Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #3)

  • 152 269
  • 1 132
# 60
Мернах реклама с великата дизайнерка Мегз и си викам чакай да се запиша в темата в очакване на епизодите. Flutter
Виж целия пост
# 61
Е, как каква тематика -сьомга, скариди,  поне знаем, че могат да ги 'готвят'.
Виж целия пост
# 62
По скоро си мисля,че ще бъде примерно гръцка,италианска,мексиканска и т.н. вечер  Thinking
Виж целия пост
# 63
Писнало ми е от сьомга и скариди. Разнообразие трябва и в новия сезон се надявам на такова. Не знам доколко ще се съобразяват с въпросните тематичните вечери, все пак са звезди. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 64
Казват нови участници и бам, Евгени Минчев първи на клипа. 😄
Виж целия пост
# 65
А аз видях реклама с Кали. Нямам спомен от нейно участие... ама няма начин да не е участвала.
Виж целия пост
# 66
Къде беше ресторантчето на Мира Янова? Дали работи още?
Село Бели Искър, не знам дали още работи.
Последно бяхме там февруари тази година-преди няма и 3 месеца. Работеше си и всичко беше много вкусно като предните пъти  Laughing, но ние сме от феновете  Wink
Виж целия пост
# 67
Другата седмица ще са Кали, Евгени Минчев, Дидо от Д2 и Кобилкина. Темата е - "Любими ястия за любимия човек"  Crazy

Виж целия пост
# 68
Направо съм на диета другата седмица щом ще участва Кобилкина.  Sick
Виж целия пост
# 69
За мен много добре се представиха Камелия Воче, Хампарцумян, Дичо, Мая Бежанска, даже Марта Вачкова. Милица ми стана любимка. И други имаше, но не се сещам сега. От това предаване съм си променила мнението за някои личности.
Виж целия пост
# 70
А в петък по повод рождения си ден Евгени Минчев кани на празнична италианска вечеря, когато гостите и зрителите ще видят къде се къпе, къде спи и къде се храни домакинът.- Grinning Laughing  ще видим ще видим  Wink Grinning

Виж целия пост
# 71
Минч е толкова досаден, изтъркан с примадонските си постановки, че не знам за какво го канят (щото е на щат в нова сигурно), аз лично няма да го гледам него. Той е участвал поне два пъти и винаги прави някакви безумни изпълнения, а и вечерите му дори не се доближават до усещане за стил, класа, изисканост или поне някаква приятна атмосфера...
Виж целия пост
# 72
Женята май е единственият домакин, който се врътна и напусна собствената си вечеря, като остави гостите си като в необрано лозе.
Виж целия пост
# 73
Женята май е единственият домакин, който се врътна и напусна собствената си вечеря, като остави гостите си като в необрано лозе.
И Коцето Калки.
Виж целия пост
# 74
На Коцето изпълнението не беше ли от Перфектната вечеря? В Черешката си спомням едно участие, което протече нормално май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия