това ква е пишката на бащата ,не от дължината на косата на майката Mr. Green
Абе вие правите ли секс ,аз тва нещо съм го спряла от зората на новата година......
Виж целия пост
# 728
Skabiela, и за нас гушкането е мираж  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
и аз все си мисля, че за пишката е по наследство  hahaha
Виж целия пост
# 729
Абе вие правите ли секс ,аз тва нещо съм го спряла от зората на новата година......
Не ни е забранено, така, че... най-редовно. На мен хормоните ми бушуват, как да ги укротя по друг начин?!
Виж целия пост
# 730
с моите влизания в болницата и ужаса, че мога да родя преждевременно...даже не ми се и мисли за секс....всъщност последно беше точно преди месец, преди пак да ме приемат....еми за мен едното вече води до другото...та не мерси....на тоя етап с тия кг и корем не ми й липсва...

аз си правих кичури и през юли мисля за трети път да се подстрижа....кичурите бяха след първата болница...тогава реших окончателно, че ми е все тая от бабини девитини...
Виж целия пост
# 731
Здравейте! Включвам се късно във вашата прекрасна темичка с термин 01.10, ноооо като е тръгнало ще съм септемрийска мама. В 26 г.с съм, като миналата седмица ми правиха серклаж и се надявам да докарам до септември. Успешен финал на всички  Hug
Виж целия пост
# 732
Ноел.къ ти завиждам.....Ако можех ич нямаше да се спра,щот кат родя с тез 4 чавета  няма да ми е до секс.
Пък и вече имам паническа фобия ,че пак ще забременя.Тук трябва да ви спомена ,че ние правим секс с презерватив,но как точно забременях не.ми е ясно ...разбира се не вярвам в непорочното зачатие  Joy
Виж целия пост
# 733
 Последно се подстригах февруари или март-много късо,с нагласата докато родя да не се стрижа. Решила съм да я даря. Дано да стане достатъчно см.
Виж целия пост
# 734
Развеселихте ме днес, относно подстригването, и се подстригвам и се боядисвам, а малкия ни мъж, да му мисли тати какво му е завещал.
А за секса, съм на приливи и отливи, но правили ми се, не си кротуваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия