липса на цикъл

  • 2 128
  • 14
Позволих си да отворя тема за проблема си. Ако има АГ лекари във форума, може ли да ми дадете съвети какво да правя. Ситуацията е следната:
Последно цикълът ми дойде на 31.08.2017. От тогава нямам. На 20.09.2017 пих пет броя аналгин, два броя аулин. Тестовете за бременност и лабораторен отчитат една черта и съответно нула. Какви стъпки да предприема от тук нататък. Възможна ли е пременопауза. Предварително благодаря на всички отзовали се.

Виж целия пост
# 1

Последно цикълът ми дойде на 31.08.2017. От тогава нямам. На 20.09.2017 пих пет броя аналгин, два броя аулин. Тестовете за бременност и лабораторен отчитат една черта и съответно нула. Какви стъпки да предприема от тук нататък. Възможна ли е пременопауза. Предварително благодаря на всички отзовали се.
И защо не отидеш на гинеколог?
Виж целия пост
# 2
Най вероятно е хормонален проблем,щом всички тестове са (-).И при мен се случи зимата през 2 месеца ми идва,всичко от изследванията е ОК,но ....цикъл нямах.Ако не ти дойде е добре едни хормони да се пуснат. Peace
Виж целия пост
# 3
На 20.09.2017 пих пет броя аналгин, два броя аулин.

Това защо? За предизвикване на цикъл ли?  Crazy
Виж целия пост
# 4
На колко си години, та мислиш за предменопауза?
Виж целия пост
# 5
На 20.09.2017 пих пет броя аналгин, два броя аулин.

с тези за един ден ще се отровиш  Crazy
Виж целия пост
# 6
На колко години си ?
Според мен си за лекар и идея нямам защо отлагаш.
Виж целия пост
# 7
Не си написала най-важното, на колко си години!
Виж целия пост
# 8
Няма какво да чакаш някой от тук да ти каже точна диагноза или предположение какво ти има. Решението е да отидеш на лекар!Щом имаш липса на цикъл директно си за генеколог. Може да е хормонален проблем, може и да е нещо друго. Ще те прегледат и ще ти кажат какво става и защо е тази липса, но да чакаш от тук някой АГ да ти отговори е доста глупаво.  Това че си пила изброените лекарства, няма как да обясни липсата ти на цикъл. Дори и да е предменопауза, просто отиди и виж за какво става въпрос. Може да споделиш от къде си и евентуално да те насочим към някой добър АГ. Това е решението според мен. Успех ти желая и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 9
Няма какво да чакаш някой от тук да ти каже точна диагноза или предположение какво ти има. Решението е да отидеш на лекар!Щом имаш липса на цикъл директно си за генеколог. Може да е хормонален проблем, може и да е нещо друго. Ще те прегледат и ще ти кажат какво става и защо е тази липса, но да чакаш от тук някой АГ да ти отговори е доста глупаво.  Това че си пила изброените лекарства, няма как да обясни липсата ти на цикъл. Дори и да е предменопауза, просто отиди и виж за какво става въпрос. Може да споделиш от къде си и евентуално да те насочим към някой добър АГ. Това е решението според мен. Успех ти желая и бързо възстановяване!
То за всеки случай, който е описан тук, си има лекари, ала че се допитваме една до друга...питаме патилата! Хубаво би било този, който е имал такъв проблем да сподели, защото днес е събота, а утре е неделя и тези дни няма тя да отиде при АГ, но иска да знае дали някой е патил с това.
Виж целия пост
# 10
mima.12 тук не става въпрос за събота и неделя, авторката е чакала 3 месеца.
Виж целия пост
# 11
Има и АГ, които работят на частно, а има и такива които работят в събота и неделя!!!! От повечето съвети, които се дават тук може единствено да се задълбочи проблема! Всеки организъм и всяка жена е различна! Това за патилата тук не важи, когато става въпрос за здраве!! Да разменяме съвети и опит за всичко друго съм съгласно, но не и със здравето. Просто не трябва!
Виж целия пост
# 12
Във форума са много теми за здраве и в много от тях вие пишете....Глухарче, чета постовете ти и в други здравословни теми! Нека все пак някой да напише нещо по темата, иначе не трябва да пишеш и в темата за ФА и да раздаваме съвети и другаде...
Виж целия пост
# 13
Добре ето пиша липсата на менструация може да бъде предизвикана от киста, от хормонален дисбаланс, от бременност, поликистоза, нарушения във функциите на щитовидната жлеза,менопауза...
Помогнах ли?
Виж целия пост
# 14
+ диети, анорексия... Може и стрес или вредни условия на труд (напр. липса на дневна светлина)...
След като не се знае нищо повече – като години, ръст, хранене, начин на живот и т.н. – освен да вадим кой на каквото гадае и да почваме.
И АГ специалисти да се появят, и те ще откажат да врачуват и ще настояват за преглед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия