
И не ми разрешава мамата да го изтрия единия
Нейсе! 
така е - Той е нашата гордост 
Азра няма защо да се прави на актриса, тя се е изявявала като такава, ама по-добре да не го прави, не е добра, поне за мен 
Видях, че и родителите и са се снимали с него.
Много ще са хубави, мисля.
, знам че е играла Азра в един сериал-Дъждовно време, даже сега погледнах малко от него, ами с нищо не ме впечатли. Тя освен модел май няма друга професия
, за разлика от Башак 








благодаря, така и направих, редактирах и постнах снимки 

Пост травматично Киво разтройство
оо тя Азра имала доста роли, не знаех 



малиии, тази американка по-обсебена от Кузейчик и от нас 

малиии, тази американка по-обсебена от Кузейчик и от нас 


И аз, като теб, съм обсебена от Джес. 




/ нали може така да те наричам ? / ... а и Айри
Жалко, че не ги видях, преди да си легна, но сега за разсънване ми дойдоха много добре 
. Страхотни песни сме им подбрали,


весел празник и успешно представяне! 

дано по-скоро само!

, шегаджийка е щерката ти

, успех днес!
, благодаря подобно!!

, да им е честито!




Айрче
- Благодаря ви за пожеланията, дано! 
Препоръчани теми