Кое е най-странното нещо, което сте похапвали като дете? Да се посмеем :)

  • 30 280
  • 209
Всички ние сме похапвали необичайни нещица когато сме били деца , неща , които ... ами да кажем не са били в менюто на нашите майки , нито в някоя готварска книга.
Аз например ловях мухи и ги хапвах.
Предлагам да споделим и да се посмеем заедно  hahaha eat
Виж целия пост
# 1
Аз си пийвах от  личното производство в детското гърне /куку/. Много приятно беше - едно такова топличко, соленичко... Laughing Спрях, когато баба ми ме стресна с едно звучно "Иии",  тогава помислих, че и тя иска, та ѝ предложих да се почерпи, а тя неблагодарно  ми иззе скъпоценното,  някак заеквайки  се опитваше да обясни, че това било "лошо" и го изхвърли. Мноого по-късно  ми попаднаха  книжки по уринотерапия, ама на - като ми секнаха експерименталното желание и вече не смея да опитам  Laughing
Виж целия пост
# 2
Това ми припомни случка от детството ми. В първи клас бяхме на екскурзия с няколко нощувки. В съседната стая имаше 3 момичета от 5 клас. Вечерта с момичетата от моята стая се промъкнахме в тяхната ''за да ги шпионираме''. Трите момичета се изпишкаха в един леген и решиха да изпият по една капачка от дезодорант от сместа , защото урината имала много хормони и щели да им пораснат гърди много бързо... сигурно е подействало , защото им пораснаха няколко години преди на мен  Joy
Виж целия пост
# 3
Яла съм цветове от акация,метличина,а като по-голяма и жабешки бутчета. Sick
Жабите си ги хванахме сами , Mr. GreenБяхме на лагер в Ракитово ,а там имаше дере в което беше забранено да се ходи.И точно там отидохме ,хванахме си жаби и убихме една пепелянка.
Хванаха ни след като бяхме изяли жабите и се чудехме какво да правим със змията.
Другарката ни напердаши....
Виж целия пост
# 4
майка ми видяла, че дъвча нещо усилено на детската площадка в парка. Изровила от устата ми огромен бръмбар. Била съм малка, не помня случката  Crazy
Виж целия пост
# 5
Трева.  Mr. Green
В детската градина си спомням, че с някакви деца решихме да си похапнем древа от двора като кравички... Не останах очарована от вкуса. Laughing
Виж целия пост
# 6
С братовчеда се криехме в мазата и унищожавахме суровите яйца, събрани от майка и баба в кошница и оставени там на хладно. Носехме си солничка, дупчехме от двете страни яйцето с дебела игла, посолявахме от едната и се състезавахме кой повече ще изпие. Съответно и бой ядохме няколко пъти, докато ни отказаха от мераците. Сега да ме убиеш, сурово или рохко яйце не мога да хапна, винаги ги преварявам за мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Пясък.
А не знам дали влиза точно в категорията "ядене", но бях лапнала една от тези татуировки, които се лепят с вода, и картинката ми се беше отпечатила на езика. Много ревах, докато майка ми ми чистеше езика с четка за зъби после. Crazy
Виж целия пост
# 8
Тебешир , бойчки ,пръст ,пясък,пастели,мравки,пластелин ,маджун,сапун,веро,дезодорант ,паста за зъби,дъвки,гримове .Сега имам син и май съдбата ми го връща . Joy
Виж целия пост
# 9
Паста "Мечо" една розова... Стигала съм до половин туба...

Зелени джанки заедно с костилките, които са още меки и много горчиви...

Ледени висулки от покривите... И сняг, разбира се  Joy

Имаше и едни цветенца викахме им кученца и от тях с килограми  Rolling Eyes

И най-нормалното от всичко - сухо мляко в големи количества! Майка ми все викаше, че ще ми се подуе коремът, но така и не стана и аз продължих...
Виж целия пост
# 10
ооо да , кученцата , понякога бяха препикани от истински кученца , но ние си мислехме че не са узрели просто хахха
Виж целия пост
# 11
ооо да , кученцата , понякога бяха препикани от истински кученца , но ние си мислехме че не са узрели просто хахха

Ооо, да... И не само препикани, но имаха и вкус на уличен прашоляк, ама си ни харесваха  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
В детската градина половината деца си ядяха "мечките" /"пилетата"...още известни и като "пипета"..просто бъркаха в носа и ги ядяха. Веднъж реших и аз да пробвам, ама не ми хареса  Naughty Помня само, че беше солено.. hahaha
Виж целия пост
# 13
Кученцата ние ги ядяхме, като късахме розовите цветчета и захапвахме с върха на езика - бяха сладки. Така сме пробвали и с други цветя, а като ни хванаха да ядем акация, ни се скараха, че ще се отровим. Аз и досега вярвам, че цвета от акация е отровен, но в една стара готварска книга скоро попаднах на рецепта за сладко от акация  Laughing

Много обичах да ям сместа от сурови яйца и сирене за баницата, а зелените джанки са класика. Даже и сега се ползват доста за различни рецепти, ама не сурови. Опитвала съм от глината, която месехме за трудово обучение, ама е ужасна, не го пробвайте.  Shocked

Една приятелка от детството пиеше водата от чинийките под саксиите.
Виж целия пост
# 14
В моята детска градина имаше момченце което го правеше  , даже нарочно плачеше за да му се разтече носа , после чака да засъхне и бон апети , а когато си хареса едно момиченце си ги споделяше с нея , тя отказваше , но той си й ги мажеше по бузките , а тя милата плачеше , което пък радваше него , защото после бъркаше в нейното носле  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия