AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 80 296
  • 763
# 360
Интересно. Без да сте поне от малко време представител? Как ще отговаряте на многобройните въпроси и казуси? Въпросът е риторичен. Вие нямате вина.
Виж целия пост
# 361
Може ли някой да ми каже цената на Luminata каква ще е в Кампания 16?
Виж целия пост
# 362
Може ли някой да ми каже цената на Luminata каква ще е в Кампания 16?
41,99 комплект парфюм, мини спрей, лосион за тяло и подаръчна торбичка.
Виж целия пост
# 363
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата ви, но като представители на Ейвън смятам, че имате малко повече яснота относно компанията от мен. Предложиха ми работа в кол центъра на Ейвън и ако някой може да ми каже нещо повече за работната атмосфера и като цяло каквото и да било за фирмата, ще бъда много благодарна! (става въпрос за София)


Интересно. Без да сте поне от малко време представител? Как ще отговаряте на многобройните въпроси и казуси? Въпросът е риторичен. Вие нямате вина.

Именно поради тази причина с изключение на две три дами от кол-центъра ( Ирена Т.  и Диана май беше името й , но не помня фамилията ) - останалите са тотално некомпетентни.
Виж целия пост
# 364


Именно поради тази причина с изключение на две три дами от кол-центъра ( Ирена Т.  и Диана май беше името й , но не помня фамилията ) - останалите са тотално некомпетентни.

Аз също бях изненадана от обаждането на агенция за подбиране на персонал към обява на Avon, тъй като не съм кандидатствала на такава, от друг тип кол центрове се интересувам.
Виж целия пост
# 365
Как е според вас новия аромат на Кензо Токада? Има ли прилика с предходния?
Виж целия пост
# 366
Ни най - малка.
Виж целия пост
# 367
Здравейте Simple Smile
Извинявам се, някъде може ли да се види К16? Blush
Виж целия пост
# 368
Здравейте, някой може ли да постне следващия каталог. Мерси Simple Smile
Лейди Ками - но на клип.

Дами
Четете малко , това се намира на предната страница, подобно поведение е абсолютно неуважение към членовете на темата. Освен това темата не е нито гореща линия нито бюро справки.
Виж целия пост
# 369
Нищо не разбрах какво искате да кажете?
Виж целия пост
# 370
Здравейте, опитвам да се регистрирам, защото доста време нямах активност и не мога. Забива на "Изпрати" и до там! Някакви идеи?
Виж целия пост
# 371
Здравейте, опитвам да се регистрирам, защото доста време нямах активност и не мога. Забива на "Изпрати" и до там! Някакви идеи?

Влизате си в стария профил и си пускате поръчката.
Виж целия пост
# 372
Здравейте, опитвам да се регистрирам, защото доста време нямах активност и не мога. Забива на "Изпрати" и до там! Някакви идеи?



Влизате си в стария профил и си пускате поръчката.
[/size]

Не мога, не е активен.
Виж целия пост
# 373
Здравейте, опитвам да се регистрирам, защото доста време нямах активност и не мога. Забива на "Изпрати" и до там! Някакви идеи?



Влизате си в стария профил и си пускате поръчката.
[/size]

Не мога, не е активен.

Обадете се утре в кол центъра и трябва да ви кажат как да се активирате. Може да има разни новости, които не знам.
Виж целия пост
# 374
Мисля че съм го написала в горния пост повече от ясно, кумулативно е за куотъра, дала съм и пример който също изяснява допълнително ( писала съм плюс 4!) . Единият път се смятат в точките за куотъра  и още един път като бонус точки към точките за куотъра за поръчка на стоки от раздел мода . Аз съм до тук с обясненията. Предполагам  координаторката ти ще ти го обесни още по-ясно щом аз не успявам.
Точно координаторката ми предния месец ми обясни, че е кампания за кампания, а не за Q-то, а аз като чета листовката с условията не бях сигурна как се изчислява точно и затова реших да попитам и в тази тема. Извинявам се, ако съм подразнила с нещо. Все пак нали за това е темата, да коментираме неясноти.
И не, не ми стана ясно от дадения Ваш пример, затова написах друг с въпрос.
Благодаря за информацията.
Само за информация, за да не се подведат и други като мен от темата, точките които се трупат от сума на общи продажби е кумулативен за Q-то, но този за допълнителните - е кумулативен, но САМО в рамките на кампанията, не и за Q-то.
Така си го мислех, че е и се убедих и още веднъж, защото в К14 имах един продукт на стойност 16,99 лв., в К15 - 19,99 лв., 19,99 лв. 14,99 лв., 11,99 лв. и 17,99 лв., тоест общо за двете кампании - 101,94 лв., а реално имах добавена само една допълнителна точка.

Здравейте, някой може ли да постне следващия каталог. Мерси Simple Smile
Лейди Ками - но на клип.

Дами
Четете малко , това се намира на предната страница, подобно поведение е абсолютно неуважение към членовете на темата. Освен това темата не е нито гореща линия нито бюро справки.
Не ви разбрах какво искате да кажете?
Иска да каже, че е добре поне последните няколко странички да се прегледат за обсъждано нещо такова, каквото ви интересува, за да не се пишат едни и същи неща на всяка страница.

И между другото,  _re_ge, без да го приемате като заяждане, нападане или както и да е. Съвсем с добри чувства споделям моето впечатление, че отношението Ви е доста остро като цяло.

В случая, ако нещо ви дразни че е писано и пак се пита, просто не отговаряйте втори път. Който го интересува, след като го има в последните постове, все ще си го види.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия