AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 80 290
  • 763
# 210
Здравейте!Днес направих поръчки от Ейвън,но тъй като нямам познати представители трябваше да си избера някои от посочените ми в моя град.Първата от двете поръчки направих без да се регистрирам в сайта ,беше над 8 лева,а след това изпратих съобщение на представителката ,за да уточним доставката ,но сега виждам,че съм получила съобщението си на моя имейл,все едно аз съм представител и аз съм си пратила сама съобщението.Това нормално ли е?
Виж целия пост
# 211
Здравейте!Днес направих поръчки от Ейвън,но тъй като нямам познати представители трябваше да си избера някои от посочените ми в моя град.Първата от двете поръчки направих без да се регистрирам в сайта ,беше над 8 лева,а след това изпратих съобщение на представителката ,за да уточним доставката ,но сега виждам,че съм получила съобщението си на моя имейл,все едно аз съм представител и аз съм си пратила сама съобщението.Това нормално ли е?

Би трябвало да получите мейл с потвърждение, че представителката е приела Вашата поръчка и тя ще Ви бъде изпратена в уговореният срок.
Виж целия пост
# 212
Здравейте!Днес направих поръчки от Ейвън,но тъй като нямам познати представители трябваше да си избера някои от посочените ми в моя град.Първата от двете поръчки направих без да се регистрирам в сайта ,беше над 8 лева,а след това изпратих съобщение на представителката ,за да уточним доставката ,но сега виждам,че съм получила съобщението си на моя имейл,все едно аз съм представител и аз съм си пратила сама съобщението.Това нормално ли е?

Би трябвало да получите мейл с потвърждение, че представителката е приела Вашата поръчка и тя ще Ви бъде изпратена в уговореният срок.

Благодаря за отговора . След поръчката съм получила имейл със следния текст :Поръчка ти в момента се обработва. Представител на Avon ще се свържем с теб в рамките на 24 часа, за да уточните начин на плащане и подробности за доставка.   
Ако не е тайна как вие -представителите разбирате,че имате поръчка?
Виж целия пост
# 213
Здравейте!Днес направих поръчки от Ейвън,но тъй като нямам познати представители трябваше да си избера някои от посочените ми в моя град.Първата от двете поръчки направих без да се регистрирам в сайта ,беше над 8 лева,а след това изпратих съобщение на представителката ,за да уточним доставката ,но сега виждам,че съм получила съобщението си на моя имейл,все едно аз съм представител и аз съм си пратила сама съобщението.Това нормално ли е?

Би трябвало да получите мейл с потвърждение, че представителката е приела Вашата поръчка и тя ще Ви бъде изпратена в уговореният срок.

Благодаря за отговора . След поръчката съм получила имейл със следния текст :Поръчка ти в момента се обработва. Представител на Avon ще се свържем с теб в рамките на 24 часа, за да уточните начин на плащане и подробности за доставка.   
Ако не е тайна как вие -представителите разбирате,че имате поръчка?

Представителя, получава мейл, че има пусната поръчка през неговия онлайн магазин. Приема я, свързва се с клиента, уточняват подробностите и това е. Сега остава да изчакате потвърждение от представителя, че е приел Вашата поръчка.
Виж целия пост
# 214
Някъде има ли каталог 9/2018, пак не пусках поръчка тази кампания! Благодаря!
Виж целия пост
# 215
Някъде има ли каталог 9/2018, пак не пусках поръчка тази кампания! Благодаря!
Гледах го онлайн.Предполагам представителите го имат.
От каталога 09 си харесах парфюма на кензо(цената му е много добра).
Виж целия пост
# 216
Може ли линк към него? Благодаря!
Виж целия пост
# 217
Може ли линк към него? Благодаря!
Онлайн във видео Simple Smile
Споделям видеото
https://youtu.be/UnH9TxpYzYs
Виж целия пост
# 218
Може ли линк към него? Благодаря!
Онлайн във видео Simple Smile
Споделям видеото
https://youtu.be/UnH9TxpYzYs
на листовката "лов на сделки" за кампания 8 има един червен парфюм, който за мой срам, не запомних името, но е за десет лева, как мога да се сдобия с него? Т.е. трябва да имам определена покупка ли?
Виж целия пост
# 219
Може ли линк към него? Благодаря!
Онлайн във видео Simple Smile
Споделям видеото
https://youtu.be/UnH9TxpYzYs
на листовката "лов на сделки" за кампания 8 има един червен парфюм, който за мой срам, не запомних името, но е за десет лева, как мога да се сдобия с него? Т.е. трябва да имам определена покупка ли?

Imari fantasy няма условие
Виж целия пост
# 220
Може ли линк към него? Благодаря!
Онлайн във видео Simple Smile
Споделям видеото
https://youtu.be/UnH9TxpYzYs
на листовката "лов на сделки" за кампания 8 има един червен парфюм, който за мой срам, не запомних името, но е за десет лева, как мога да се сдобия с него? Т.е. трябва да имам определена покупка ли?

Imari fantasy няма условие
наистина ли е хубав? На какво мирише в действителност?
Виж целия пост
# 221
Платила съм си поръчката на 24-ти май чрез Изипей и още не е отразена в сайта им. Кога ще се актуализира много им е смотана системата.
Виж целия пост
# 222
Е, 24 е неработен ден, парите да са потеглили на 25-ти, трябваха два или четири ( не мога да си спомня точно колко) за да стане транзакцията към банковата сметка, но ако е два дни, утре ще е отразено!
Виж целия пост
# 223
По принцип плащането се отразява в срок 5-7 работни дни. През Easy Pay  става най-бавно, но до 2-3 дни пак се отразява плащането. През пощата, от банка или с карта става най-бързо. До 2 часа се отразява, че има превод, а до 3 дни вече виждат и парите в сметката на Avon
Виж целия пост
# 224
Здравейте, имали ли сте проблем/рекламация на кривата нокторезачка ( тази, която е за ноктите на краката ). Вчера я дадох на клиентка, снощи ми звънна, че още при отварянето нита й хвръкнал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия