AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 80 292
  • 763
# 345
В листовката за точките всичко е написано много подробно. Има я качена и на сайта.
П. С. кУмулативен
Виж целия пост
# 346
В листовката за точките всичко е написано много подробно. Има я качена и на сайта.
П. С. кУмулативен
Четох го аз и след това писах тук, но и точно кОмулативен без да го проверя си го преписах от листовката Wink Само че кумулативна пише, че е сумата на общата поръчка, от която си се получават редовните точки, а за допълнителната пише на трета страница - в К14, в К15, в К16 и в К17 и аз за себе си го разбирам, че трябва да се сумират кампания за кампания за допълнителната точка?!

В предното Q в началото мислех, че са кумулативни и за двата типа точки, в първата кампания имах около 56 лв., втората имах 46, а нямах допълнителна точка. Та затова попитах за това Q как е и вие как го разбирате?

Виж целия пост
# 347
Че всичко се сумира в два потока - единия касае точки, втория екстраточки, така разбирам аз. както при едните се добавя, така и при другите. Ако имате в к14и-15 чанта за 60, бански 2  по 40, бижу за20 и обувкк за 40 (200 точки от мода) това са 4точки за подаръци и още 4екстра  точки заради продуктите от тази секция. т. Е на края на куотъра ще имате плюс 4 точки
Виж целия пост
# 348
Че всичко се сумира в два потока - единия касае точки, втория екстраточки, така разбирам аз. както при едните се добавя, така и при другите. Ако имате в к14и-15 чанта за 60, бански 2  по 40, бижу за20 и обувкк за 40 (200 точки от мода) това са 4точки за подаръци и още 4екстра  точки заради продуктите от тази секция. т. Е на края на куотъра ще имате плюс 4 точки
Пример: Ако в първата кампания имам от тези категории за допълнителните за 15 лв., във втората за 60 лв., в третата за 35лв., в четвъртата за 40 лв., общата сума става в края на Q-то 150 лв. Колко точки ще имам  - 1 или 3? Ако е кумулативен - ще са три, ако е кампания за кампания 1? Това не ми е ясно как броят.
Виж целия пост
# 349
Мисля че съм го написала в горния пост повече от ясно, кумулативно е за куотъра, дала съм и пример който също изяснява допълнително ( писала съм плюс 4!) . Единият път се смятат в точките за куотъра  и още един път като бонус точки към точките за куотъра за поръчка на стоки от раздел мода . Аз съм до тук с обясненията. Предполагам  координаторката ти ще ти го обесни още по-ясно щом аз не успявам.
Виж целия пост
# 350
Мисля че съм го написала в горния пост повече от ясно, кумулативно е за куотъра, дала съм и пример който също изяснява допълнително ( писала съм плюс 4!) . Единият път се смятат в точките за куотъра  и още един път като бонус точки към точките за куотъра за поръчка на стоки от раздел мода . Аз съм до тук с обясненията. Предполагам  координаторката ти ще ти го обесни още по-ясно щом аз не успявам.
Точно координаторката ми предния месец ми обясни, че е кампания за кампания, а не за Q-то, а аз като чета листовката с условията не бях сигурна как се изчислява точно и затова реших да попитам и в тази тема. Извинявам се, ако съм подразнила с нещо. Все пак нали за това е темата, да коментираме неясноти.
И не, не ми стана ясно от дадения Ваш пример, затова написах друг с въпрос.
Благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 351
Здравейте, кои спирали са добри за разделяне на миглите т.е. да не ги сплъстяват?
Виж целия пост
# 352
Здравейте, кои спирали са добри за разделяне на миглите т.е. да не ги сплъстяват?
Аз харесвам  supershock , класическата, черна опаковка, не синята
Виж целия пост
# 353
3- разовата за обем спирала - само нея поръчвам вече.
Виж целия пост
# 354
За първи път кашона има разделител за дребните продукти. Добра идея. Дано си остане така, за да не се мачкат.
Виж целия пост
# 355
Моите разделители са смачкани... Каква полза от тях.
Виж целия пост
# 356
Здравейте, някой може ли да постне следващия каталог. Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Чувствам се пренебрегната пък! Нямах разделители аз днес, шсъ уплачъ! Grinning
Виж целия пост
# 358
Здравейте, някой може ли да постне следващия каталог. Мерси Simple Smile
Лейди Ками - но на клип.
Виж целия пост
# 359
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата ви, но като представители на Ейвън смятам, че имате малко повече яснота относно компанията от мен. Предложиха ми работа в кол центъра на Ейвън и ако някой може да ми каже нещо повече за работната атмосфера и като цяло каквото и да било за фирмата, ще бъда много благодарна! (става въпрос за София)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия