Японско чудо - тема 27

  • 126 598
  • 761
# 750
Пиете ли кафе?  Когато правих диетата това ми беше спасението. Чистото еспресо стопира глада.
Виж целия пост
# 751
Не става без салата, пък и зелениите нямат калории. При тях се гори енергия за обработката от организма. Вкъщи се шегуват, че съм на японска салатена диета 🤣

Здравейте и аз разширих малко менюто, добавям малко салатка с яйцата, защото просто не се издържа, дано ми се свие стомаха. въртя се засега около 70. Дано смъкна под 70 в скоро време!


Пия зелен чай и отделно съм си взела Инхуа Слим чай също така. И много вода. Кафе от време на време обаче не ми понася- почва да ми се гади ако не е в Старбъкс вариант. Пък това не е ок по време на диетата.
Пиете ли кафе?  Когато правих диетата това ми беше спасението. Чистото еспресо стопира глада.
Виж целия пост
# 752
Аз кафето тотално го спрях, защото го обичам с много мляко. След 3 ден и главоболието (нали мозъка превключва от "помощ, няма храна" на "окей, ще горим запаси") глад почти не ме гони. Смъкнах досега 3 кила и сега 3 дни съм в застой (но то не става да пощипвам черешките и сладоледа на децата и да няма последствия). За момента това ме устройва, продължавам лежерно втората седмица. С огледалото все още не се харесваме, но ще сключим примирие в някакъв момент 🤣🤣 само с ходене без тренировка няма как повече...
Виж целия пост
# 753
Здравейте скъпи момичета,
следя ви с огромен интерес, хъс и мотивация. Днес ми е 8-ми ден от диетата.  Ще дам отчет при мен как се развиват нещата.
Започнах от 82,5 кг, излишно е да казвам колко зле се чувствах на тези кила, при нормалнни килограми около 65. Които искам да постигна във времето отново!
Ще ви дам сравнително точен резултат на процеса при мен,
след първия ден бях 81,00,
след 2-рия - около 80,5,
след 3-ия  - 79,9 кг,
след 4-ия - 79,5
след 5-ия - 78,9
след 6-ия - 78,6
 и днес след 7-ия  - 78,7.
 Най-великото ми прегрешение бе на 5-ия ( и най-критичен във всяко отношение ден). Хапнах варено жито със захар.
На шестия ядох череши междинно. И вече вчера си отядох на череши, следобед и за вечеря +кайсии.
Сравнително съм спазвала режима, като на салатите слагам съвсем малко сол и буквално 3-4 капки олио.
Но пристрастеността ми към черешите овладявам трудно.
Това е за сега, много успех ви желая, не е лесно.

Забравих да кажа - 5 дни от тези 7 съм правила от 12 000 до 18 000 крачки на ден, интензивно ходене (в жегата ).
Виж целия пост
# 754
Вчера ми беше последния ден ЯЧ. Започнах 77.85 приключих 71.40кг. Като цяло почти 7кт хич не е зле. От тук нататък ме чака (днес) лунуване и преминаване към КЕТО постепенно. Обаче го мисля ПАЛЕО-КЕТО да е. Другия месец пак ще се видим в темата. Планирам от 16.07 да изкарам още един път ЯЧ. Успех на всички и не се предавайте! И малко да е минуса пак е минус!
Виж целия пост
# 755
Здравейте, да се разпиша и аз, добутах до 69 то 73.6...Дано сваля и аз поне едно 6 кила твърдо...
Кикивака, страхотен резултат, браво!!!! Ефикасна е диетата, но много гадна Simple Smile))
Виж целия пост
# 756
Момичета 4-6 кила свалени за колко дена ?

Без ниаккви прегрешения предполагам освен малко ?
Виж целия пост
# 757
За 14 дни. Моите модификации бяха зелена салата (кейл, краставица, лук, домат за вкус) към яйцата /месото дори да не пишеше салата. Отделно пропуснах сока морков и го замених с морков настърган. И без шунка,
с месо вместо това и без сухари.
Виж целия пост
# 758
Здравейте и днес да се отчета, че ми хареса да се вижда на едно място по дни:
Първи ден 75.95
Втори ден 74.9 -1.05 кг
Трети ден 74.35 - 0.55 кг
Четвърти ден 73.7 - 0.65 кг
Осъзнавам , че повечето е задържана вода, но пак ми харесва как изглежда. Мерих и с метъра обиколките в началото, тях накрая ще видя пак.
За прегрешения аз лично не мога да кажа, че имам. Първия ден хапнах един белтък повече. Дните с шунка заместих или с малко пилешко варено (буквално три малки хапки), а снощи с едно парче сирене колкото кибритена кутийка в чушка, две красравици и двете си сварени яйца.  Без сухари. Вчера на обяд като хапнах малини ми се струваха торта. Усещам, че сетивата се променят значително, а и корема се посви. Включих и леки упражнения вкъщи, ако мога да помогна процесите, но малко 20/30 Мин. , колкото за движение, задължително около 5000 крачки, работя от вкъщи и трудно мога да направя значително повече.
Моркова и аз няма да го цедя, ще хрупам Simple Smile
Виж целия пост
# 759
Аз японската диета я пробвах като студентка и отслабнах -11 кг като се придържах към това хранене няколко месеца,на салати главно и на месо за вечеря.Сутринта кафе без захар,междинен плод и т.н.Но питането ми е с какво да заменя яйцата,защото има алергия към тях.
В момента съм 83.700,искам да падна под 80 кг,целта ми е да си върна теглото от миналото лято-76 кг.или някакво число около тези килограми.
Благодаря
Виж целия пост
# 760
Не знам с какво може да се заменят. Те изглеждат като основна съставка на менюто за двете седмици. Може би парче пилешко филе или пуешко филе? Те са най-постни откъм мазнини. Не съм срещала вариация без яйца, имаше една с риба, но там пак ги имаше и яйцата.
Виж целия пост
# 761
това е диета с яйца
като ги смениш, вече не е тази диета
ако ще ги заменяш с пиле, по-добре чети в темата за дюкян
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия