::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 935
  • 1 591
# 420
На Вардар снощи беше пълно със суджуци. Жалко, че вече нямам място в хладилника и фризера.
Аз вчера намерих доста от белгийската бира и взех 10 бутилчета. Днес мисля да взема още.
Купих котидж сирене и натурален крем за мазане на Пилос, който ни е любим. Имаше много хумус. И него обичаме, затова взех от този с маслината 2 кутии. Сигурно днес ще взема и от този със сушените доматчета.
Купих един пакет гръцки замразени банички, за да ги изпека в почивните дни.
За половинката взех комплект с 3 боксерки и той веднага ги пробва. Много ги хареса - каза, че са меки и удобни. Днес ще му купя още един пакет, а на мен също ще си купя бикини.
Купих и от бисквитения крем. Взех от този с парченцата. След вечеря хапнах една лъжица - точно това търсех за такива подслаждания. Много сладък и тежък, та не можах да изям повече от 1 ч.л., но пък ми се стори много вкусен и приятен. Ще пробвам в събота да направя с него кроасани или кейк.
Взех и карфиол и веднага го направихме на салата. Много беше сочен и вкусен.
Виж целия пост
# 421
Скрит текст:
Като сте отворили дума за чаршафи,  да питам има ли някъде останали от   микрофибърните от миналата седмица?

Сериозно ли питаш за тези чаршафи? Чудех се кой ще ги купи, по мое мнение са пълен боклук. Първо, ще се наелектризират и събират и второ, ще се изтеглят нишки от плата при закачане.
Леле, не предполагах че са толкова зле... Търсех такива, които не са 100 % памук, че зимата имам проблем със сушенето. Благодаря Flowers Bouquet

Скрит текст:
Не вземай микрофибър, освен, че се събира и хлъзга ужасно, също и спарва. Вземи си памук. Ако имаш достъп до магазин на English Home, погледни какво имат. Аз си взех пликове от памучен сатен със 70 % намаление, по 24 лв, страхотни, меки и бързо съхнещи. Простирам само в банята целогодишно, защото нямам тераса, затова споделям, че съхненето не е проблем. Имаха и памучни пликове по 18 лв от фин памук. Може да се поръчва и онлайн.
Виж целия пост
# 422
В Младост 3 днес е пълна винрината със суджуци -30% ,около 10.40лв бяха.
Нарът на 0. 79лв  е много сочен .
Имаше и т.шок. Нутела с пласмасови платки отгоре, но не загледах печати ли са.
Виж целия пост
# 423
  В ОК вчера нямаше прясно мляко, за пореден път нещо се изчерпва в началото на седмицата, нямаше и голяма Нутела с печат..

ПП. феновете на Нутела протестират, че е променен съставът
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/11/07/nutella-fans-go-nuts- … chocolate-spread/
Виж целия пост
# 424
На мен също вчера ми се стори много светло кафяво на цвят съдържанието на Нутелата...значи вместо какао слагат повече сухо мляко....
Виж целия пост
# 425
Не се загледах в Нутелата, че не съм й голям фен, но при нас имаше цял рафт в човешки ръст с бурканите с печатите.

Някой пробвал ли е кълцаникът? И шоколада с пуканките от американската седмица?
Интересува ме и дали досега са пускани дамски бикини без дантела.
Виж целия пост
# 426
Пускат гащи и потници редовно - ако не два, то със сигурност един път в годината. И без дантела-бикини, боксерки и стрингове...квот искаш...
Виж целия пост
# 427
Споделете нещо за клиновете от утре. Пускани ли са досега?
Виж целия пост
# 428
Пускат гащи и потници редовно - ако не два, то със сигурност един път в годината. И без дантела-бикини, боксерки и стрингове...квот искаш...

Ами, 2 - поне по 3 пъти пускат гащи. Повечето на мен не ми харесват, но това е друг въпрос. Wink
Виж целия пост
# 429
Интересува ме и дали досега са пускани дамски бикини без дантела.

Тези, които са тази седмици без дантела на 13.99, коментирахме, че много лесно и бързо им се разнищват ластиците. Иначе са 95% памук и са мекички и приятни.  Wink
Виж целия пост
# 430
Гащи си купих 5 бройки, за в болницата ще ги ползвам. За парите си много ясно, че не са свръх качествени.
Виж целия пост
# 431
Значи тези без дантелата не съм ги видяла. Реших, че са детски.
Аз не очаквам да са качествени за тези пари. Стига ми да са удобни, пък после купувам пак, когато се скъсат. Същият тип има в H&M и в Уайкики, но са по-скъпи. Около 20+ лв. вървят. Вършат ми работа.

Виж целия пост
# 432
Ако можеш да се намъкнеш в най-голямата детска номерация 152/164 още по-добре. Коренна разлика има в плътността на материята в полза на детското. За съжаление, щерката вече не влиза в детската и се отказах. За близо три лева бройката могат да се намерят и на други места читави гащи.
Виж целия пост
# 433
Досега купувах прясно мляко основно от Лидл, 3,2 % в червените кутии и ми харесваше. В събота ходихме до Сърбия и оттам взех едно шише. Ами на вкус е коренно различно, хем тяхното е 2,8%. Но си личи, че е истинско мляко, просто такова мляко съм пила в деството си, същия вкус... Обаче е факт, че лидълското ми харесва повече. Но си мисля, че то си е май изцяло от сухо мляко... Вече забравихме вкуса на истинското... Sad
Виж целия пост
# 434
За съжаление, дори и децата ми не влизат вече в детската серия. Какво остава за мен.
Ще пробвам дантелените и ще пиша, когато ги разнося.

Мляко от Лидл не купувам. Само някои кисели млека на РС, но и в тях се усеща добавеното сухо мляко.
Млека предпочитаме вкъщи от определени млекарници на производители.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия