Ясновидци/врачки - тема 33

  • 172 746
  • 732
# 165
от Девин като отиваш към Пампорово има едно тунелче отворено с колони към реката ,та в селото след него на центъра живее една възрастна жена не и знам името но случайноста ме срещна с нея . През цялато време ми казваше питай ме нещо но аз не включих че жената има способности каза ми три неща които се случиха та тая година ще ходя да я търся .Ако я откриете  пишете на лични
Виж целия пост
# 166
Здравейте.  Искам да посетя Себа от с. Шемшево но не успявам да се свържа по телефона.  Все "свободно" ми дава. Ако отида направо там дали ще ме върне? Благодаря!
Виж целия пост
# 167
От моя приятелка, която ходи знам че отива през нощта, примерно в 4ч, пази си ред и след 8, когато започне да приема минава като и дойде реда. Доколкото знам само това е начина да минеш, не става със записан час.
Виж целия пост
# 168
12 страници и никой нищо не казва за Вили,от София,дават я в предаването Феномени...направо се учудвам,предвид това,колко хора ѝ звънят и как им познава...
Виж целия пост
# 169
От моя приятелка, която ходи знам че отива през нощта, примерно в 4ч, пази си ред и след 8, когато започне да приема минава като и дойде реда. Доколкото знам само това е начина да минеш, не става със записан час.

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 170
За нищо! Ще се радвам да споделите впечатления след като я посетите. Тези, които аз съм чула до момента са противоречиви и не мога да преценя, кои са повече положителните или не.
Виж целия пост
# 171
А някакви отзиви за Марчело? Поиска ми 100лв да провери имаме ли магия с приятеля ми и да разгледа развитие на връзката ни? А относно Анастасия Христова? Не знам защо пък се спрях на нея
Виж целия пост
# 172
Не го познавам, но лично на мен това със 100те лева, за да провери дали имате магия ми звучи.... Гнило Sad
Виж целия пост
# 173
Моля Ви за координатите на бабата на Азис от Костинборд.
Виж целия пост
# 174
И аз се интересувам от бабата на Азис,какви са цените?
Виж целия пост
# 175
Всички си имаме такива от време на време. Ако науча-ще пиша.
Виж целия пост
# 176
И аз искам да попитам за тези от предавето Феномени? Не гледам предаването, но си записах час в центъра им на Красно село. Направи ми впечатление, че сякаш всички търсят негативна енергия, но в приемната имаше много хора и казаха, че познават. Наистина ли има познаваемост или са шарлатани? Има ли някой който е ходил и може ли човек да им се довери? Когато човек има проблем вярва на какво ли не. Цените никак не са им малки.
Чета от време на време тук , но наистина имам нужда от човек, който наистина познава и не взима много пари. Благодаря!
Виж целия пост
# 177
Моля Ви за координатите на бабата на Азис от Костинборд.
Моя позната е съседка на бабата на Азис.Постоянно ходят хора и на всички казва едно и също-че имат магия.Цената за разваляне до колкото знам е 100 лева като това не е еднократно.Правила нещо със коршум и се ходело няколко пъти докато не реши да ти каже че те е изчистила и всеки път се плаща 100 лева.Предаването Феномен е същото като Шесто чувство пускат май някакви нагласени хора в ефир а останалите стоят и чакат уж натоварените връзки.Марчело,Вили и Фидан са един дол дренки.Нямах време да пиша веднага и за Божидара.След като не видя семейното ми положение и аз написах тук за истинското и име преди известно време тя ми върна таксата.Върна ми още в деня на коментара ми тук имейл,че това и се дава и на нас не може да се гледа.На следващият ден ми върна таксата,която бях заплатила.Това обаче мила Божидара не те прави честна и почтена,а напротив с това си действие показа и доказа,че си една от нас тук.Много от вас са скептично настроени за хората,които работят дистанционно и вземат такса.За пореден път съм споделила със съфорумка за хората,с които съм работила.Днес тя също ми върна отговор,който е положителен и 2-3 месеца след като е ползвала услугите им нещата се подреждат.Това не е единствената потребителка тук,която е доволна.Нейните проблеми не са любовни,а много по сериозни.Смятам,че може да сподели опита си тук ако естествено влезе отново и прочете тези редове.
Виж целия пост
# 178
Тотално се отказвам май от Вили от ФЕНОМЕНИ.Какви пари иска,споделете...
Сещам се,че вуйчо ми им се беше обаждал преди години,каза че има брат в чужбина и тн.,и те-"Ааа да,той е добре,има леки здравословни проблеми...",а всъщност вуйчо има сестра-майка ми Grinning И тя си е тук в България Simple Smile
Направо не знам вече...май тези рекламиращите се,за нищо не стават...
Когато в предаването на Карбовски разказваха за баба Юлия,тя казваше,че много рядко някой да има направена магия...А реално уж всеки има...
Виж целия пост
# 179
Тотално се отказвам май от Вили от ФЕНОМЕНИ.Какви пари иска,споделете...
Сещам се,че вуйчо ми им се беше обаждал преди години,каза че има брат в чужбина и тн.,и те-"Ааа да,той е добре,има леки здравословни проблеми...",а всъщност вуйчо има сестра-майка ми Grinning И тя си е тук в България Simple Smile
Направо не знам вече...май тези рекламиращите се,за нищо не стават...
Когато в предаването на Карбовски разказваха за баба Юлия,тя казваше,че много рядко някой да има направена магия...А реално уж всеки има...
    Не е много рядко това с магията,аз самата бях жертва на магия.Втози форум се запознах с още много жерви.Лошото в днешно време е,че се навъдиха всякакви врачки,магове и ходжи,които може да не помагат,но определено успяват да навредят доста.Анастасия Христова също,понеже се спомена тук е доста зле.Моя приятелка много близка преди 3-4 години ходи при нея в София за любовен проблем.Почна се с магия после и другите неща сигурно и остави над 1000 лева.Дори и да преглътнем голямата сума нямаше никакъв резултат от нищо.Носи плодове,мед,свещи,катинари,олио,захар,чинии и какво ли още не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия