Как спят бебоците ви?

  • 825
  • 19
Здравейте,
моат бебо е на 4 месеца и спи предимно по гръбче като си обръща само главата на ляво или надясно. Като го сложа да спи на една страна след известно време пак си се обръща по гръб. Добре ли е според вас детето да спи само по гръбче, или трябва да настоявам и да го слагам да спи и странично?
Виж целия пост
# 1
Мойто спи както го оставя засега Wink
Виж целия пост
# 2
Според мен е достатъчно главата да му е настрани - ако повърне насън, да не се задави.
Виж целия пост
# 3
ми мойта бебка от както навърши 1 месец спи по гръбче и си върти главичката на едната или другата страна. Подпирах с одеала пелени и каквото още се бях сетила но не тя си се извърташе по гръб. Мисля че не е проблем  Peace
Виж целия пост
# 4
и петранка спи по гръб, като си вътка главата наляво-надясно. мисля, обаче, че скоро ще може да се обръща настрани и насън и тогава ще си намери най-удобната поза.
Виж целия пост
# 5
По гръб...малко ме е страх да не се задави,но какво да се прави,така иска.
Виж целия пост
# 6
По гръб...малко ме е страх да не се задави,но какво да се прави,така иска.

И моят спеше така. Hug
Виж целия пост
# 7
И моите така спяха, а като се обърнаха започнаха да спят по корем и до сега така спят.
Виж целия пост
# 8
Малкия също обичаше да спи по гръб, но след това започна да спи само по корем  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Мисля ,че четох някъде из форума че е най-безопасно да се спи по гръб , но не помня къде беше. Моята бубанка също спи така и само си върти главата накъдето поиска. До сега не съм имала проблеми със задавяне
Виж целия пост
# 10
Бебо спи само по- гръб, върти си главата настрани(наляво, надясно).
Виж целия пост
# 11
Като беше по-малка и тя спеше така по гръб и само си местеше главата на ляво и на дясно , впоследствие започна да спи само по корем .Не е нужно да упорстваш да спи на една страна  Peace
Виж целия пост
# 12
Вече спи аккто си иска. В началото само по гръб и главата на страни. Но вече си се върти както й е удобно. Ето в момента спи по корем с вирнато нагоре дупе Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Вече спи аккто си иска. В началото само по гръб и главата на страни. Но вече си се върти както й е удобно. Ето в момента спи по корем с вирнато нагоре дупе Simple Smile

И моята така спи.Но пък забожда и нос в матрака и все ме е страх да не се задуши,ама нищо на може да я накара да спи по друг начин.
Виж целия пост
# 14
Педиатърката ми мрънкаше, че Дияна спяла по гръб, но каквото и да правех тя се се обръщаше. На една страна да е спала макс до месец и половина.
Сега от време на време спи с глава и рамене на възглавницата, а краката й са на пода  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия