Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-69

  • 82 107
  • 737
# 105




Виж целия пост
# 106
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Боже, божеее, едва сега видях, че сутринта поста ми е двоен ooooh! И не ми разрешава мамата да го изтрия единия  hahaha Нейсе!
Кузманова , много хубаво стихотворение си съчинила за Гришо, браво! bouquet
Али  Heart Eyes така е - Той е нашата гордост  Peace
Честит международен ден на децата и от мен! Ама аз си знам 1 юни за такъв Laughing
Айре  Heart Eyes Азра няма защо да се прави на актриса, тя се е изявявала като такава, ама по-добре да не го прави, не е добра, поне за мен  Laughing Пък и мъжа и щом ще и диктува в какви сцени да се снимаааа ... изтрещя народа тотално. За какво се жениш тогава за човек с такава професия, не мога да го разбера  ooooh!
Мисля, че Кузманова имаше предвид Дениз, не другата фенка  Laughing
Ами де да знам, и на мен нейното ми иде малко маниакално, ама може пък вече да са си станали добри приятели, кой знае как е всъщност  newsm78 Видях, че и родителите и са се снимали с него.
Сладка Беренка  Peace
Много искам да го видя заедно с тази сладуранка Киво  Praynig Много ще са хубави, мисля.
Виж целия пост
# 107
Фенче Heart Eyes, знам че е играла Азра в един сериал-Дъждовно време, даже сега погледнах малко от него, ами с нищо не ме впечатли. Тя освен модел май няма друга професия newsm78, за разлика от Башак Mr. Green
това за мъжа й според мен са журналистически измислици Peace
а Дениз и Киво, предполагам, че вече са приятели, нали имаше и снимки с родителите й...като го знаем каква е душичка нашия Peace Heart Eyes

а повтарящия се пост, може да го редактираш и да сложиш снимка примерно, въпреки, че не е важно Peace

нова дума от Джинджър Joy Joy Joy

Пост травматично Киво разтройство Crazy
Голямото разочарование/тъга, което изпитва една Кивова фенка, когато осъзнава че сериала му, който гледа - идва към своя край Peace





и аз го искам с Бурджу-ама дали ще стане newsm78
сега гледам, че я спрягат със Сечкин Йоздемир ooooh!
тя започва нов сериал с Япъма-"8 дни"-екшън, познайте режисъора Mr. Green-Хилялката ooooh!

Виж целия пост
# 108
Айре  Heart Eyes благодаря, така и направих, редактирах и постнах снимки  bouquet
Ами аз се надявам, че един ден ще играе с Бурджу ... то и няма вече с коя друга много добра актриса да снима. А нейния сериал не се знае кога ще започне, нали ? Доколкото четох, сега чете сценария, защото не е харесала този на Чачовия , който също се пренаписва. Ще видим  Peace
А Азра има зад гърба си 4 игрални филма и 5 сериала ... но, на мен лично не ми харесва играта и, не блести с някакви актьорски данни. Занимавала се е дълги години с балет, това знам. Май няма друга професия. Сигурно са измислици на турските медии това за мъжа и, ама де да знам , те тия турци са много ревниви по принцип  Laughing
Джинджър е опасна  hahaha  Пост травматично Киво разтройство
Виж целия пост
# 109
Фенче Heart Eyes оо тя Азра имала  доста роли,  не знаех Peace
а сериала с Бурджу започва долкото знам, през януари Peace

и още нещо от хамериканките Wink
"знаеш, че си обсебен когато -имаш приятелка за обяд , но единственото за което мислиш е кога ще си тръгне за да се върнеш към твоята любов Кузей" Heart Eyes Joy Joy Joy


лека от мен Hug
Виж целия пост
# 110
Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy Joy малиии, тази американка по-обсебена от Кузейчик и от нас  hahaha
Пък аз все още съм обсебена от Джеско  Heart Eyes



Лека и от мен!  Hug
Виж целия пост
# 111
ето ти един Джеско за лека нощ Heart Eyes

Виж целия пост
# 112
Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy Joy малиии, тази американка по-обсебена от Кузейчик и от нас  hahaha
Пък аз все още съм обсебена от Джеско  Heart Eyes



Лека и от мен!  Hug

Фенче, цитирам, за да се повтори невероятната снимка на Джес с телефона.  newsm53 И аз, като теб, съм обсебена от Джес.  newsm03

Ето и няколко от моите любими Джесури...






Айре, ще си взема и твоя, че все не ми стигат.

Лека!

Виж целия пост
# 113
Кате...ммм и твоите саа Heart Eyes Kissing Heart
като си помисля, че ни чака и по бтв и ми става едно готино Wink



 smile3524

Виж целия пост
# 114
Айре, мерси! Даже си ми го приспала Джеско.

Скрит текст:
Сетих се за твоята торта от приятелката на майка ти. А моята дъщеря, която се шегува с "манията"
ми по Киво, ми скрои номер с новия ми телефон. Аз не съм по техниката и когато ми го подариха, се наложи тя да го приведе в употреба. Попита ме, дали да постави своя снимка и когато ми звъни, тя да се показва на екрана. Аз приех. Тя прави, каквото прави и го остави да се зарежда. Прибра се в стаята си, а аз легнах да спя. По едно време, телефонът започна да звъни. Аз в просъница скачам, грабвам го, поглеждам и виждам Киво, който ми се усмихва загадъчно. Гледам и не знам какво се случва.., а онази майтапчийка гръмогласно се смее от другата стая. Сложила снимка на Киво и ми звъни, за да ми гледа сеира. И още си е така, не я смених. Аз я постнах някъде в темата.

Романтични сънища!
Виж целия пост
# 115
Добро утро!  Hug Hug Hug


Ауу, колко Джесурковци снощи ми е пратила Катя Hug / нали може така да те наричам ? / ... а и Айри Heart Eyes Жалко, че не ги видях, преди да си легна, но сега за разсънване ми дойдоха много добре  Laughing
Кате  Hug
Скрит текст:
Моите момчета ми правят такива изненади, но не за да ми гледат сеира, а с кеф, обаче с първата ми такава тръпка - Фреди  Laughing Даже си имам от тях чаша за кафе, която ми стои в работата. Няма да забравя как се шашна една моя лелка, като дойде една колежка и ми вика : Дай ми, Фреди / направила кафе / и леля Дафи се чуди какво става, голям смях падна. С Киво не ми се е случвало да ме изненадат Laughing
И аз си чакам с нетърпение тази красота по БТВ

Може да не е шедьовър откъм сценарий ДиК, но тези двамата бих ги гледала още много дълго, без да ми омръзнат, страхотни роли направиха, бяха прелестни един до друг.


Скрит текст:
Днес ще ми е доста натоварено - имаме тържество по случай деня на Християнското семейство,
 дано отново ни представят отлично нашите дребосъци  Praynig. Страхотни песни сме им подбрали,
 скеч има да играят, да видим какви артисти ще са Peace
Прекрасен ден!  Hug
Виж целия пост
# 116
Добро утро! Heart



Честит Ден на Християнското семейство.
 Нека в дома ви да има много топлина, любов и щастие!


Фенче, Heart Eyes весел празник и успешно представяне! Flowers Hibiscus

Ех,че веселушковци си имате с Катето вкъщи.  Wink

Удоволствието от ежедневна порция Джесур предстои, Grinning дано по-скоро само!

Хубав ден!
Виж целия пост
# 117
Привет!! Hug Hug

Честит празник на християнското семейство!! Hug

Кате Hug, шегаджийка е щерката ти Joy Joy
Фенче Heart Eyes, успех днес!
Али Heart Eyes, благодаря подобно!!
видя ли какво значи ПТКД Joy Joy


не мога да пропусна новината, че Кара Севда взема Емми за теленовела Peace, да им е честито!
както на актьорите, така и на любимата ни Хилял Сарал и особено на Керем Чатай-евалата му, пише история!!

една снимка, която май съм забравила newsm78
мъжете Татл. Peace


и хубав клип с готина музика Simple Smile






Виж целия пост
# 118
Честити от мен Денят на християнското семейство! Усмивки и хубави мисли!
Много се радвам за наградата Е ми! Да им е честито на комшиите.
Пиша от телефона в трамвая.
Поздрави с прегръдка на всички ви!

Виж целия пост
# 119
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Ауу, срам! Сутринта в бързината съм пропуснала да ви поздравя с празника, хем го споменах  Embarassed Нека винаги в домовете ви да има Доброта, Смях, Щастие и Любов! love001
Много се радвам за наградата на Кара Севда - казах ви, че е хубав сериала, а актьорите бяха страхотни! Щастлива съм и за Хилял, заслужава го жената. Не го оцениха като достоен за Келебека, ама още по-добре се получи  Laughing
И нашия го оцениха само в Сеул  Laughing  А тези две двойки си заслужаваха, ама не би ... Карай!

Алинка  Heart Eyes Айрче  Heart Eyes - Благодаря ви за пожеланията, дано!  Praynig
Сега изчезвам, хубав следобед!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия