Черен петък 2017

  • 103 723
  • 772
# 165
Ами аз поръчах на 18-ти и току що получих известие от Еконт да очаквам пратката днес. Аз не съм от София обаче, за там може и да става по-бързо. Горе долу всеки път за толкова време ми идват. Не знам дали няма и нещо във физическите магазини намалено, може да питаш в темата за H&M Simple Smile
Виж целия пост
# 166
На твое място бих отскочила до Джъмбо. Няма как да не избереш нещо от цялото море Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Аз имам поръчка от HM от четвъртък и я чакам днес.
Виж целия пост
# 168
Вижте в Озон, там започна намаление има всичко, но са намалени определени артикули.Не помня миналата година като поръчвах, май бързо идваха.
Виж целия пост
# 169
Някой дали е минал през Дъ Мол. на Цариградско. Цяла седмица ли са намаленията там или само в един ден? Оказва се, че сме на 2 рождени дни, на деца, следващата седмица. Днес разбирам.  Изпуснах Комсед Confused Какво да сторя. Някъде да има намалени детски? играчки , дрехи. Нещо изгодно. Може и онлайн. Мерси.

Ще има намаление в Хиполенд - 25% на 24.11. Незнам дали обаче за всички Хиполенди или само този в Дъ Мол.

http://themall.bg/offer/hippoland-24-11-otstapki/
Виж целия пост
# 170
Някой дали е минал през Дъ Мол. на Цариградско. Цяла седмица ли са намаленията там или само в един ден? Оказва се, че сме на 2 рождени дни, на деца, следващата седмица. Днес разбирам.  Изпуснах Комсед Confused Какво да сторя. Някъде да има намалени детски? играчки , дрехи. Нещо изгодно. Може и онлайн. Мерси.

Ще има намаление в Хиполенд - 25% на 24.11. Незнам дали обаче за всички Хиполенди или само този в Дъ Мол.

http://themall.bg/offer/hippoland-24-11-otstapki/

Ооо, да, нещо такова ми трябваше, че малко изневиделица ми дойдоха тези рождени дни, или по - скоро ме е яд, че изпуснах Комсед  Grinning
Виж целия пост
# 171
От 24-ти до 26-ти до 60% в Карнивал кидс.
Виж целия пост
# 172
В "Еnzo. bg" също има намаления  Simple Smile
Виж целия пост
# 173
В мол Сердика намалението само за петък ли е или цялата седмица?
Виж целия пост
# 174
В Сердика - петък, събота и неделя
Виж целия пост
# 175
Някъде дали ще има намаление на матраци?Simple Smile

Вчера мернах,че имаше на Дормео,но не обърнах внимание колко и дали е на всички. Peace

Днес видях на витрината на един магазин Дормео, че ще имат черен петък с -30, -50 и -70% намаления.
Виж целия пост
# 176
Знаете ли дали ще има черен петък в Техномаркет, Технополис или друг магазин за техника?
Виж целия пост
# 177
Знаете ли дали ще има черен петък в Техномаркет, Технополис или друг магазин за техника?
В Техномаркет имат Black out  до днес:   https://www.technomarket.bg/promo-minus-70
Виж целия пост
# 178
Нещо за Дългас и Бюти Зоун има ли обявено?

А Пандора наистина ли правят тази оферта? Миналата година в Пловдив имаше оферта 3=2, та се надявах и сега да хванем нещо такова. Но пък поне се надявам, че в магазина на главната, където предлагат техни неща, да направят нещо по-различно.
Виж целия пост
# 179
Нещо за Дългас и Бюти Зоун има ли обявено?

А Пандора наистина ли правят тази оферта? Миналата година в Пловдив имаше оферта 3=2, та се надявах и сега да хванем нещо такова. Но пък поне се надявам, че в магазина на главната, където предлагат техни неща, да направят нещо по-различно.

За Pandora може да си вземете 3=2 от https://www.silvercourt.bg/ на 24.11 , както някои от момичетата бяха писали Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия