Време е за ИКЕА! - Тема 24

  • 137 309
  • 787
# 720
Госпожа Лаленце, голямата маса BJURSTA тук я има само тъмно кафяво/черно, в румънската Икеа има и бяла. Това на първо четене Simple Smile
Тази ли? https://www.ikea.bg/dining-room/Dining-Tables/Extendable-tables/ … a-22991/40204745/

Цените наистина са доста по-добри. Госпожица Лаленце, а Пакс-а как го събрахте в кола?
Виж целия пост
# 721
Госпожа Лаленце, голямата маса BJURSTA тук я има само тъмно кафяво/черно, в румънската Икеа има и бяла. Това на първо четене Simple Smile
Тази ли? https://www.ikea.bg/dining-room/Dining-Tables/Extendable-tables/ … a-22991/40204745/

Цените наистина са доста по-добри. Госпожица Лаленце, а Пакс-а как го събрахте в кола?

Да, но в магазина ми казаха, че само тъмната ще имат занапред. Ние имаме малката квадратна и сме много доволни, но за новото жилище предпочитаме голямата, но в по-светъл цвят.
Даже тази още повече ми хареса BJURSTAhttps://www.ikea.bg/dining-room/Dining-Tables/Extendable-tables/bjursta-40268/80116266/ 
Виж целия пост
# 722
...а Пакс-а как го събрахте в кола?
В по-голяма кола влиза без проблем. Ние сме с високия, сами си го прекарахме. Моят страх беше дали ще влезе в асансьора, защото нашият е от малките, а сме на 6-тия етаж. Не влезе Simple Smile
Виж целия пост
# 723
Ние сме с комби, значи трябва да стане? Всичко в кашони ли е опаковано?
Виж целия пост
# 724
Ние сме с комби, значи трябва да стане? Всичко в кашони ли е опаковано?

Мхмм, като на сайта има размерите на опаковката, та да не се изненадате с някой друг сантиметър  Wink
Ние спалнята и дивана пренасяхме с комби, за ПАКС-а дойде един приятел с Caddy.  Peace
Виж целия пост
# 725
Пакса го прекарахме с Берлинго баничарка.
Може ли да ми дадете идея за комбиниране на плътна и фина завеса за хола? Не мога да си избера цветове😢
Виж целия пост
# 726
ние пренасяхме от високите пакс, 100см ширина. в тойота аурис.
събра се точно до мм, на десните седалки.
аз седях зад шофьора да подпирам да не тръгнат нанякъде.
Виж целия пост
# 727
Мхмм, като на сайта има размерите на опаковката, та да не се изненадате с някой друг сантиметър  Wink
Да. Премерете предварително по тези, които са дадени в сайта, че са с опаковката, за да няма изненади. И имай предвид, че тези по 1 метър са доста тежки. И другите де, но тези повече.

Ние сме с Мерцедес ML270, побра без проблем високия + трима човека.
Виж целия пост
# 728
като заговорихте за маси, аз си харесах тази
https://www.ikea.bg/dining-room/Dining-Tables/Extendable-tables/ … s-22786/40184945/
хареса ми 105 см, че е широка и така може 2-ма да сядат отстрани при нужда
Виж целия пост
# 729
Благодаря ви много, значи ще стане работата. Simple Smile
Виж целия пост
# 730
Аз чак сега виждам въпроса, РАХ си взехме 236 мисля, абе най-високия и го пренесохме с Форд Ескорт комби. Нямаше никакви проблеми.
Виж целия пост
# 731
Ние така пренесохме два дивана във Фиат Мултипла. Сега сме решили да вземем Пакс, чакаме август, за да видим дали ще има някакви намаления.
За спалня се колебаем още. На мен ми харесва Малм, а на ММ му допада Бримнес.
Може и до Букурещ да отскочим, за всичко в едно.
Виж целия пост
# 732
Сега се сетих да ви питам...как стои въпросът с гаранциите, ако мебелите не са купени от българската Икеа?
Виж целия пост
# 733
Мисля, че си важат към определения магазин.

Помните ли дали някога са пускали намаление на скринове от този тип?

Чудя се дали да чакаме края на лятото или директно да купуваме.

Виж целия пост
# 734
Мисля, че си важат към определения магазин.

Помните ли дали някога са пускали намаление на скринове от този тип?

Чудя се дали да чакаме края на лятото или директно да купуваме.



Конкретно за Малм скриновете не знам, но преди Коледа имаше намаление на серията скринове Брусали.  Бях си набелязала два вида, но успях да взема само един. После се оказа, че няма да има повече внос на тази серия и затова са били намалени. Та не знам какво да те посъветвам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия