AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 80 290
  • 763
# 390
Здравейте, моля Ви за помощ. Прегледах няколко странички назад, но не намерих да сте коментирали. Изхвърлила съм си брошурката, която беше с промо продукт шал и комплект от шал и чанта ако се събере сума от 700 или 900 лв. В сайта няма никаква информация. Бях останала с впечатление, че е до края на К16. Дали някой пази брошурката или се сеща нещо по въпроса? И дали е възможно кодовете на двата продукта, ще съм много благодарна.

Активната брошурка за нивата е на банера като си влезеш в профила. Просто превърти надясно и го намери. Могат да се поръчват в К 17.
Виж целия пост
# 391
Здравейте, моля Ви за помощ. Прегледах няколко странички назад, но не намерих да сте коментирали. Изхвърлила съм си брошурката, която беше с промо продукт шал и комплект от шал и чанта ако се събере сума от 700 или 900 лв. В сайта няма никаква информация. Бях останала с впечатление, че е до края на К16. Дали някой пази брошурката или се сеща нещо по въпроса? И дали е възможно кодовете на двата продукта, ще съм много благодарна.

Активната брошурка за нивата е на банера като си влезеш в профила. Просто превърти надясно и го намери. Могат да се поръчват в К 17.
Наясно съм, че по принцип там стои информацията им и доскоро беше там, но вчера като отворих, няма и помен от подобно нещо. Има информация за всякакви други неща. Благодаря все пак!
Виж целия пост
# 392
Здравейте, моля Ви за помощ. Прегледах няколко странички назад, но не намерих да сте коментирали. Изхвърлила съм си брошурката, която беше с промо продукт шал и комплект от шал и чанта ако се събере сума от 700 или 900 лв. В сайта няма никаква информация. Бях останала с впечатление, че е до края на К16. Дали някой пази брошурката или се сеща нещо по въпроса? И дали е възможно кодовете на двата продукта, ще съм много благодарна.

Активната брошурка за нивата е на банера като си влезеш в профила. Просто превърти надясно и го намери. Могат да се поръчват в К 17.
Наясно съм, че по принцип там стои информацията им и доскоро беше там, но вчера като отворих, няма и помен от подобно нещо. Има информация за всякакви други неща. Благодаря все пак!

Сега отворих. Има го на страницата голям банер - Програма К14-К17. Като натиснеш Разбери повече се отваря листовката.
Виж целия пост
# 393
Здравейте, моля Ви за помощ. Прегледах няколко странички назад, но не намерих да сте коментирали. Изхвърлила съм си брошурката, която беше с промо продукт шал и комплект от шал и чанта ако се събере сума от 700 или 900 лв. В сайта няма никаква информация. Бях останала с впечатление, че е до края на К16. Дали някой пази брошурката или се сеща нещо по въпроса? И дали е възможно кодовете на двата продукта, ще съм много благодарна.

Активната брошурка за нивата е на банера като си влезеш в профила. Просто превърти надясно и го намери. Могат да се поръчват в К 17.
Наясно съм, че по принцип там стои информацията им и доскоро беше там, но вчера като отворих, няма и помен от подобно нещо. Има информация за всякакви други неща. Благодаря все пак!

Сега отворих. Има го на страницата голям банер - Програма К14-К17. Като натиснеш Разбери повече се отваря листовката.
Предполагам, че сте на по-високо ниво и затова Ви излиза. Аз завърших предния куотър доста слабо. На банера ми излизат следните неща: лотарията за айфон 7, блек фрайдей, офертата за 30 каталога, програмата, която е за К16 и к17 с трите комплекта, тази новата японска козметика и последното е препоръчай приятел.
Наличието на програма за к16 и к17 ме наведе на мисълта, че може да са премахнали шала с чантата и на тяхно място евентуално да са сложили новите.
Благодаря Ви отново. Ще се опитам да потърся помощ от друго място.
Виж целия пост
# 394
Румка не се сетила да ви каже че Вие не можете да ги поръчате щом не сте ниво едно. Затова не ви излузат на банера и дори да въведете кода системата няма да го отчете. Можете да поръчате подаръци само за текущото ви ниво.

Тези подаръци за които питате са за стари заслуги за представители покрити ниво -1 ев куотър 3,но не бих ги нарекла подаръци. Защото за правото да вземеш нещо за15 точки си поръчал продукти за 750 лева.  Вие в момента трупате точки за подаръци в куотър 1.
Виж целия пост
# 395
Според мен май не мога да се изразя правилно и съответно става неразбирателство. Приключих на ниво 3. Съответно аз не събирам точки. По спомен условието беше в няколко поредни кампании да пускам почти минимална поръчка и да имам обща сума от 700 в единия и 900 в другия случай. За 700 лв беше шал, а за 900 беше комплект от шал с чанта. Именно това търсих. Инъче това, за което говорите няма как да го виждам, защото нямам нужното ниво.
Виж целия пост
# 396
Според мен май не мога да се изразя правилно и съответно става неразбирателство. Приключих на ниво 3. Съответно аз не събирам точки. По спомен условието беше в няколко поредни кампании да пускам почти минимална поръчка и да имам обща сума от 700 в единия и 900 в другия случай. За 700 лв беше шал, а за 900 беше комплект от шал с чанта. Именно това търсих. Инъче това, за което говорите няма как да го виждам, защото нямам нужното ниво.

82958 за чанта и шал - 900лв за 4 кампании активност
82941 за шал - 700лв
Виж целия пост
# 397
Според мен май не мога да се изразя правилно и съответно става неразбирателство. Приключих на ниво 3. Съответно аз не събирам точки. По спомен условието беше в няколко поредни кампании да пускам почти минимална поръчка и да имам обща сума от 700 в единия и 900 в другия случай. За 700 лв беше шал, а за 900 беше комплект от шал с чанта. Именно това търсих. Инъче това, за което говорите няма как да го виждам, защото нямам нужното ниво.

82958 за чанта и шал - 900лв за 4 кампании активност
82941 за шал - 700лв
Много благодаря!
Виж целия пост
# 398
Ох това трябваше да го уточним, защото явно за всяко ниво има шал и чанта като подаръци Wink  Аз съм ниво 1 и няма как да  виждам ниво 3. А нашите шал и чанта са - пази боже... Гледах някъде на комбиниран флаер че има лента за коса, нещо за измиване но не помня къде.
Добре че Румка има възможност да ги "види"...
Виж целия пост
# 399
Ох това трябваше да го уточним, защото явно за всяко ниво има шал и чанта като подаръци Wink  Аз съм ниво 1 и няма как да  виждам ниво 3. А нашите шал и чанта са - пази боже...
Добре че Румка има възможност да ги "види"...

 Имам я и на хартия цялата листовка. И аз съм ниво 1.
От координаторката разбрах, че и трите неща са с малка разлика на бежовото.
Аз още се чудя какво да избера. Много тъпи ми се вижда к-та с чантата. Тудей не ме грабва, а Лукса ъм го имала. Хубав, но по-вечерен. Ей така ще си седят и после на боклука.
Виж целия пост
# 400
Ти говориш за онзи ферман ( Wink )с много страници написан така , че нищо не разбираш,кое кумулативно кое търабърактивно... Аз него веднага го мятам в коша. Докато стигне до подаръците вече са променили 100 неща , пък и информацията обновена винаги я има на сайта . Примерно още на първо четене в това книжле забелязах че в ниво едно за 25 точки сенките лукс ги няма вписани в списъка макар и да ги има снимка. Едно  нещо няма Ейвън да свърши като хората. Миналия куотър пък имаше глупости написани по мъжкия комплект. Като му дойде времето гледам на сайта какво актуално крайна сметка да избера от полубезумните им предложения.
Виж целия пост
# 401
А ходихте ли на представяне на новата японска марка козметика?
Виж целия пост
# 402
А ходихте ли на представяне на новата японска марка козметика?

Да
Виж целия пост
# 403
Здравейте . Представител съм от два дни и имам следното питане . Продукти поръчани от Фокус брошурата влизат ли в общата сума за процент и имат ли отстъпка във фактурата ? Благодаря.
Виж целия пост
# 404
Здравейте . Представител съм от два дни и имам следното питане . Продукти поръчани от Фокус брошурата влизат ли в общата сума за процент и имат ли отстъпка във фактурата ? Благодаря.

Влизат. Ако са демо с нетна цена няма отстъпка. Това изрично е написано за всеки продукт. Четете най-ситния шрифт винаги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия