Великобритания - Тема 72 Късно Есенна към Коледна

  • 78 442
  • 728
# 330
Здравейте! Аз имам едно бързо въпросче - за junior developer според вас 30к ок ли е или трябва да е поне 36?

Зависи от уменията и сферата.

Аз от интернета на  Virgin не съм доволна Simple Smile ползвах ги за кратко имало е периоди цели седмици да нямам интернет. Съпорта им е феноменално зле. Според мен си заслужава поне месец да следиш своя район дали имат проблеми с интернет или телефон или каквато услуга искаш да ползваш тяхна - http://downdetector.co.uk/problems/virgin-media/map/ ако в твоя регион има чести проблеми ще имаш и ти подобни проблеми. Инфраструктурата им на места е потресаващо зле със седмици не можеха да оправят "аварията". Можеш да поразпиташ съседи какъв интернет ползват и дали имат проблеми евентуално.

Принц Хари е сгоден Simple Smile ще има сватба пролетта на 2018 Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Принц Хари е сгоден Simple Smile ще има сватба пролетта на 2018 Simple Smile
Да Sad Таман щях да му предложа.
Виж целия пост
# 332
Принц Хари е сгоден Simple Smile ще има сватба пролетта на 2018 Simple Smile
Да Sad Таман щях да му предложа.

Мхм и аз така  Laughing
Виж целия пост
# 333
Принц Хари е сгоден Simple Smile ще има сватба пролетта на 2018 Simple Smile
Да Sad Таман щях да му предложа.

Чудя се да рециклирам ли една стара шапка или да инвестирам в нова?..😀😀
Виж целия пост
# 334
Ей Аве ти пък сега, ами нова вземи и Joy
Виж целия пост
# 335
Ох, добре, че принцовете си взимат жени от неаристократичен произход, за да подобрят гена.
Виж целия пост
# 336
Направо ще го омешат яко този ген сега. Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Честит първи сняг! От слънчево утро го обърнахме на бели парцали😂 Но се съмнявам да задържа. На моменти обръща на дъжд.

Добър им е вкуса за жени на принцовете.
Виж целия пост
# 338
Ние имахме сняг в събота Simple Smile по колите и за кратко Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Хубавица е Меган. Ще е прекрасна като булка. Дано са щастливи дълго!

При нас няма сняг, тихо, спокойно, слънчево и студено е. Не държа изобщо на сняг, мога да понеса малко, но през ваканцията.
Виж целия пост
# 340
Ние сме със слънце. Вчера вятъра направо през тухлите го усещах, но днес е добре Simple Smile
Ходи ми се на кафееееее Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 341
Днес тук свети слънце все едно е лято - прекрасно е  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 342
И тук днес е лято, слънце, няма един облак и хората са навън по тениски.
Виж целия пост
# 343
И при нас е синьо небето, слънчево, но е много студено.
Нямам търпение да я видя Меган булка, ще е прекрасна сватба.
Виж целия пост
# 344
При нас няма нито слънце, нито сняг, облачно е и много студено, поне не духа много. Аз искам да вали сняг, децата ще са много щастливи. Миналата година трябваше да обяснявам как ще дойде Дядо Коледа с шейната, като няма сняг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия