Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 8

  • 143 066
  • 742
# 270
Свинска пържола, лук и сос


Виж целия пост
# 271
нали знаете основното правило на пияниците?
когато свърши ракията задължително остава малко от салатата, като си купиш ракия за оставащата салата , тя вземе, че свърши и трябва да си вземеш друга салата и ... Simple Smile
днес аз бях така.
напълних канелони с кайма и ориз (добавих и няколко домата Simple Smile
направих и смес за баница с кайма. започнах баницата - свършиха се корите, детето донесе нов пакет кори - свърши се плънката.
 настъргах ябълки за оставащите кори, почнах баница с ябълки - свършиха се корите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

сега имаме канелони, баница с кайма и гъби, баница с ябълки и настъргани ябълки за домашния сладкиш с ябълки и орехи на лабрекс Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ей така се става 100 кила Simple Smile



не снимах баницата с ябълки, тя изглежда точно като тази с кайма Simple Smile
Виж целия пост
# 272
matze, прекрасни пържолки!

st .Dobri с глас се смях.. Joy Joy
Виж целия пост
# 273
Готвих повечко напоследък, събрала съм снимки за показване.
Дано имате нерви да ме изтърпите  Mr. Green

Свинско печено в бира с много вкусен гъбен сос и картофено пюре



Печена тиква



Пуканки, от царевица от пазара, пукани в микровълновата  Mr. Green



Ябълковите сладки на Лабрекс в утроена версия и малки добавки от мен - моя вариант е тук http://ilrai.blogspot.bg/2017/12/blog-post.html

Лабрекс, благодаря за чудесната рецепта Flowers Hibiscus Hands Plus1



Медени мъфини по Наталина



Зелеви сармички и пълнени чушки



Ориз с кладница и пиле http://ilrai.blogspot.bg/2017/11/blog-post_30.html?m=0



печени чушки с доматен сос




Баница



Бързи содени питки със сирене, различни от добруджанките http://ilrai.blogspot.bg/2017/11/blog-post_27.html



Постни картофки с грах  http://ilrai.blogspot.bg/2017/11/blog-post_29.html



Пиле със зеле

Виж целия пост
# 274
Вкусно и красиво....Или тези содени питки ще се пробват ..за вечеря  супа топчета и скара



Виж целия пост
# 275
Свинско с броколи, със сирена и сметана.

Виж целия пост
# 276
Пиле в кашкавален сос
Руло със сметана и сладко от ягоди

Виж целия пост
# 277
За вечеря- сьомга (виждате ли омега 3... Simple Smile )

Виж целия пост
# 278
Хлебче с квас Kissing


Виж целия пост
# 279
От мен меденки с домашно сладко и шоколад. Другия път ще ги мъча Коледни
Виж целия пост
# 280
Много е вкусно при всички, едни тестени изкушения, сладки, меса...ммм! Ако можех тавата със сармичките и баницата на ilrai78 да придърпам! И на рибката на AnyHr няма да откажа!
При мен пилешки бонфиленца със зеленчуци и картофена салата


Постен сладкиш

Виж целия пост
# 281
лесно ви е на вас! а аз съм на работа и нямах време за обяд...
ето тук са показали как се чувствам Simple Smile Simple Smile Simple Smile
https://www.vesti.bg/galerii/foto/12-neshta-koito-prilichat-na-h … ugo-5109/32766815
Виж целия пост
# 282
Добра вечер, изкусителки!
Ще се наредя след вас с една много вкусна яхнийка- свинско с праз (с много грозна снимка- да поясня, че тези "възвишения"  са цели картофи Simple Smile)

Виж целия пост
# 283

Кюфтета по чирпански без сос.

Шоколадов кекс с шоколад.
Бисквитена торта извън кадър.
Виж целия пост
# 284
НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ - ЧЕ ТРЯБВА ВСИЧКИТЕ ДА ИЗРЕЖДАМ! Ще кажа само - невероятни сте Flowers Bouquet

Аз правих вчера торта по рецепта на Dara88  - "Торта с шоколадов мус". Даре, отиде ми диетата (ти си виновна) - излапах цяло парче Sob У дома я харесаха и биде речено: "...изхвърляш всички други рецепти и тази ще е за НГ". Дааа, ама не - аз и Гараш искам....мда.
Предлагам ви да я видите - много е лесна за правене, само чакането Ѝ е доста - около 12 часа. Но има фантастичен вкус - за който обича мусообразните кремове. Блат и отгоре много шосоладов мус.



* и парченцето, дето изядох - с много по-добра снимка


* правихме още и домашни дюнери - питките и те са месени у дома


* моето "меню" - кашкавал на фурна по АлаБала + пълнен шницел


* отново руло с тесто за пица + шунка+топено сирене+кашкавал


* и още една закуска - кексово тесто , но малко по-гъсто с плънка от гъби и бекон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия