::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 935
  • 1 591
# 435
Досега купувах прясно мляко основно от Лидл, 3,2 % в червените кутии и ми харесваше. В събота ходихме до Сърбия и оттам взех едно шише. Ами на вкус е коренно различно, хем тяхното е 2,8%. Но си личи, че е истинско мляко, просто такова мляко съм пила в деството си, същия вкус... Обаче е факт, че лидълското ми харесва повече. Но си мисля, че то си е май изцяло от сухо мляко... Вече забравихве вкуса на истинското... Sad
ООоооо, сръбското .... няма нищо общо с това което се предлага у нас.  Прекрасно е. Трябваше и масло да си купиш. То пък какво е..... чудо! Истинско!!
Виж целия пост
# 436
Сигурно и гащЯта им са по-качествени Rolling Eyes
Виж целия пост
# 437
Сигурно и гащЯта им са по-качествени Rolling Eyes
Моите гащЯ са на друга фирма, на Марчев също, щото ми е кокона, не са от Лидл.  Simple Smile
Виж целия пост
# 438
И аз искам сръбско масълце  newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 439
И аз искам сръбско масълце  newsm45 newsm45
Палиш тротинетката и си там, има -няма 2 часа и нещо, ама споко и те ще влязат в Европа в един момент, други продукти ще им се наложи да ползват и други правила ще имат....ама дали ще си мълчат като нас... друга тема е.
Виж целия пост
# 440
Аз редовно купувам от тези гащи без дантели.
Лъки,на мен точно тези гащи ми бяха най- удобни в болницата.
Но всеки път са различни. Веднъж са по- дълбоки, веднъж по- плитки..
Виж целия пост
# 441
Аз съм доволна от памучните бикини без дантели. Мисля, че ги имам от по-миналата година  , тогава ги пускаха по 5 само бели броя, после само бели нямаше. В началото не ги носех, че имах други, но от година, че и повече ги нося интензивно, пера на 60 градуса, дълга програма и на ластиците им няма нищо, за разлика от едни детски бикини и дамски боксерки с дантела, които се разнищиха на първия месец. Peace
Виж целия пост
# 442
ММ за първи път откакто сме заедно (12 г.) реши, че сам ще си купи гащи. Подценил си е трибуквието, но вече ги изпрах и сега има 6 броя, които не знам как и дали ще носи.  Laughing Laughing Laughing Иначе е много доволен от този модел и за това реши да се зареди.
Виж целия пост
# 443
Аз да се включа по темата със суджуците. Суша в хладилника 5 броя, сложих отдолу кухненска хартия, върху нея два суджука, над тях пак хартия, суджуци и така до последния. Хартията сменям сутрин и вечер, точих ги няколко дни, вече са сплескани и не ги точа. Седмица вече се сушат, ноу-фрост е хладилника, нямат дъх, миришат си хубаво.
Да ми оставите потници и гащи до петък, че няма да мога по-рано да отида. Писаха ми отсъствие в Лидл, цяла седмица да не отида ни веднъж, не е било ...
Виж целия пост
# 444
Ама защо така ги задушавате и трупате тия суджуци, че и по няколко ката, че и хАртии. Странно, вие си знаете.
Виж целия пост
# 445
Аз се записах днес само с Омо и Семана.
Виж целия пост
# 446
Аз съм доволна от памучните бикини без дантели. Мисля, че ги имам от по-миналата година  , тогава ги пускаха по 5 само бели броя, после само бели нямаше. В началото не ги носех, че имах други, но от година, че и повече ги нося интензивно, пера на 60 градуса, дълга програма и на ластиците им няма нищо, за разлика от едни детски бикини и дамски боксерки с дантела, които се разнищиха на първия месец. Peace
Аз също имам от тези бикини без дантелата и не са мръднали. Сега пак си взех от тях.  Имам и от другите с дантелата и също ги харесвам. За мъжете взех слипове и чорапи.
Виж целия пост
# 447
Досега купувах прясно мляко основно от Лидл, 3,2 % в червените кутии и ми харесваше. В събота ходихме до Сърбия и оттам взех едно шише. Ами на вкус е коренно различно, хем тяхното е 2,8%. Но си личи, че е истинско мляко, просто такова мляко съм пила в деството си, същия вкус... Обаче е факт, че лидълското ми харесва повече. Но си мисля, че то си е май изцяло от сухо мляко... Вече забравихве вкуса на истинското... Sad
ООоооо, сръбското .... няма нищо общо с това което се предлага у нас.  Прекрасно е. Трябваше и масло да си купиш. То пък какво е..... чудо! Истинско!!

О, купих си и масло, 3 пакетчета. И сирене, и кашкавал, кисело и прясно мляко. А каква баница ядохме, само за 1 лв парчето, ммм..  С истинско сирене и масло...
Гащурята им са като от времето на соц-а, дебели, бели и 100 % памучни. Поне това видях на една витрина. Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Ще напускам темата. Купих си бисквитения крем и не знам как успявате да ядете по една лъжичка след ядене Animal Pig
Виж целия пост
# 449
Аз редовно купувам от тези гащи без дантели.
Лъки,на мен точно тези гащи ми бяха най- удобни в болницата.
Но всеки път са различни. Веднъж са по- дълбоки, веднъж по- плитки..
Аз купих от HM, 5 бройки са 20 лева и са супер некачествени, така, че лидълските за 13 ще влязат в употреба...не знам дали са достатъчно дълбоки обаче...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия